Zpáteční letenky přes léto do Larnaky z Prahy – 4.355 Kč

Kypr
Pláže na Kypru - disparkys, licence CC

Letní dovolenou v kyperském letovisku Larnaka si nemusíte zařizovat jen přes předražené cestovní kanceláře. Mnohem lepší a svobodnější volbou je dovolená na vlastní pěst, kterou díky zvýhodněným letenkám společnosti UIA, které zakoupíte nyní jenom za 4.355 Kč, můžete sestavit o nějakou tu tisícovku levněji. No a pokud si potrpíte na stravování v prostředí hotelu, klidně si zarezervujte varianty all-inclusive nebo polopenze. Například Tsokkos Gardens 4* hotel s polopenzí pořídíte za 1.000 Kč na noc. K dispozici jsou i levnější varianty.

Letenky zahrnují zavazadlo do 23 kg a středně dlouhé 4 hodinové přestupy na novém letištním terminálu v Kyjevě. Cestu lze naplánovat i s delší pauzou v tomto velmi krásném městě, blíž již najdete v recenzi aerolinek + stop-overu v Kyjevě.

Cena o letních prázdninách (červenec, srpen) je nepatrně vyšší, a to 4.995 Kč. Individuální dovolenou můžete porovnat s cenami organizovaných zájezdů zde – zájezdy na Kypr.

Letenky do Larnaky
Letenky do Larnaky

Hotely na Kypru s polopenzí od 1.000 Kč za osobu

Ačkoliv to největšímu prodejci hotelů Booking.com nějaký ten pátek trvalo, letošní sezonu už můžete vybírat ubytování s možností volby stravování. Nejlevnější polopenze v okolí Larnaky začíná na 895 Kč za osobu a noc v resortu Makronisos. Případně all-inclusive od 1.250 Kč.

  • Hotely v přímé blízkosti Larnaky naleznete zde. Více nabídek v širším okruhu Larnaky pak najdete zde.

Z letiště na hotel pak můžete využít místní autobusové dopravy, půjčeného automobilu nebo jen využít služeb taxi.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • yiggi 27.4.2015, 15:24

    Zdravim, je mozne nejak najit danou cestu PRG-Larnaca se stopoverem v Kyjeve treba na 2 dny?

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.