Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

ajusska napsal(a):

Pro zájemce kód na 10%, platí do dnešní půlnoci

 T281TVGHTX

Využito, děkuji moc.

1 Citovat

KHVQRW1MT5 do 14.6., když využijete, napište prosím.

2 Citovat

Ahoj, neměl by někdo volný kód? Předem díky

1 Citovat

Ahoj, role se obrátily, nyní potřebuji kód já :D
Pokud někdo nabízí, prosím o zaslání přes SZ.
Děkuji převelice.

1 Citovat

Vracím kód do komunity :-) kdo mi první napíše tak mu pošlu do sz

1 Citovat

hasil.tom mohla bych moc poprosit o kód?🙏

2 Citovat

Poslal jsem Vám ho ;-)

1 Citovat

caute mate nekdo volny kod?

dekuji

1 Citovat

Jak to tak bývá, chvilku po tom co jsem nasdílel kód bych ho sám potřeboval :). Mohu poprosit nějakou dobrou duši o kód do SZ?

1 Citovat

odesláno

2 Citovat

Dobrý den, mám volný kód na Booking platný do 29. 6. Kdo mi napíše první do zpráv, tomu ho pošlu.

2 Citovat

Dobrý den, měl byste někdo prosím volný kód? Předem moc děkuji. 

1 Citovat

Ahoj, měl by prosím někdo volný kód? 

1 Citovat

Zdravim, dnes jsem zkousel bookovat a uplne mi prestal fungovat cashback pres Visu i Mastercard odkazy, ktere mi vzdycky alespon neco zpet daly. Neni to tedy 10%, ale kupon jsem za tech cca 10 let dostal jen jednou, takze lepsi nez nic. ISIC/ITIC funguje, ale tam je to vylozene symbolicke. Neumel by nekdo poradit nebo nemate nekdo kupon navic, prosim?

1 Citovat

Ahoj, moc prosím nemá někdo kód na Booking.com, který nepotřebuje? Prosím do SZ, dík moc

1 Citovat

81S8KH8SEA kdyby se někomu hodilo :) 

1 Citovat

Děkuji moc Luckas 

1 Citovat

Tak kdyby náhodou ještě někdo měl volný kód, tak moc prosím😃

1 Citovat

Ahoj, neposlal by mi někdo kód? Ideálně do SZ. Díky moc

1 Citovat

Mám do dnešní půlnoci kód. Kdo dřív přijde.

Doufám, že až budu potřebovat, že si též někdo vzpomene :D

1 Citovat

ZGPZHB4ZAQ

1 Citovat

ahoj,neposlal by mi niekto kod do spravy? Dakujem

1 Citovat

Ahoj, kdyby byl někdo tak hodný a poslal mi nevyužitý kodík budu vděčný. Nejlíp na miro.prz@gmail.com,  nebo tady do zpráv. Dik moc

1 Citovat

Než žebrat kódy, zkuste projet více rezervačních systémů, i přímý kontakt na provozovatele. Velmi často dostanete lepší podmínky nebo nižší cenu. 

(chápu, že dotaz zde je rychlejší)

3 Citovat

Děkuji za radu, ale mám tam peníze v peněžence takže musím přes booking. A jelikož tady taky píšu kódy když je nepotřebuji tak nevidím problém se zeptat.

0