Zdravím, s přítelkyní letíme z prahy na konci Února do Irska přesněji teda Dublinu. Moc jsem toho ohledně rad apod. nenašel. Máte nějaké rady, tipy, ubytování, doprava? Chtěli by jsme vidět útesy Cliffs of Moher, jde tam nějak dojet autobusem a udělat si celodenní výlet? S tím, že by jsme byli do večera zpět? Nemáme možnost půjčení auta. Jaké jsou další zajímavé města v okolí? Děkuji předem za každou Vaši reakci. .
Ahoj, buduci rok planujem na dva tyzdne do Thajska a chcel by som vediet od niekoho kto tam bol v poslednej dobe, co urcite navstivit. Chcel by som stravit par dni na plazi, ale aj pozriet pamiatky, pripadne aj nejake mesta. Urcite nevidim problem v tom navstivit aj viacero ostrovov. Tam by som ale nechcel aby to boli preflaknute miesta, kde clovek zdiela plaz so stovkami dalsich ludi. Mate nejake tipy co urcite nevynechat? Dakujem .
Ahojte,opravdu bych se moc chtěla letos vydat na cestu na Kubu, ale bohužel mám zaměstnání, kde si nemůžu dovolit delší dovolenou mimo oficiální letní období a tak přemýšlím o cestě v červenci. Máte někdo vlastní zkušenosti s Kubou v tomto měsíci? Prší hodně? Asi počítám, že horko bude opravdu velké, zvlášť, když chci cestovat a ne jen ležet na jednom místě na pláži. Uvítám jakékoliv rady a tipy.Předem moc děkuji .
Ahoj, za měsíc budeme v severním Vietnamu. Chystáme se do Ha Giang, tam půjčit motorku a udělat si okruh na sever. Je tu někdo, kdo to už jel, popřípadě, jaké počasí máme očekávat? Nějaké tipy? A ještě by mě zajímalo, jestli stojí za to Ha Long Bay, nebo jestli neznáte hezčí, ne tolik profláknutá místa. Přeci jen si turistů užijeme až dost týden předtím v Krabi (Phi Phi a Lanta). Díky za jakékoliv postřehy , tipy a rady :) .
Ahoj všem, poradí někdo, co vidět a nevynechat v Liverpool během krátkého výletu čt-ne?Díky .
Kuba od 2- 16.2.2018. Havana přelet do Santiaga de Cuba, pak autem zpět do Havany přes celou Kubu. Moc rád Vás prosím kontakt na ubytovaní co máte vyzkoušené po celé Kubě v casa particular. Budu rád od Vás i na doporučení co nevynechat kam se podívat a na co si dát pozor. Předem všem moc děkuji za inspirativní informace. .
Ahoj, byl jste někdo? Zkušenost s půjčením SNB vybavení v okolí? Kde/za kolik apod.http://www.bulgariaski.com/vitos...ndex.shtml .
Ahoj, právě jsme se vrátily z 3-týdenního putování po Barmě. Okruh: Mandalay,Pyin Oo Lwin,Bagan,Kalaw - dvoudenní trek k jezeru Inle, Kakku, Hpa-An, Yangoon, pláž Ngwe Saung. Ráda poskytnu rady,typy,kontakty mail: petra.havlik@seznam.cz .
Nějaké typy co navštívit v těchto zemích? Zatím to vypadá, že jedu sama, takže hlavně v hlavním městech a jejich okolí. Díky. .
Ahoj, máte nějaký tip na to, co lze stihnout v Mexico City za 12h? Příp. jakou dopravu využít z letiště do města? Díky .
Ahoj, letíme s přitelkyní do keni v polovině února 18. Kdyby se nekdo chtěl přidat tak se ozvěte na hrstkic@gmail.com .
Známý diskutér a zakladatel bestsellerových témat tipu horror v letadle vydává nový kulervoucí a užitečný dotaz !Co si z jaké země - části světa určitě přitáhnout. Žádné magnetky s želvou nebo popelník s vlajkou, ale myslím něco opravdu specifického a nesehnatelného u nás. Já si teď z dominikánské rep. dovezl směs Mamajuanu, z Thajska ovoce Rambutan a mast counterpain, ze Srí lanky Samahan léčivý bylinkový sračkol.V dnešní internetové době se dá samozřejmě koupit vše, ale jde o tu přemrštěnou cenu nebo o tu originalitu ... .
Doufám, že to nebude bráno na CestujLEVNĚ jako provokace, ale celkem by se mi šikl nějaký travel konzultant. Koupil jsem letenky na 2.-5.2. do Izraele, pojedu s dcerkou a nějak mě neláká představa spousty hodin u googlu nad itinerářem. To už radši zaplatím někomu, kdo jej má projetý a poradí, co vidět a jak se tam optimálně dostat. Můžete někoho spolehlivého doporučit? Díky .
