Akce na letenky do Londýna z Čech a Slovenska od 456 Kč.

Spojené Království
Před 8 měs

Jak akci využít?

Aerolinka Wizz Air dnes nabízí letenky směrem do Velké Británie se slevou 20%. Můžeme tak zakoupit zpáteční letenky z Brna již za 456 Kč, z Prahy poté za 856 Kč. Na výběr je mnoho termínů v průběhu babího léta a zároveň pro nejnižší cenu je nutné členství Wizz Discount. V opačném případě si připlatíte 450 Kč na letenku (členství objednáte společně s letenkou).

  • Letenky objednáte na wizzair.com
  • Nejnižší ceny v září a říjnu
  • Brno - Londýn za 456 Kč
  • Praha - Londýn za 856 Kč
  • Poprad - Londýn za 20 €
  • Košice - Londýn Luton za 27 €
V ceně každé letenky je zahrnuto malé příruční zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm.

Na letišti Luton

V Londýně přistanete na letišti Luton, můžete využít transferů v podání easyBus nebo Terravision. Při cestě zpět plánujte čas odjezdu s ohledem na možné dopravní špičky. Cena lístku se pohybuje od 2 do 10 liber.

Kde bydlet

Londýn je drahý, cena letenky bude představovat pouze zlomek z celkových nákladů. Pokud chcete ušetřit na ubytování, volte místo klasických hotelů soukromé apartmány, které vyhledáte s počáteční slevou přes airbnb.cz.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

10 komentářů

Avatar uživatele kamvojt

Ahoj, dle Vašich zkušeností, mám čekat na výhodné letenky do Londýna před Vánocemi nebo je to předem ztracené..jen tak čistě orientačně :)

Těsně před vánoci levné nikdy nebyly, ideálně první týden v prosinci.

Avatar uživatele m

Z Čech za 456 asi těžko, když za 456 je to z Brna...

Avatar uživatele petrjo

Trochu klamavej nadpis. Z Cech nic od 456,- neleti

Akce stará 3 dny.. je nutné reagovat rychleji.

Avatar uživatele abc

To jste se v tom nadpisu moc netrefili, když to lítá i z Moravy.

Avatar uživatele noirre

V pátek a sobotu 24h provoz na vybraných linkách( http://1.bp.blogspot.com/-ooMEWnTurb0/U2wGizeTixI/AAAAAAAARB8/RXPLiisSyQU/s1600/nighttube.png ) První v provozu bude Victoria line a central line od 19.8. (https://tfl.gov.uk/cdn/static/cms/images/nighttubetwolinesmap.gif). Ostatní vybrané linky následují na podzim.

Avatar uživatele pickahk

Nejezdí.

Avatar uživatele lavrentij

Dobrý den, nevíte prosím, jestli londýnské metro jezdí nepřetržitě, tj. celou noc? Děkuji

Avatar uživatele marty_cz

Nejezdí, končí kolem půlnoci a následně je metro nahrazeno nočními autobusovými linkami.

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království