Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Letos jsem s nimi cestovala Praha - Lausanne a zpět, na mistenky si nehrají, každý si sedl kam chtěl, přední sedadla zabrali řidiči a cestující s mistenkou poslali jinam, vyhody - bez prestupu až do Barcelony,  doba jizdy do Lausanne krátká 12 hodin, přijíždějí načas i předčasně, wifi celou cestu dostupné, měla jsem dvousedacku téměř celou cestu

0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

A dá se vůbec v tom Flixbusu přežít noc? Já tím jel letos jen z Dresden na letiště BER a pohodlné to nebylo vůbec (do uličky a obsazený sousední místo u okna), spolucestující divný, byl jsem rád, že jsem vylezl z té krabice ven - a to jsem střední postavy. Strávit v tom noc musí být slušný mordor. 

Noc v autobusu Flixbus je horor.

Vlak je lepší, ale německé železnice nejsou spolehlivé.

Flixbus jede přímo na BER letiště, ostatní dopravci pouze s přestupem.

 

0 Citovat

Slevomat za 9 Kc opet nabizi flixi promo kod na jizdy do 18.12.2024.

0 Citovat

Ahojte, mám voucher na Flixbus ze storna na 1038kč platný do 8.12.2024. Nestihnu projet, přenechám za 500kč. Tom. 

0 Citovat

Klidně si za to kup nějakou jízdenku a tu pak časem zruš. Dostaneš další voucher s platností 1 rok a to můžeš opakovat i příště.

1 Citovat

TomZem napsal(a):

Ahojte, mám voucher na Flixbus ze storna na 1038kč platný do 8.12.2024. Nestihnu projet, přenechám za 500kč. Tom. 

 

Koupím. Soukromé zprávy bohužel nefungují, kontaktuj mne prosím na tel 608 826482.

0