Zdravím, založil jsem toto téma pro ty, kteří by stejně jako my, rádi unikli vánočnímu stresu někam do exotiky. Budu rád, když si sem budeme dávat tipy na letenky v tomto období✅  Pro příklad minulý týden Praha - Male 20.12-2.1. za 18tis (nestihl jsem) 😫 Jedná se o levné letenky cca do 20 000Kč v období cca 20.12 - konec prosince/začátek ledna. Destinace např. Seychely , Maledivy , Thajsko apod. Odletové letiště ideál Praha , Vídeň , ale můžou být i další. Děkuji 🙂  .

Vánoce v exotice 🌴🎅🏼

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

12 reakcí

Zdravím,

založil jsem toto téma pro ty, kteří by stejně jako my, rádi unikli vánočnímu stresu někam do exotiky.

Budu rád, když si sem budeme dávat tipy na letenky v tomto období✅ 

Pro příklad minulý týden Praha - Male 20.12-2.1. za 18tis (nestihl jsem) 😫

Jedná se o levné letenky cca do 20 000Kč v období cca 20.12 - konec prosince/začátek ledna.

Destinace např. Seychely , Maledivy , Thajsko apod.

Odletové letiště ideál Praha , Vídeň , ale můžou být i další.

Děkuji 🙂

0

Koupil jsem na 24.12.-31.12. Hongkong za 17900,- u Lufthansy. Tam Swiss/Cathay, zpět LH/LH.

Lze to stále koupit za podobnou cenu u předprodejců, nebo za cca 21 u LH. 

Hongkong nabízí vše co člověk od exotiky očekává. Pláže, zábavu, traily, památky, dobré jídlo, městky život …

3 Citovat

To je slušný! HK mě teda ve vůbec nenapadl, omrknu to 👍 díky za tip. 

Jinak myslíte, že se ještě objeví nějaká akce na letenky přes Vánoce? Jinak max nějaký LM přes cestovku  😒

1 Citovat

LM přes cestovku zrovna na vánoce bych neočekávala. I letenky na vánoce mi připadá lepší koupit dlouho předem a ne až na podzim. Akční ceny nebývají na vánoční prázdniny.

2 Citovat

Kam vy chodíte na ty levné letenky 😇. Docela by se hodilo udělat nějaký souhrn portálů s levnými letenkami.. Já používám srovnávače letenek, jak píšou tu: https://www.srovnator.cz/clanky/...e-letenek/ (už je to pár let starý článek, tak se to od té doby asi trochu změnilo. Hlavně teda Skyscanner a Kiwi), ale co tak koukám, tak ty extrémně levné lety jsou chyby, tudíž se objevují na fórech?.

0 Citovat

Já třeba minulý týden našel tu letenku co zmiňuji Praha - Malé od 20.12 za 18tis  přes kiwi a štve mě, že jsem to nevzal, teď stojí o 10tis víc😫

Jinak projíždím taky Skyscanner a Kayak, občas Google flights. 🙂

0 Citovat

Že jsi nekoupil přes Kiwi buď jenom rád :). Tam snad nikdo dobrovolně nenakupuje

3 Citovat

Tomy B. napsal(a):

Já třeba minulý týden našel tu letenku co zmiňuji Praha - Malé od 20.12 za 18tis   přes kiwi a štve mě, že jsem to nevzal, teď stojí o 10tis víc😫

 

Cena asi dobra, ale to “kiwi” tam nezní skvěle 🙂

0 Citovat

Ono mi to našlo přes kiwi, ale koukal jsem na to přímo na stránkách British Airways 🙂 přes kiwi bych nekupoval.. 

0 Citovat

Jestli ještě hledáš exotiku tak 15.-30. prosinec na Kajmany za 20 tisíc z Prahy s AC. Ale letenka bude ten nejmenší náklad :)

Případně ve stejný termín Havana s AF. Tady by peněženka už tolik krvácet nemusela.

1 Citovat

Teď jsem našel z Vídně na Maledivy se Swiss za cca 18tis a zpátky dokonce přímý let.

Termín 16.12-27.12.

Bohužel pro nás moc brzy, hledám od 19.-20., tak třeba někdo využije 🙂

4 Citovat

Seychely s Turkish za cca 20tis z Prahy od 15.12.2024 - 27.12. není špatná cena 🙂

0 Citovat

Já koupil Hainan do Osaky z PRG 27/12-7/1 za 16k, což podle mě je super. Definici exotiky to za mě taky splňuje:)

2
12 reakcí