Zdravím, v září plánuji cesta z Málagy na Gibraltar, rád bych zvolil cestu autobusem, našel jsem, že nejlepší spoje zařizuji společnost avanzabus, rád bych lístky koupil předem, bohužel stránka mě absolutně neposlouchá, když zadám do vyhledavače údaje  odkud - kam kdy a kolik lidí a dát vyhledat: stránka přestane reagovat, zkoušel se to už několikátý den, psal jsem i na support, ale tam mě odbyl nejspíše bot, funguje někomu ta stránka, je někdo komu to normálně vyhledá spoje a je možnost to rezervovat / zaplatit, termín 12.9 ( zkoušel jsem i jiné termíny, stránka mě neposlouchá, zkoušel sem i přes aplikaci a nic, je možné , že to je českou IP ? Dík za rady, info.   .

Avanzabus

Založil(a) ve fóru Autobusová doprava

0 reakcí

Zdravím, v září plánuji cesta z Málagy na Gibraltar, rád bych zvolil cestu autobusem, našel jsem, že nejlepší spoje zařizuji společnost avanzabus, rád bych lístky koupil předem, bohužel stránka mě absolutně neposlouchá, když zadám do vyhledavače údaje  odkud - kam kdy a kolik lidí a dát vyhledat: stránka přestane reagovat, zkoušel se to už několikátý den, psal jsem i na support, ale tam mě odbyl nejspíše bot, funguje někomu ta stránka, je někdo komu to normálně vyhledá spoje a je možnost to rezervovat / zaplatit, termín 12.9 ( zkoušel jsem i jiné termíny, stránka mě neposlouchá, zkoušel sem i přes aplikaci a nic, je možné , že to je českou IP ? Dík za rady, info. 

0
0 reakcí