Ahoj,rád bych Vás požádal o tip na exotickou letní dovolenou (červenec - září 2017), která bude vlastně svatební cestou/líbánkamiIdeálně by to vypadalo asi takto Maledivy. Prostě ten domeček na pylonech, průzračná voda, bílý písek, válení na lehátku, koupání, dobré jídlo a pití ...Ani jeden nejsme vysloveně baťůžkáři, takže poznávání dalekých krajin tímto způsobem (Baťoh, vlak, místní jídlo na ulici ...) není nic moc pro nás. Navíc nás pak čeká roadtrip po USA, takže baťůřkářsko-cestovací choutky si naplníme tam.Cenově kdyby se to vešlo do 50tis na osobu ? Samozřejmě čím méně, tím lépe. Ale zase ne šetřit zbytečně na nepravém místě.Možná bych ještě dodal, že v srpnu budu týden na služebce v Singapuru, takže kdyby to bylo někde v daném regionu, tak by to bylo fajne, protože bych ušetřil za jedu letenku Praha - Singapur a zpět :) ... Ale nutné to není. Navíc nevím jak je to v srpnu v jihovýchodní Asii s dešti. ... Pokud třeba v daném období a ceně je nejlepší Mexiko/Kuba nebo já nevím co na druhé straně světa, tak ok. Třeba kamarád mě překvapil a na svojí svatební cestě byl v Panamě u moře. To je něco, co by mě vůbec nenapadlo a on si to hodně chválil. Už jsem celkem dost Googloval, tím víc jsem asi zmatenej. Takže díky moc za jakékoliv rady :) .
Ahoj,moc prosím o tip s jakou společností absolvovat budget safari v Tanzánii. Případně jakékoliv tipy co s sebou, na co pozor atd:-) Díky!! .
Dobrý den. Rád bych Vás požádal o pomoc/radu. Potřeboval bych kontakt na někoho z CZ/SVK žijícího, případně aktuálně se zdržujícího v Siem Reap. Sestru s přítelem tam okradli a potřebovali by nějakou pomocnou ruku než se dostanou a vše vyřídí v hlavním městě na velvyslanectví. V kontaktu s velvyslanectvím sice jsou, ale to zřejmě nebude stačit. Děkuji za pomoc. Jakub Vlček .
Byl někdo v Portoriku po letošních hurikánech? máme v únoru 2018 letět na dovolenou a nevíme jaká je tam situace, jak dalece je devastovaná krajina, atp.......má cenu tam cestovat....děkuji moc za info.....Slovák Jiří .
Letos se festival ijs Sculptuur (http://www.ijssculptuur.be/en/) stěhuje z Brugg do Hasseltu na východě Belgie. Pro středočechy ne moc ideální doprava (z Katovic jinak létá Wizz do Maastrichtu) a jelikož se mi loňský líbil, rád bych vyrazil znovu. Máte někdo tip na další festivaly ledových soch po Evropě? .
Na jeden z adventních víkendů jedu do Basileje, tak se chci zeptat na tipy co vidět, kromě adventních trhů. Stojí něco za návštěvu mimo historické centrum? Přemýšlím, že bychom jeden den vyrazili do Colmaru, který aspoň podle fotek vypadá fajn a to včetně trhů. Jen teda vlak není zrovna za lidovku. Jel to někdo flixbusem? Jestli se dá spolehnout na ty jejich časy. Nebo jiný tip na jednodenní výlet z Basileje realizovatelný v prosinci? .
Zdravím.S přítelem bychom chtěli vyrazit alespon na 2 měsíce (listopad-prosinec) na ostrov Gran Canaria nebo jižní část Tenerife. Věděl by někdo o nějakém ubytovaní? A jaké by byly nejlacinější letenky nejlépe z Brna ale i z Vídně nebo Prahy ? Šel by i přímý let?Díky za jakékoliv rady a informace, je to náš sen se tam podívat a ohřát se v těchto našich zimních měsících:-) .
Ahojte, buduci vikend 28.-30.11.sa chystam za bratom do Prahy, ktory je tam na sluzobke. V sobotu sme mali v plane kupit Lidl jizdenku, ale uz bola vypredana, keby nahodou niekto ponukal dajte vediet. Chcem sa spytat na alternativu na sobotu resp. aj nedelu - co by ste poradili vo vzdialenejsom okoli Prahy na sobotu (napadlo ma Plzen, Karlovy vary, Marianske Lazne) resp. v blizsom okoli na nedelu. Samotnu Prahu v zakladnom rezime mam pozretu, jedine ze by ste vedeli o nejakych vychytavkach. Zaroven na ten vylet do vzdialenejsieho/blizsieho okolia aky typ dopravy/dopravcu by ste doporucili, co sa najviac oplati. Dakujem vsetkym za tipy + rady. Viem sa pripadne revanzovat analogicky na Bratislavu a okolie. .
Dobrý den, máte někdo zkušenost s cestou do Dubaje s pasem platným méně než 6 měsíců , četla jsem, ze to není tak striktní, stačí 3 měsíce do konce platnosti. Děkuji za odpovědi .
Ahoj, na konci ledna odlétáme do Thajska, letíme poprvé, takže se snažím dát dohromady nějaký plán cesty, zde jsem už něco sepsala, ale potřebovala bych poradit jestli jsou to místa, která navštívit nebo naopak nějaké vynechat a zaměnit nějakým jiným.30. 01. odlet - Dubai31. 01. odlet - Bangkok03.02. z Bangkoku v 6.00-14.45 na koh tao08.02. z Koh tao v 6.00-07.10 na Koh phangan 13.02. z Koh phangan v 11.00-11.20 (Koh samui pralan pier) nebo v 07.20-07.50 (Koh samui nathon pier) 18.02. z Koh samui v 08.00-12.00 do Krabi a pak na Koh lantu23.02. z Koh lanty do Krabi27.02. v 6.20 z Krabi do Bangkoku v 7.40 prilet v 16.00 odlet z Bangkoku .
Poraďte co vidět a nevynechat v Toulouse .