Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Občas když mám volný kód tak ho jsem dám.

Občas když potřebuji tak se ozvu.

Ale jak je psáno když stojí ubytko 30000 tak bych třeba i koupil.

Já si vloni ušetřil pomocí kódu na moc v Záhřebu a Budapest. 

0 Citovat

Já klidně třeba 100-200kc za kód bych dal...kdyby někdo měl zájem 

0 Citovat

No pokud tu chce někdo za kód 750 (navrch aktivita zde minimální) tak je to pěknej zmrd !! Tohle bych tu netoleroval ,kupčení sem nepatří !

Mě těma kódama booking celkem zásobuje ,přitom já tam udělám tak 3,4 rezervace ročně a to právě díky těm kódům. Cenově lépe snad pokaždé vychází Agoda tam mám ročně více jak 10 rezervací.

2x jsem tu kód nabídl ,ale s podmínkou aby to byl někdo aktivní (ze staré gardy) - poprvé jsem udal po druhé jsem ho vyplácal na jednu noc ve Vídni. A ač jsem tu pokaždé jasně napsal že ho dám jen tomu ,kdo tu má alespoň 400 +příspěvků ,pokaždé jsem měl SZ plnou žádostí od sběračů..

1 Citovat

Když to tak tady čtu (a kód jsem už asi 1,5 roku nedostal), napadá mě, že pokud bych ho dostal a nepotřeboval, nabídnu ho aktivním přispěvatelům zdarma a kvůli snížení zahlcení SZ bych rovnou napsal, že pokud se neozvou aktivní, tak těm, co mají např. pod 100 příspěvků, ho prodám za jimi navrhnutou cenu (tu nejvyšší a dal bych nějakou min. sazbu) :-)

0 Citovat

lma napsal(a):

No pokud tu chce někdo za kód 750 (navrch aktivita zde minimální) tak je to pěknej zmrd !! Tohle bych tu netoleroval ,kupčení sem nepatří !

Mě těma kódama booking celkem zásobuje ,přitom já tam udělám tak 3,4 rezervace ročně a to právě díky těm kódům. Cenově lépe snad pokaždé vychází Agoda tam mám ročně více jak 10 rezervací.

2x jsem tu kód nabídl ,ale s podmínkou aby to byl někdo aktivní (ze staré gardy) - poprvé jsem udal po druhé jsem ho vyplácal na jednu noc ve Vídni. A ač jsem tu pokaždé jasně napsal že ho dám jen tomu ,kdo tu má alespoň 400 +příspěvků ,pokaždé jsem měl SZ plnou žádostí od sběračů..

 

Pro tvou informaci - ten zmrd (jak si mne nazval) zde uz udal verejne 8 kodu. Brali to predevsim “cihaci” bez slovka diku. Ted jsem to poprve nabidnul pres SZ a nejvice pozdvizeni je tady od “aktivistu”, ktery ma celkem 2 prispevky. Tak to je zcela jiste ta moralni autorita, ktera me muze skolit. 
Nutim nekoho neco nasilu koupit? Ne, nenutim. Paklize ma nekdo zajem usetrit 10% pri rezervaci za 1 000 €, urcite nema problem se o usporu castecne podelit. A kdyz ma, nevypisuje hlouposti a proste to koupi za plnou cenu. 

0 Citovat

podle me musi byt lide trochu soudny ja mam snad 10 reakci protoze asi nekomentuji vse ,ale jak pise ze by poslal jen tomu kdo ma prez 400 reakci tak se me to zda trochu divne,ja  kdyz  jsem psal o kod prvni reakce tak my kod nekdo poslal a hned jsem ho pouzil

ale mysli ze bych dokazal udelat za 2 hod i 500 reakci ale proc

0 Citovat

OLMC1 napsal(a):

Nutim nekoho neco nasilu koupit? Ne, nenutim.

Za mě to sem prostě nepatří od toho jsou inzertní portály a ne cestovatelské fórum. Zkoušet tu prodávat něco co dostanu zadarmo je prostě zmrdovina! Víc tady k tomu nemám už co dodat.

8 Citovat

Já bych sem samozřejmě kódy rád dával, ale když je nedostanu, tak je to pak těžké. 

Přijde mi to stejné,  jako když by někdo napsal, že může poskytnout tip na letenky do Kyrgyzstánu za 130 euro. Ale poskytne je jen tomu, kdo mu zaplatí 50 euro, protože i tak dost ušetří oproti normální ceně. A nebo nejlépe hodit link na herohero. Jasně, je to každého věc, může si to nabídnout komu chce a za kolik chce, ale myslel jsem, že tu je nějaká komunita lidí, kteří si navzájem budou sdílet tyhle tipy a kódy zdarma. 

