Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

jinak pro všechny kdo budou mít ještě půl roku ((:) ČSOB Premium - po počátečních rozpacích už celkem dobře funguje sleva na bookingu při objednání v aplikaci u "výhod" platební karty - slevy jsou oproti bookingu potvrzené (mám Genius 3) a jsou u větší poloviny nabídek a cca 5-10%.... slevu vidíte v zeleném rámečku a odečte se vám těsně před placením....

2 Citovat

P@vel: Diky pouzito.

0 Citovat

Nemá prosím někdo promo kod? Děkuji 

když tak raději do SZ

0 Citovat

Daniel _1 napsal(a):

... slevy jsou oproti bookingu potvrzené (mám Genius 3) a jsou u větší poloviny nabídek a cca 5-10%...

Týká se to potvrzení slev i oproti cenám v mobilní aplikaci, kde často bývá "Cena jen pro mobilní zařízení" (nebo tak nějak) a ta bývá obvykle o 5-10% nižší než na webu? Díky.

0 Citovat

 

 

 

Jde přes ČSOB vybrat ubytování na bookingu včetně svého prihlaseni jako génius.. a máš tam cenu včetně only mobile

 

 


screenshot-20240603-155655-samsung-internet.jpg

1 Citovat

Plati do dnesni pulnoci:

M4SW34FBNW

0 Citovat

Diky

0 Citovat

Daniel _1 napsal(a):

jinak pro všechny kdo budou mít ještě půl roku ((:) ČSOB Premium - po počátečních rozpacích už celkem dobře funguje sleva na bookingu při objednání v aplikaci u "výhod" platební karty - slevy jsou oproti bookingu potvrzené (mám Genius 3) a jsou u větší poloviny nabídek a cca 5-10%.... slevu vidíte v zeleném rámečku a odečte se vám těsně před placením....

Ta okamžitá sleva tam nějaká je, ale je asi třetinová oproti cashbacku přes kód ☹️

0 Citovat

Ahoj, Moc moc prosím do SZ kod na booking. Musím do dnešní půlnoci zaplatit ubytování pro asi 10 lidi, tak by mi to moc pomohlo:)

Děkuji předem Jirka

1 Citovat

Ahoj, taky shanim kod kvuli ubytovani na Maledivach:) nemel by nekdo jeste jeden?

 

1 Citovat

Jiri Sindelar napsal(a):

Ahoj, Moc moc prosím do SZ kod na booking. Musím do dnešní půlnoci zaplatit ubytování pro asi 10 lidi, tak by mi to moc pomohlo:)

Děkuji předem Jirka

poslala jsem ti SZ

0 Citovat

to Ivetalv: bohuzel jiz neslo pouzit, nekdo ho pouzil drive:(

all: nekdo pokud by mel propadajici kodik ktery nevuzije do SZ?:)

 

dekuji:)

1 Citovat

Ahoj, má niekto prosím platný kód, ktorý nevyužije? :) Veľmi by mi to pomohlo.

1 Citovat

1X4UP8UBZV 

Platne do dnesni pulnoci

1 Citovat

Zase nestihnul, mohu poprosit o SZ?:)

1 Citovat

Zdravim vsechny cestovatele.velmi by nam pomohl kod na cashback. Pokud nekdo nevyuzije byl bych vdecny o poslani kodu do soukrome zpravy? Dekuji!!

1 Citovat

Kde lidi tento kod berou? Třeba ho také budu mit nekdě, klidně bych nekomu poslal.

1 Citovat

Romane, chodi jim to mailem, ale nekomu (treba mne) jeste nikdy zadny neprisel.

2 Citovat

Mě také žádný nedorazil.  Třeba chodí jenom těm kdo každý měsíc má nějakou rezervaci anebo jiné podmínky. 

1 Citovat

To už se tu řešilo nejednou. Výsledkem vždycky bylo, že algoritmus posílání slevových kódu je zcela nevyzpytatelný.

3 Citovat

Prosím prosím neměl by někdo kód do SZ?:)

1 Citovat

Dostanu kód celkem pravidelně vždy, když intenzivně prozkoumávám možnosti ubytování v nějaké destinaci a nic neobjednám. 

2 Citovat

F6V9PGHMQY

platný do dnešní půlnoci

0 Citovat

Wrána napsal(a):

Dostanu kód celkem pravidelně vždy, když intenzivně prozkoumávám možnosti ubytování v nějaké destinaci a nic neobjednám. 

Mne ani v takove situaci nikdy zadny kod neprisel.

1 Citovat

Dobrý večer, měl by prosím někdo kód na booking a mohl by mi ho poslat do zprávy? Moc ráda bych jej využila na cestu na Mallorcu :) Předem moc děkuji!

0