Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Jo také jsem dostal, jen s takovou podmínkou ten voucher je opravdu úplně zbytečný...

0 Citovat

Mám voucher sleva 25% . Platnost do 14.7. Tak jestli někdo pojede v příštím týdnu, můžu přeposlat. Jen pro stálé členy. Dej vědět SZ.

Edit: Využito

0 Citovat

Nemáte někdo nějakej voucher/promo kód na Flix? Díky

0 Citovat

Chtěla bych se zeptat, kdo z vás se dostal nejdál s Flixbusem. I za případného použití jiné dopravy. Díky.

0 Citovat

Do Paříže v roce 2017, co není nějak moc. 

Ale znám lidi co absolvovali cestu Londýn - Rumunsko nebo Bulharsko. A nikdo to nedoporučuje 😁

0 Citovat

RadekB napsal(a):

Nemáte někdo nějakej voucher/promo kód na Flix? Díky

 

 

Přes prázdniny promo kódy u flixbusu většinou neplatí.

0 Citovat

Piratice napsal(a):

Chtěla bych se zeptat, kdo z vás se dostal nejdál s Flixbusem. I za případného použití jiné dopravy. Díky.

Flixbus je globální společnost, tak jsem okusil i tyto dálky ...

V Evropě: Porto - Braga.
V Asii: Fethiye - Antalya, Izmir - Dalaman.
V Severní Americe: San Francisco - Merced, Sacramento - San Francisco.
V Jižní Americe: Rio de Janeiro - São José dos Campos. 

 

1 Citovat

Funguje jedině 5% od Raiffeisen. Není to moc, ale lepší, než nic

JAAK2X4GGJM

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

[citace="Piratice"]

Chtěla bych se zeptat, kdo z vás se dostal nejdál s Flixbusem. I za případného použití jiné dopravy. Díky.

Flixbus je globální společnost, tak jsem okusil i tyto dálky ...

....to je zajímavé. A zkušenosti? Aspoň několik postřehů. Komfort, zpoždění, přestupy... Uvítám Turecko, Brazílie.

 

[/citace]

0 Citovat

Asi to bude celkem jako všude. Dlouhá cesta autobusem není pohodlná. Je lepší vlakem v kupé, což vyjde draž. A letectví je celkem vyvinuté takže problém se někam dostat letecký už tak moc nestojí. Finančně to už také není tak drahá záležitost jak to bylo před 20 lety.

0 Citovat

V Turecku to byla výborná zkušenost. Pro Flixbus tam jezdí Kamil Koç a sedadla byla vybavena i IFE, navíc i steward rozmazloval cestující nápoji a sušenkami.

V Brazílii velmi nízká cena jízdenky, ale klidně i 1-2 hodiny zpoždění, což se nemusí zrovna hodit třeba cestou na letiště.

V USA, kde je Flixbus provázán s Greyhoundem, například přísná řidička, jež rozhlasem napomínala cizí spolusedící, ať se mezi sebou nebaví, aby nevyzradili choulostivé osobní informace. Jindy bohužel páchnoucí toaleta. Nebo další přísný řidič, jež jen španělsky mluvícího dědu napomínal, ať s ním mluví anglicky.

0 Citovat

[citace="romancient"]

Asi to bude celkem jako všude. Dlouhá cesta autobusem není pohodlná. Je lepší vlakem v kupé, což vyjde draž. A letectví je celkem vyvinuté …….

 

diky, pro mne se pravé letecká doprava vyvíjí neprijatelnym směrem, takže se mu vyhýbám co to jde. Přesněji letům jen tam, kam to jinak nejde :-)

1 Citovat

Asi jak kdo samozřejmě :)

Dříve jak mi bylo 18 let tak cesta autobusem 12 hodin bylo ok. 

Teď už to nedám, není to komfortní a nemůžu sedět v klidu více než 4 hodiny. Takže za mě cesta Praha - Vídeň letiště je můj maximum :)

0 Citovat

RadekB napsal(a):

Nemáte někdo nějakej voucher/promo kód na Flix? Díky

Máš SZ

0 Citovat

Před pár lety jsem z legrace zkusil noční autobus z Ukrajiny do ČR... nebyl to dobrý nápad :-) 

Voser je to skoro všude, pořádně se v tom nedá vyspat, to si to radši odřídím sám, pokud se mi tedy zrovna chce. Maximum snesitelného se mi zdála nedávno cesta z Dresden do BER, ale i tam to mělo odpudivou příchuť nových německých obyvatel.

 

 

0 Citovat

*The voucher cannot be redeemed for journeys during the holiday season: 25.03.2024 - 07.04.2024 ; 28.06.2024 - 01.09.2024 ; 27.10.2024 - 29.10.2024 ; 28.11.2024 - 02.12.2024 ; 14.12.2024 - 07.01.2025

 

Jak někdo výše psal o podmínce, že nejde ten 20% kupón použít přes léto, tak mě normálně fungoval. Nové číslo, nový meil, dnes použito a koupeno bez problému :) 

0 Citovat

Dobrý den, mám dva vouchery (538 a 60) na flixbus nechám za 400, ten větší je platný do 31.01.2025, ten levnější platí do 11.9.24, nevyužiji to v tom termínu, tak se toho chci nějak rozumně zbavit. Případný zájemce prosím do SZ. Díky.

0 Citovat

Platnost voucheru se dá když tak prodloužit nákupem nějaké jízdenky s následným stornem. Případně se může i požádat o sloučení do 1 voucheru a tím se asi prodlouží i platnost (to jsem zatím nezkoušel, ale chystám se).

1 Citovat

Tam je akorát blbý, že se nedá využít sleva, protože políčko na kód je jen jedno... 

0 Citovat

Slevu holt nemáš, ale ty jsou u Flixbusu stejně většinou jen na nové účty (jinak jen vyjímečně). Pořád ale lepší, než aby voucher prodával s velkým diskontem.

0 Citovat

nucene premisteny brumak napsal(a):

Tam he akorát blbý, že se nedá využít sleva, protože políčko na kód je jen jedno... 

 

Tak jestli si to bude rezervovat jen proto, aby to následně zrušil a prodloužil tak platnost voucheru, tak by ta sleva byla úplně na nic, protože by mu stejně vrátili hodnotu po slevě. Jinak by se na tom dalo docela vydělávat……. Pokud ten voucher využije později, přijde mi to taky lepší řešení, než ho prodávat se slevou. 

0