Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

D31K8XPFKC

Platí do 9.7.2024

1 Citovat

Ajaj, zase mě někdo předběhnul. :-(

0 Citovat

Veľmi ocením jeden platný kód v súkromnej správe O:-) vopred ďakujem :)

1 Citovat

No přišel mi kod 2 dny po tom co sem si rezervoval ubytování. Tady se na mě všichni vysrali ale stej ě mi přijde škoda to nechat prapadnout. Pošlu ho do zprávy tomu kdo mi napíše kam jede. Platí do dnešni pulnoci.

 

Edit: kod poslán pánovi jedoucímu do Vilnusu. 

3 Citovat

Ahoj, neměl by prosím někdo kód na slevu na booking, a poslal by mi ho do zprávy? martina.bergerova@centrum.cz? Ráda pak pošlu ten svůj dalším. Předem moc děkuji.

0 Citovat

Kto chce kód platný dnes do polnoci, nech pošle SS. Šťastného výhercu vyberiem po 20,00.

Vylosovaný bol brandys, užívaj, ostatní možno nabudíce

2 Citovat

Milá 789, ráda bych poslala soukr. zprávu, ale prostě mi to nejde. :-(.

Buď to neumím, nebo to mám rozbitý:-). 

Tak prosím takto o platný kód. Děkuji. Chystáme se na týden v 6 lidech na Rujánu a 10 pct by pro nás bylo 2.500 Kč. 

0 Citovat

Taky mám jeden do 1.7. Dejte vědět. 

0 Citovat

Už je to fuč. To byl fofr.

0 Citovat

Katkastrakova uz mate ? Pokud ne tak mi teď prisel.

0 Citovat

Miro.prz stále nemám, jestli mi jej prosím můžete poslat na email katkastrakova@centrum.cz, ty SZ mi prostě nefungují. :-(.

Děkuji.

0 Citovat

Ahoj, pokud by někdo poskytl kód, byl bych moc vděčný. Prosím , případně, do SZ.

0 Citovat

katkastrakova napsal(a):

Miro.prz stále nemám, jestli mi jej prosím můžete poslat na email katkastrakova@centrum.cz, ty SZ mi prostě nefungují. :-(.

Děkuji.

 

Posláno

1 Citovat

Ahoj, jedene do Franci do Les Gets a ty za ubytování ceny jsou šílené. Nepřebývá někomu kód a poslal by ho na gszuzka@gmail.com? Předem moc děkuji za pomoc!

0 Citovat

8% přímo dolů (žádný cashback až někdy po pobytu), ale ne vždy a ne na všechno, někdy je to vidět, až těsně před platbou

www.booking.com/8visacemea

Heslo na odemčení nabídky: VISABKNG (viz podmínky)

zdroj: https://www.visa.co.ke/en_KE/vis...com/151306

PS: Sice to nabízí VISA, ale myslím, že se pak dá platit čímkoli

0