Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

V7EZZRFT57

do 27.6. 

3 Citovat

Plati dnesni pulnoci. Potom napiste ze jste kod vyuzili at ostatni vi.

S5CQBTCG1G

2 Citovat

ani tolko sa im nechce podakovat a napisat  ,ze kod vyuzili....

3 Citovat

Je to prostě skvělá komunita 😂😂

0 Citovat

Ahoj, neposlal by někdo kód? Ideálně do SZ, děkuji :) 

0 Citovat

Jasně. Vítej v komunitě kóďáků 😉.

0 Citovat

Yosh, bohužel, už jste tu 3 dny, já posílám zásadně lidem, co jsou tu 1 den, jako takové vřelé uvítání.

Nyní, když jste v komunitě Cestujlevne, tak se ale určitě najde jiný člen komunity, který Vám to pošle, tady to tak běžně funguje.

0 Citovat

Kto chce kód platný dnes do polnoci, nech pošle SS. Šťastného výhercu vyberiem o 20,00.

Výherca je Fevland, užívaj, ostatní sorry, nabudúce.

1 Citovat

Ahoj koukám, že je po kódech sháňka, ale taky prosím poslat pokud to pújde, protože mě to hodilo error když sem chtěla teď napsat zprávu.

0 Citovat

Sice na poslední chvíli, ale snad do pulnoci ještě někdo stihne. 

MTH6SQ5QNB

0 Citovat

X2PFGUKKCE

0 Citovat

Ano a máme tady závody, kdo svůj kód dá k dispozici co nejpozději před expirací . Ale jsem i tak přesvědčen, že tu číhá na svou  šanci spoustu “členů” komunity 😂. Děkujeme 👍

0 Citovat

Díky Ondar. Využito (náhodou sem kouknul před spaním :))

2 Citovat

niemandos_1

Něco takového jsem upřímně čekala :D

Nebo mám jakožto nováček tady poprvé možnost sem přispět. A jelikož jsme se nakonec včera večer rozhodli vzít ubytování přes Airbnb, dala jsem sem kód, protože co kdyby tu někdo byl? V appce by to prošlo stoprocentně, takže co s tím jinyho. 

Tvuj hodnotnej komentář je užitečnej leda k tomu, že příště se na to akorát tak vykašleme. 

 

7 Citovat

zuzana_h napsal(a):

niemandos_1

Něco takového jsem upřímně čekala :D

Nebo mám jakožto nováček tady poprvé možnost sem přispět. A jelikož jsme se nakonec včera večer rozhodli vzít ubytování přes Airbnb, dala jsem sem kód, protože co kdyby tu někdo byl? V appce by to prošlo stoprocentně, takže co s tím jinyho. 

Tvuj hodnotnej komentář je užitečnej leda k tomu, že příště se na to akorát tak vykašleme. 

Prosím nekašlat. Někdo sice může být nevrlý, ale vděčných bude rozhodně více. Třeba jen nemůže usnout :-)

0 Citovat

Přesně. Nemohl jsem usnout a zaujalo mě, jak se ty dvě nabídky vyskytly téměř ve stejnou dobu. Tak jsem si pomyslel, že asi nějaký druh soutěžení :-). 

0 Citovat

Jeden volny kod, jestli chcete, prosim do zpravy.

2 Citovat

Ahoj prosím ja nejde mi napísať správu ďakujem 

0 Citovat

lucii.cr napsal(a):

Jeden volny kod, jestli chcete, prosim do zpravy.

poprosím ďakujem :) nejde mi napísať správu 

0 Citovat

Ponúkam kód 10% pre aktívneho diskutéra (môže byť aj z AL.com).  Pošlite PM.

 

edit: kód odoslaný 

2 Citovat

Ahoj , mám kód platný do 27.6. který nevyužijí , pište kdyžtak do zpráv 😉

Kód už je pryc

2 Citovat

Jery, ďakujem za kód, poslal som Ti SZ.

1 Citovat

Prosím, niekto platný kód, ktorý nevyužije? :)

0 Citovat

Ahoj, také hledám kód. Předem moc děkuji za pomoc!

0 Citovat

Cash back do 29.6. 

EBYSUQZXCU

2