Zaleť si s Cestujlevne.com do celého světa

Heslo zní: „Zaleť si do celého světa díky levným letenkám na Cestujlevne.com„. Ať už jste se na tuto stránku dostali cíleně nebo z vyhledávání, chtěl bych vám říci pár důvodů, proč server Zaletsi nemůže konkurovat tomuto webu,.

Pouze u nás naleznete tipy, které mají hlavu a patu, včetně všech nutných informací k uchopení levné letenky. Server zaletsi.cz často záměrně neuvádí skutečnou cenu včetně potřebných přípojů. Můžeme si například zmínit výhodné letenky z Norska do USA, kdy přípoj tvoří i 20% z ceny letenek. Či tolik Jirkovo oblíbené odlety ze severního Polska, kam to nikdo z nás nemá blízko.

My na Cestujlevne.com nad letenkami přemýšlíme a píšeme jen o akcích, které se dají skutečně využít. Více v sekci O nás – Jak vybíráme akce?

Na zaletsi rádi uvádí v omyl čtenáře tím, že inzerují letenku, která ve skutečnosti neexistuje. Ať již kvůli vyprodání nebo neznalosti autorů.

Proto, prosím, berte tipy z portálu zaletsi.cz s rezervou a vždy dvakrát překontrolujte co vlastně nabízejí. Většinou pak najdete ty samé tipy na letenky dříve a s plnou parádou na našem portálu – proto sledujte raději nás 😉

 

[kkstarratings]

Zeptejte se

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.

Jeden dotaz v poradně

  • Alexandra 6.10.2016, 12:12

    Zdravim, hladam letenku z viedne na koh samui: 1.1.2017-8.1.2017 pre 2 osoby najlepsie pramo do BKK.
    Dakujem