Zpáteční letenky z Říma do USA (Filadelfie a San Francisco) – 6.629 Kč

San Francisco, licence CC

Během nedělního odpoledne můžete popřemýšlet nad letní cestou do Spojených států amerických. V rezervačních systémech se totiž objevily zpáteční letenky do vzdálené Kalifornie s cenou začínající na 8.847 Kč a na východní pobřeží za 6.629 Kč. Lety si naplánujete na začátek létá či podzimu, ideální k poznávání přírodních krás nejen v Kalifornii.

  • Řím – Filadelfie za 6.629 Kč rezervuj >>
  • Řím – San Francisco za 8.847 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: 17.03. – 21.06. a 17.08. – 21.10.2016

V ceně je zahrnuto zavazadlo o hmotnosti 23 kg, zároveň při výběru letů dbejte pozornosti na přestup v Londýně – některé varianty zahrnují změnu letiště.

Zpáteční letenky do Filadelfie za 6.659 Kč
Zpáteční letenky do Filadelfie za 6.629 Kč

Před cestou

ESTA

Vstup do USA je podmíněn předběžným souhlasem ke vstupu – vízy či povolením ESTA. Estu vyřídíte během 5 minut online za 14$.

Jak nejlépe do Říma?

Do Říma letí téměř každý den několik spojů aerolinií Vueling, Wizzair a ČSA. Mimo Wizzairu se dopravíte přímo na letiště Fiumicino, a to při cenách do 3.000 Kč. Na letiště Ciampino jsou lety dostupné od 1.000 Kč z Prahy.

Autobusem dále

Mimo zmíněné Filadelfie se samozřejmě budete chtít přesunout dále. K tomu poslouží jedno dolarové jízdenky se společností Megabus do New Yorku či Washingtonu DC. Naprosto stejná situace panuje u San Francisca, odkud za dolar pojedete do Los Angeles – zde si však raději půjčte auto.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.