Podzimní Sardinie z Bratislavy - 775 Kč.

Jak akci využít?

Mnozí z vás určitě strávili na Sardinii dovolenou u moře, ale co takhle poznat krásy tohoto ostrova mimo letní sezónu, kdy ceny ubytování a další služeb klesají na minimum, nebudete se tak muset příliš omezovat v plánování délky pobytu.

Pokud budete trávit čas v Algheru, určitě nezapomeňte na úžasné Neptunovy jeskyně, ke kterým se dostanete po Kozích schodech nebo lodí z přístavu v Algheru. Za zmínku stojí, že i v listopadu se průměrné teploty pohybují kolem 20° C.

K podzimní návštěvě Středozemí vás určitě navnadí nabídka dopravce Ryanair, který nyní ve svém rezervačním systému nabízí zpáteční letenky za cenu 30 €, resp. 775 Kč.

Rezervuj letenku na ryanair.com

Termíny za 14,99 € ve směru:

  • Bratislava – Alghero: 14, 17, 21, 24, 28. listopad
  • Alghero – Bratislava: 14, 17, 24. listopad, 8. prosinec 19,99 €
V ceně letenky je příruční zavazadlo, které nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 10 kg.

- Z letiště Alghero-Fertilia se dostanete do centra Alghera autobusem za 1 €. Lístky k prodeji v automatu v hale po příletu.

Na Sardinii

K prozkoumávání ostrova se jistě bude hodit pronájem automobilu. Ceny pronájmů jsou v mimosezónním období dostupnější, nejlevnější výpůjčka auta na 7 dní vás podle našeho srovnávače vyjde na 3.690 Kč.

V listopadu jistě není ani problém s nalezením levného ubytování v Algheru. Doporučujeme také pronájem osvědčených apartmánů od Palau Barca.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele