Zpáteční letenky z Prahy do zimního Bergenu – 1.390 Kč

Norsko
Bryggen (UNESCO) / Felix Montino, licence CC

Nechte se zlákat na prodloužený zimní víkend do zasněženého Bergenu. Procházky po nábřeží Bryggen lemovaným jedinečnými hanzovními domy jsou stejně nezapomenutelné jako výhledy na Bergen a zasněžené fjordy z vrcholku hory Fløyen, na kterou vás zaveze ozubená lanovka Fløibanen. Velmi oblíbeným cílem je Bergenské akvárium, do kterého se můžete dostat v zimních měsících zdarma s Bergen Card. Stejně tak můžete s Bergen Card využít zdarma zmiňovanou lanovku, městskou hromadnou dopravu, vstupy do většiny muzeí a další slevy.

Zpáteční letenky z Prahy do zimního Bergenu pořídíte za fajnovou cenu 55 eur neboli 1.490 Kč, a pokud si troufnete na rezervaci v norštině, můžete ušetřit další stokorunu při ceně 490 norských korun, tj. 1.390 Kč.

 • Rezervuj letenku Praha – Bergen za 55 EUR / 1.490 Kč nebo 490 NOK / 1.390 Kč na norwegian.com >>
 • Cestovní období v uváděné ceně: únor – březen 2016

V ceně letenky je bezplatná přeprava jednoho příručního zavazadla maximálních rozměrů 55x40x23 cm a hmotnosti 10 kg. Během letů můžete zdarma využít Wi-Fi připojení s přístupem k internetu.

Letenka Praha - Bergen v EUR
Letenka Praha – Bergen v EUR
Letenka Praha - Bergen v NOK
Letenka Praha – Bergen v NOK

Noclehy

Ubytování v Bergenu jako všechno ostatní v Norsku nepatří mezi nejlevnější, ale i tak je možné jej sehnat za přijatelnou cenu, tj. do 2000 Kč za noc ve dvoulůžkovém pokoji. Na nižší cenu se můžete dostat prostřednictvím portálu Airbnb, za nocleh v soukromí celého apartmánu či studia nemusíte dát více než 1500 Kč za noc. Navíc při první rezervaci skrze náš odkaz získáte na slevu cca 500 Kč.

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 3

 • Filip 17.12.2015, 19:48

  Chci se zeptat, pokud si nerezervuji místa (12 euro, je za rezervaci na jeden let), co to pro mě znamená ? Přijdu na gate a bude mi přidělen volný, nebo se může stát i že nebude ? Děkuji za odpověď.

 • Ilona 11.12.2015, 11:09

  Mam uz delsi dobu letenky na silvestra a zajimalo by me, zda nekdo v zime vyuzil jednodenniho vyletu na flordy s Norway in the Nuttshell? Nasla jsem dost rozporuplne recenze.. A tip na nejaky hezky vyslap v okoli? Dekuji 🙂

  • Lenka 11.12.2015, 13:24

   Ja byla na fjordech, ale za boha si nevzpomenu s cim to bylo 🤔 Kazdopadne to bylo kupovany v informacni kancelari a bylo to fajn, vyslo pocasi tak to bylo v pohode… Na vyslapy je to fajn, muzes si vyjit na tu Mt.Floyen a tam vedou stezky, nebo i na Mt.Ulriken se da vyjit (ale v zime nevim). Jinak na tury maj v tech informacich taky pruvodce…

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.