Zpáteční letenky do Sevilly z Berlína od 1.080 Kč

Španělsko
, licence CC

K zimní návštěvě jednoho z nejkrásnějších historických měst se třetím největším památkově chráněným centrem v Evropě vybízejí levné letenky společnosti Ryanair z dobře dostupného berlínského letiště Schönefeld. Na několik lednových termínů seženete zpáteční letenky za 40 € / 1.080 Kč, v průběhu celého ledna však ceny nepřekročí 1.380 Kč, standardní cena letenek z Prahy neklesá pod 5.000 Kč.

Leden je k návštěvě Sevilly nejideálnější měsíc, kdy je ve městě minimum turistů a teploty jako stvořené pro městskou turistiku (11-17 stupňů).

  • Berlín – Sevilla od 1.080 Kč rezervuj na Ryanair.com 
  • Cestovní období leden 2017
  • Platí do vyprodání míst

V ceně máte zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Screenshot letenky z Berlína do Sevilly
Screenshot letenky z Berlína do Sevilly

Ubytování a doprava

Ceny ubytování vás v zimě mile překvapí, jednodušší hotely nebo penziony bez větších obtíží seženete za ceny od 700 Kč za dvoulůžkový pokoj.

Týdenní pobyt bude ideální ke kratšímu výletu například k Atlantskému oceánu do historického přístavu Cádiz, kam se pohodlně dostanete vlakem během hodinky a půl.

Užitečné odkazy

Na letiště Schönefeld

Na letiště Schönefeld jezdí přímo z Prahy autobusové spoje společnosti RegioJet (650 Kč), které vzhledem k dopolednímu odletu využijete při cestě tam. Na zpáteční cestě pak povede levnější trasa přes centrum Berlína s Eurolines (350 Kč), jízdenka z letiště do centra stojí 3,20 € (nutno koupit zónu ABC). Uspět můžeme taky se spolujízdou.

Zvážit můžete také doprava autem, ve čtvrtích okolo letiště můžete zaparkovat na ulici zdarma (například okolo stanice S-Bahnu Grünau).

Článek vydal Kryštof.

Celkový počet komentářů: 2

  • Pepa 25.10.2016, 15:26

    Díky za nabídku partáka na cestování jsem taky dlouho hledal škoda že je to leden.

  • Daniel 5.10.2016, 12:22

    Koupeno 12-17.1. Diky za tip. Kdyby nekdo hledal partaka na toulani po jiznim Spanelsku, rad se pridam a snizime naklady. Dan

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.