Zpáteční letenky z Berlína do Chicaga, Illinois – 8.870 Kč

Chicagská fazole při východu slunce - David Eiselt, licence CC

Díky zvýhodněným letům z Berlína do Illinois se můžete vydat nejen do samotného Chicaga, ale také sousedních měst – např. St. Louis, Indianapolis, Detroitu či Milwaukee. Za zpáteční letenky v podzimních a zimních termínech zaplatíte 8.870 Kč, které se dlouhodobě řadí k nejlevnější možnosti, jak přeletět Atlantský oceán. V Chicagu doporučuji alespoň jednou přivstat na východ slunce, který vám ukáže místní fazoli v naprosto jiném, fotogeničtějším, světle.

  • Berlín – Chicago a zpět za 8.870 Kč rezervuj >>
  • Dostupné termíny v kalendáři (listopad – březen)
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce

TIP: K dispozici je i vánoční termín 21. – 31.prosince.

Příletová a odletová letiště se mohou lišit – Chicago Midway nebo O’Hare. Z O´Hare se velmi snadno a pohodlně dopravíte do centra přímou linkou chicagského metra, stačí si jen pohrát s lety a vybrat správnou variantu.

K dispozici jsou taktéž delší (méně než 24 hodin) stopy v Amsterdamu či Paříži – využít je můžete k návštěvě města.

Zpáteční letenky Berlín - Chicago
Zpáteční letenky Berlín – Chicago

Do Berlína za 270 Kč

Díky zvýšené konkurenci na trase mezi Prahou a Berlínem nově jezdíme za 270 Kč v jednom směru – o akci jsme psali zde. Zpáteční jízdenka včetně letenek vás tak vyjde na necelých 9,5 tisíce z Prahy. Rezervujte si jízdenku.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • Štěpánka 9.9.2015, 23:10

    Chtěla bych se zeptat, zda nevíte o nějakých amerických stránkách, kde bych našla podobné příspěvky. Studuji v USA a potřebuji najít podobné tipy, ale opačným směrem.

  • Petr 9.9.2015, 20:30

    Ahoj, chtěl sem se zeptat, plánujeme letět do Bostonu nebo New Yorku, nejlepší by byl konec srpna příštího roku, myslíš že budou nějaké akceptovatelné ceny, nebo je lepší jet někdy jindy?

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.