Zpáteční letenky z Katovic na západ Anglie: Bristol od 595 Kč

Velká Británie
, licence CC

Vydejte se na poznávačku západní části Anglie nebo třeba Walesu. Ideálním výchozím bodem je šesté největší anglické město Bristol, kde se určitě vydejte ke známému Cliftonskému visutému mostu, pokračovat však můžete prakticky libovolným směrem dál. Ať už na západ do welšského hlavního města Cardiffu (cca hodinka jízdy autobusem), na východ do lázeňského Bathu či dál na jihozápad do hrabství Cornwall.

Letenky pro členy WDC jsou na přelom zimy a jara dostupné už za 98 zlotých / 595 Kč. Pro srovnání nejnižší ceny letenek na přímé lince easyJetu z Prahy jsou obvykle kolem 1.700 Kč.

  • Katovice – Bristol od 595 Kč rezervuj na Wizzair.com >>
  • Cestovní období únor a březen 2017
  • Platí do vyprodání míst

V ceně letenky je pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 35 x 25 cm.

Screenshot letenky z Katovic do Bristolu
Screenshot letenky z Katovic do Bristolu

Ubytování a doprava

Ceny standardních hotelů v Bristolu a dalších městech v okolí ničím nevybočují ze západoevropského standardu, za dvoulůžkový pokoj tak zaplatíte v průměru kolem 1.300 Kč. 

Z letiště do centra se svezete autobusovou linkou Airport Flyer Express za 7 liber. Po celém okolí pak využijte hustou a frekventovanou síť autobusů National Express nebo Megabus, přičemž některé spoje odjíždějí i přímo z letiště.

Parkování na letišti v Katovicích s 90% slevou

Nebojte se na letiště v Katovicích vyrazit autem – české a slovenské SPZ mají slevu na parkovišti P1 (přímo před terminálem) ve výši 90%! Stačí si do mobilu stáhnout slevový kupón Fly Silesia. Podmínkou je akorát minimální doba stání po dobu 2 dnů. Parking pak například na týden vyjde na 13 zł / 82 Kč.

Článek vydal Kryštof.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.