Zdarma PLATINUM status u ACCORHotels.com

Ubytování
, licence CC

WAU! Patříte-li k těm, kteří z každé cesty chtějí vytěžit maximum a jste tedy členy věrnostních programů mám tu pro Vás fajnovou nabídku! Pokud samozřejmě slyšíte o věrnostních programech prvně, nevadí – čtěte dál.

ACCOR Hotels patří mezi špičku na evropském trhu. Sdržuje přes 14 hotelových řetězců, což nám, uživatelům, dovoluje mít v provozu pouze 1 členství a sbírat tak body u všech těchto hotelů !

Accorhotels.com - Cestujlevne.com

K čemu tedy vlastně členství je ? Ti co už znají, můžou tento odstavec přeskočit. Členství je tak jako vždy něco za něco. Hotel si Vás „udrží“ a vy tím získáváte odměny. Odměny ve smyslu voucherů v určité hodnotě. Například zde, za 2.000 bodů obdržíte voucher ve výsi 40€ na služby v rámci Accor klubu. Pokud však sbíráte míle u kterékoliv aliance, není problém body konvertovat na míle a získávat benefity jinde.

ZDARMA nejvyšší status, tedy PLATINUM. Pro získání tohoto statusu je nutné se nově registrovat (pro ty, kteří již členy jsou – stejně jako já). Registrujte se >> pod tímto odkazem a dále už je vše na Vás. Získejte body 2-násobnou rychlostí a využívejte dalších výhod platinum členství.

Výhody PLATINUM členství

Zároveň můžete využít akce na hotely za 50% ceny pro všechny členy Accoru !

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • nafanda 10.11.2012, 19:10

    Pokud budu členem, mohu objednat hotel z mého členství pro někoho jiného, nebo vždy jen na mě.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.