Zpáteční letenky z Prahy do Kodaně – 1.838 Kč

Dánsko
Kodaň - JamesZ_Flickr, licence CC

Využijte letenek společnosti Norwegian a navštivte krásnou Kodaň, jejímž symbolem je socha Malé mořské víly v místním přístavu. Zpáteční letenku z Prahy do Kodaně zakoupíte již za 621 NOK / 1.838 Kč včetně všech tax a poplatků.

Letecká společnost Norwegian poskytuje zdarma wifi připojení během celého letu. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 23 cm s váhou do 10 kg.

 • Praha – Kodaň za 621 NOK / 1.838 Kč rezervuj>>
 • Cestovní období: leden – únor 2015
 • Ubytování v hlavním městě Dánska můžete porovnat zde >>
 • Cestovní pojištění v Dánsku vás vyjde na 22 Kč za den

Nejnižší ceny dosáhnete při platbě letenek v norských korunách (NOK). 

Zpáteční letenka Praha - Kodaň
Zpáteční letenka Praha – Kodaň

Copenhagen Card

V dánské metropoli je možné využít Copenhagen Card, s níž máte zdarma vstupy do 72 muzeí a dalších atrakcí, dopravu vlakem, autobusem a metrem v kodaňském regionu a další slevy. Copenhagen Card je k dispozici v několika variantách – 24, 48, 72, 120 – hodinová.

Proč navštívit Kodaň?

Přímo v centru dánské metropole naleznete jeden z nejstarších zábavních parků Evropy – Tivoli, který byl vystaven na území bývalého vojenského opevnění. V Kodani také navštivte některé z místních muzeí – např. Muzeum dánského designu nebo Pohádkové muzeum H. CH. Andersena. Naleznete zde také dánský královský palác – Amerianborg slot. Symbolem města je socha Malé mořské víly v Kodaňském přístavu.

Letiště Václava Havla Praha (PRG)

Z Terminálu 1 na Terminál 2 lze dojít pěšky do 2 minut.
Na letiště se lze dopravit pouze autobusy, ty jezdí na stanice linky pražského metra A (č. autobusu 119) nebo B (č. 100, 119). Jízdenka na 90 minut pro celou pražskou MHD stojí 32 Kč.
Případně lze využít linky Airport Express, která jezdí mezi letištěm a Hlavním nádražím (vlaky).
Nejlevnější parkování u letiště najdete na Parkia.cz - cena za týden již od 8 Kč! Využijte promo kód cl2014com pro dodatečnou slevu 10%.
ano - neomezené připojení
Úschovna zavazadel se nachází u odletů v Terminálu 2 - poplatek za den činí 4€. Balící služby jsou na terminálu 1 i 2.
Courtyard Marriott, Holiday Inn - ukázat ceny

Článek vydal Vendy.

Celkový počet komentářů: 2

 • Eliška 17.12.2014, 13:51

  Ten odkaz na rezervaci bohužel hází na úvodní stránku společnosti a nějak se mi nedaří Kodaň najít.. Můžete prosím zkusit odkaz na rezervaci letenky aktualizovat?? Děkuji Eliška

  • Vendy 17.12.2014, 14:22

   Dobrý den Eliško,
   použijte tento odkaz -> http://bit.ly/13xCaCd. Stránka Norwegian nemá českou verzi, musíte tedy Kodaň uvádět anglicky Copenhagen.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.