Zpáteční letenky z Prahy do Bombaje a dále – 9.933 Kč

Indie
Indie na skútru není nudná - messicanbeer, licence CC

Nevíte jak na letenky do Indie? Jednoduše stačí využít aktuálních tarifů dopravce Turkish airlines, který se několikrát v řadě stal v hodnocení SkyTrax nejlepší aerolinií Evropy. V současné době naleznete zpáteční letenky z Prahy s pohodlnými přestupy v Istanbulu do Bombaje za 9.933 Kč, a to na období hlavní turistické sezony, od října do března. Pokud vás neláká trávit 14 dní v této přelidněné metropoli, nasedněte na skútr nebo pokračujte vzduchem dál.

Letenky z Bombaje dále po indickém subkontinentu i za něj zakoupíte výhodně u aerolinií SpiceJet.com IndiGo, Jet Airways – viz. komentáře pod článkem. Například přelet z Bombaje do nejznámějšího indického letoviska Goa zakoupíte za 1.529 Kč. Aktuálně však pouze do konce ledna, únor je nyní za 2.429 Kč – předpokládám uvolnění promo cen i v těchto měsících.

 • Praha – Bombaj za 9.933 Kč kalendář termínů >>
 • Praha – Istanbul – Bombaj – Praha za 10.158 Kč rezervuj letenku >>
 • Reálná dostupnost: říjen 2015 a únor, březen 2016 doplněn kalendář termínů

V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo do 30 kg, a možnost podniknutí stop-overu v Istanbulu při cestě tam i zpět.

Letenky do Bombaje
Letenky do Bombaje

Vízum do Indie vyřídíte na ambasádě v Praze

Před samotnou cestou na letiště Václava Havla nezapomeňte obstarat i indická víza. Ty vám za poplatek 850 Kč vystaví na indické ambasádě v Praze (Milady Horákové 60/93, 170 00 Praha).

Cestujeme vlakem po Indii

Pár tipů pro cesty po železnici na indickém subkontinentu naleznete v našem fóru.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 5

 • CHOZE 18.5.2015, 15:58

  Ahoj, přidám se k „ladamek“. Společnosti SpiceJet se vyhýbehte obloukem. Je to extrémně nespolehlivá letecká společnost. Měli jsme přes ně koupené 4 lety po Indii a postupně nám 3 lety zrušili a čtvrtý měl 2 hod. zpoždění. Dost nám to zkomplikovalo celé cestování a hlaně se nám to o dost prodražilo.

  • Qlk 18.5.2015, 23:54

   Duben/květen 2011 Delhi – Kathmandu a zpět se SpiceJet bez problémů. Ale už to jsou 4 roky.

  • Malatí 29.5.2015, 21:47

   Se Spicejetem lítám pravidelně, musím říct, že vždycky bylo všechno OK. Ale když můžu, dávám přednost Indigu.

 • ladamek 18.5.2015, 14:33

  Ahoj, raději chci upozornit na to, že letecká společnost Spicejet má finanční problémy. Museli radikálně omezit lety – a to již v prosinci 2014. My jsme s ní letěli z Kolkaty (CCU) do Bangkoku (BKK) začátkem února 2015 a ten let byl naštěstí v pořádku operován. Navíc v Indii neexistují „záchranné balíčky“ jako u nás v Evropě a když aerolince dojdou prachy, tak prostě zkrachuje. Viz článek: http://goo.gl/49s0FA

  Kromě Spicejet najdete spoustu dalších alternativ pro cestování v Indii jakou jsou IndiGo, Jet Airways a do okolních zemí Lion Air, Nok Air, AirAsia (ti mají aktuálně promo akci, viz zde: http://goo.gl/7mEVbA) atd.

  • ladamek 18.5.2015, 14:35

   Jinak jsem zapomněl napsat, že TIP je to super! 🙂 Pouze buďte opatrní se Spicejet, kdo s nimi plánujete bookovat po Indii.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.