Ještě že Honza sdílel tip na 10 eurovky s Ryanairem 2 a půl roku zpátky zdarma 🙂

6 Citovat

Tip na letenky může využít víc lidí, ale tento kód na slevu jen jeden, takže to přirovnání je trochu mimo.

0 Citovat

Kolikrát jsou letenky jen na určitý termín a určitý počet letenek. To samé může být i třeba u LM zájezdů, kde je jen jeden pokoj, takže mi to zase "tak" mimo nepřijde. Ale oukej, nedal jsem ideální přirovnání ke Kyrgyzstánu a "10 eurovkam", kde těch letenek bylo více.

2 Citovat

Mně žádný kód z bookingu nikdy nepřišel a jsem moc ráda, když mi ho někdo do SZ poslal nebo jsem si ho tady náhodou vyčíhla. Asi dva kódy mi dal jeden můj kamarád a já jsem je na oplátku poslala někomu, kdo mi předtím poslal svůj kód. Chtít za to peníze by mi připadalo jako vrchol trapnosti a ubohosti.

5 Citovat

Takže jsi jen vrátila Alo to, co ti jiný dal. Víš teda prd, jak to chodí. Tady všichni prosí, aby jim člověk poslal kód a pak se většina neuráčil ani napsat “Dík vole”.  Takže já bych někomu, kdo sem přijde jen pro to, aby ušetřil, nikdy nic neposlal. To opravdu není žádný “člen komunity” , ale pouhý vyčůránek, co chce ušetřit. Většinou se posílají kody přednostně aktivním členům, jak to popisuje Libor. Aspoň to tak bývalo u podobných  webů jako je tento zvykem. Ale asi už je i to minulostí 😀. Čím to asi bude.

 

2 Citovat

Já chápu, když chce někdo poslat kód jen aktivnímu, tak to napíše. Vždyť i aktivní členové tady prosí o kódy do SZ, tak jim to může poslat každý, kdo má tuhle podmínku. A komu je to jedno, tak to sem prostě hodí a víc ho to nezajímá. Ale to je přece úplně něco jiného, než to chtít prodávat za peníze.

0 Citovat

Měl bych zájem, pokud je volny ještě .

0 Citovat

tome máš ho v SS

2 Citovat

Moc děkuji , rád v budoucnu oplatím, či přidám sem do komunity..

0 Citovat

Bambino napsal(a):

Ahojte, nemate nekdo kodik? 

Pozor na uzivatele OLMC1, chtel prodat kod za 750 Kc, to jsem nezazil. 

Diky! 

 

mě teda napsal za 1000 :-D ale nepsal korun tak třeba myslel Vietnamské Dongy tak to by šlo :-D

5 Citovat

Ať si to prodává, ale měl by to jasně napsat, že to nebude zadarmo... jinak já bych za kod klidně nějakou tu stovku taky zaplatila, ale kdyby to byla okamžitá sleva... protože když bookuju ubytko třeba za 2 měsíce, pak 1-2 měsíce trvá, až se kredit připíše (a kdo ví jestli), pak než se to využije, protože bookuju třeba přes airbnbb, agodu nebo hotely napřímo... tak dávat litr dopředu... no do toho bych nešla, ani kdyby mi to mělo potencionálně ušetřit těch maximálních 2500,-

1 Citovat

Ad Dess - to je pravda.  Na jednu z mojich rezervácií s kódom sa po uskutočnení nepripísal kredit a v booking peňaženke je uvedené "Túto odmenu sme vám nepripísali, pretože vaša rezervácia bola zrušená, nebola využitá alebo nespĺňala podmienky ponuky". Pritom ubytovanie normálne prebehlo. Išlo len o pár eur, tak som ani neskúmal dôvod, prečo som podmienky nesplnil. Ale ak by sa jednalo o nejakú vyššiu sumu a za kód by som ešte predtým zaplatil, asi by ma to nepotešilo.

Za kód by som bol ochotný platiť len ak by sa jednalo priamo o 10% zľavu z ceny ubytovania ešte pred platbou, 

1 Citovat

prosím o kod do SZ, budu dělat rezervaci booking, pomolh by. Děkuji.

0 Citovat

Aktivnímu členovi, který mi pošle SZ, pošlu kód platný do dnešní půlnoci.

EDIT: nikdo SZ nepíše, tak kód je tady 7MRD6C3CWT

0 Citovat

Člen, který chce kód ať zašle SZ.

 

0 Citovat

Měl bych zájem také o kód, nikdy jsem jej zatím nevyužil, mám Genius slevy občas, ale něco navíc by se na září do Řecka hodilo :-) Děkuji mockrát. B.

0 Citovat

Pro zájemce kód na 10%, platí do dnešní půlnoci

 T281TVGHTX

0 Citovat

Taky mám jeden do zítřka, dejte vědět pokud využijete.

F6YFDE2T9M

0