Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

@l.uxie - odesláno

0 Citovat

Mám tu jeden kód který nevyužiju. Kdo má zájem, napište sem do vlákna.

0 Citovat

Měl bych zájem o slevový kód

0 Citovat

Máš to tam.

1 Citovat

Ahoj nemal by niekto voľný kód?dakujem

0 Citovat

Zdravím,

kdyby měl někdo volný kód, , moc prosím, do SZ. 

0 Citovat

Nejdou mě psát sz, takže rychlejší vyhrává…. Do 15.7.

QK71B42S7N

0 Citovat

Nejdou mě psát sz, takže rychlejší vyhrává…. Do 15.7.

QK71B42S7N

díky využito

 

0 Citovat

Ahoj kdyby měl prosím někdo kód tak do zprávy. Děkuji 

0 Citovat

Ahojte cestovatelé, kdyby ste měl někdo kód na zvyš, byl bych Vám velmi vděčnej. Diki

0 Citovat

Kam to chceš poslat ? Soukromé zprávy nějak nefungují.... Platný do 11.7. 

1 Citovat

Krasny den, kdyby mel nekdo cashback kod, rada se ho ujmu. Prestali mi chodit...

A kdyz nejdou zpravy, tak treba na mail. Alenkakuskova@seznam.cz 

Mockrat dekuji

Jak mi zase zacnou chodit, opet budu preposilat. :)

0 Citovat

Ahoj cestovatelé, 

nenašel by se jeden booking kód nazvyš, byl bych vám velmi vděčnej, poprosím do soukromé správy aneb  klidně na email petraserik96@gmail.com Děkuji :)

0 Citovat

Stále by se mi šiknul booking cashback kód, kdybyste měl někdo navíc, pošlete mi ho, prosím, do správy nebo na petraserik96@gmail.com, budu Vám moc moc vděčnej, děkuju :)

 

0 Citovat

Ahoj, chtěl bych poprosit o slevový kód, pokud by někdo měl a nevyužil, budu vděčný. Chci rezervovat dnes/zítra.

Moc děkuji!

wxfeefa@gmail.com

0 Citovat

RRTT6XB7W1 , když využijete, napište prosím.

0 Citovat

To už by chtělo uzavírat sázky, jestli ten, kdo kód použije, za něj poděkuje (nebo aspoň dá info, že ho použil). Ale kurz by nebyl asi nic moc.

0 Citovat

Proto posílám jen přes SZ. 

0 Citovat

smutnak napsal(a):

RRTT6XB7W1 , když využijete, napište prosím.

Již použitý. Já to bohužel nebyla. :)

0 Citovat

Karel napsal(a):

Proto posílám jen přes SZ. 

Má jednu dobu chodily dvakrát měsíčně.  V polovině případů jsem je taky posílala do sz, těm co měli víc než 1 komentář. Ale prý je nějaký problém se zprávami...

0 Citovat

Zprávy jdou, ale jen přes klasiku PC. Bohužel jiná varianta je pro CL crew neřešitelný problém několik let, takže přes mobil nereálné.
Je smutné sledovat, jak veřejně nabídnuté kody zmizí bez poděkování kolikrát u lidí, kteří ani nejsou registrováni na CL a pouze nahlédnou na forum. Proto nabízím jen přes SZ, tak alespon skončí ve zdejší komunitě.

4 Citovat

Mně bohužel nikdo žádný kód neposlal a to jsem slušně poprosil a zároveň i poděkoval :) no nevadí, asi mám holt smůlu.

 

Hezký den všem

0 Citovat

Kdyby náhodou někdo mohl věnovat, budu moc rád.  Děkuji předem, poděkuji dotyčnému i po zaslání, a v budoucnu oplatím dalším potřebným.

A slibuji i další cestopis :)

0 Citovat

Kto chce kód platný dnes do polnoci, nech pošle SS. Šťastného výhercu vyberiem po 21,00.

Výherca je Dany 709, ostatní skúste nabudúce.

2 Citovat

Ahoj, mám tu kodík od Bookingu. Promo kódu vyprší platnost za 6 dní. Rezervujte ještě dnes a získejte zpět 10 % (až 2 500 Kč) z ceny rezervace v podobě kreditů po skončení pobytu. Platí do 18.7., první kdo napíše do SZ je jeho. 

2