Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Má niekto záujem o kód na 10%?

Min. hodnota rezervácie je 100 eur, čo som si neuvedomil a teda ho nemôžem využiť (mám nižšiu sumu rezervácie). Ale zrejme je platný len do dnešnej polnoci...

0 Citovat

Já bych kód bral. Díky.

0 Citovat

Máš ho v súkromnej správe.

0 Citovat

Díky moc.

0 Citovat

UTV4BRABCH do 30.5. tzn. do půlnoci, když využijete, napište prosím.

0 Citovat

Použil som. 

Díky moc.

0 Citovat

Kdyby měl někdo volný kód prosím do zprávy. Děkuji 

0 Citovat

Pokud by někdo chtěl využít: GMRRV8HV2U

platný do 14.6.2024

1 Citovat

Využito, díky 

0 Citovat

Zdravim, mohl by mi prosim nekdo poslat kod do zpravy? Potvrdim pak samozrejme s vyuzitim :). Jen ale nevim proc, na mobilu ani pc se mi neobjevuje, kam bych kod mohla zadat, neni potreba zaslat emailem a odkliknout to? Tak jsem to udelala naposledy a pak nebyl problem vlozit kod (objevila se moznost “zadat kod”🤔. Predem moc diky! 

0 Citovat

Verčo, kod se zadává až v úplně poslední fázi rezervace - v mobilní aplikace po kliknutí na "Poslední krok". Pod sekcí "Platba" je "Přidat promo kod" :-). V počítači nevím, ale bude to obdobné - proklikávat z emailu určitě nemusíte.

1 Citovat

Míšo, presne tak jsem to delala - u pritele se promo kod objevil, u me ne 🤷🏼‍♀️😀. Tak az nam nejaka dobra duse posle kodik, tak to vezmem u nej 😀. Nebo jestli to je tim, ze jsem nedavno jeden kod na jednu noc jiz vyuzila 🤔. 

0 Citovat

hezke odpoledne mel bych zajem o kod prosim do zpráv 

dekuji

0 Citovat

Dobré odpoledne, nepřebývá někomu nevyčerpaný cashback na 10%? Poslal by někdo do zprávy, prosím? Moc děkuji :-) 

1 Citovat

Zdravim vsechny cestovatele.velmi by nam pomohl kod na cashback. Pokud nekdo nevyuzije byl bych vdecny o poslani kodu do SZ. Dekuji!!

0 Citovat

Mám kód do zítřka. SZ, vyberu podle kreativity zájemce 😄

0 Citovat

Měl by jste prosím někdo kód na cashback, který nevyužije ? Kdyžtak poprosím do soukromé zprávy. Mockrát děkuji 

0 Citovat

sorry za short notice, do pulnoci:

FXKRDHYXSG

1 Citovat

Vyzerá to, že niekto ho už využil 😅

0 Citovat

Dobrý den, neměl by prosím někdo kód od Bookingu? Mně se v aplikaci občas objeví (rád jej příště poskytnu), ale zrovna nyní, když objednávám velkou rodinnou dovču, tak tam nic není. Předem velmi děkuji!

0 Citovat

B28P93A83Z - do dnešní půlnoci.

0 Citovat

Vyuzite, vdaka :)

0 Citovat

B28P93A83Z - do dnešní půlnoci.

Tak to jsem asi o 10 minut nestihl, ale přesto děkuji. Pokud někdo ještě nějaký má, prosím do sz.

0 Citovat

Ahoj, prosím kdo by měl volný kód, o poslání do SZ (z mobilu SZ nefungujou, kdyby to nešlo, dejte mi sem vědět a já pošlu SZ, na kterou lze pak odpovídat). Díky moc.

0 Citovat

Váš promo kód pro získání 10 % zpět:
FU19R5PXSV

Platí do 3. června 2024

0