Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

f.hadrava napsal(a):

Ahoj, mám tu kodík od Bookingu. Promo kódu vyprší platnost za 6 dní. Rezervujte ještě dnes a získejte zpět 10 % (až 2 500 Kč) z ceny rezervace v podobě kreditů po skončení pobytu. Platí do 18.7., první kdo napíše do SZ je jeho. 

Psala jsem zprávu :)

1 Citovat

Bohužel mi nejde napsat vám zprávu. Kdyby byl ještě kód volný,prosím na l.uxie@seznam.cz. Děkuji!

f.hadrava napsal(a):

Ahoj, mám tu kodík od Bookingu. Promo kódu vyprší platnost za 6 dní. Rezervujte ještě dnes a získejte zpět 10 % (až 2 500 Kč) z ceny rezervace v podobě kreditů po skončení pobytu. Platí do 18.7., první kdo napíše do SZ je jeho. 

0 Citovat

Ahoj,kdyby se náhodou našel ještě nějaký kód,tak prosim na mejl l.uxie@seznam.cz Díky! 😅🫣🥳

0 Citovat

f.hadrava napsal(a):

Ahoj, mám tu kodík od Bookingu. Promo kódu vyprší platnost za 6 dní. Rezervujte ještě dnes a získejte zpět 10 % (až 2 500 Kč) z ceny rezervace v podobě kreditů po skončení pobytu. Platí do 18.7., první kdo napíše do SZ je jeho. 

Měla bych zájem-Lucie.plskova@volny.cz děkuji.

0 Citovat

Mám kód. Získejte 10 % zpět v podobě kreditů na cestování. Napište mi SZ. Kód platí do 15. července 2024.

0 Citovat

Ahoj nejde mi odepsat můžeš poslat na kocist@seznam.cz  dík moc

0 Citovat

Funguje Vam ten odkaz pres Csob? Me se tam sice objevi lista MC, ale sleva nikde🤦‍♀️🤷.

0 Citovat

Neměl by prosím někdo kód do SZ?:)

Moc děkuji předem

Jirka

0 Citovat

Pokud ti nikdo kód ještě neposlal, pošli mi SZ, jeden tu mám.

0 Citovat

Já taky prosím, stále čekám zda se někomu neuvolni:))

0 Citovat

Jiri Sindelar napsal(a):

Já taky prosím, stále čekám zda se někomu neuvolni:))



Poslal jsem do SZ :)

1 Citovat

RonaX napsal(a):

[citace="Jiri Sindelar"]

Já taky prosím, stále čekám zda se někomu neuvolni:))



Poslal jsem do SZ :)

[/citace]

Moc Ti děkuji i takto verejne:)

2 Citovat

Kdyby měl někdo jeden kód volný. Rád využiji. Děkuji


cztom napsal(a):

Hezký den, má někdo volný kód? Předem děkuji, prosím případně do SZ.

0 Citovat

DVTHUDG16V do dnešní půlnoci 

0 Citovat

Hezký den, má někdo ještě volný kód? Předem děkuji, prosím případně do SZ.

0 Citovat

stars.007 napsal(a):

 Je to velmi aktuální, jinak mi vyprší platnost.

 

To už jsme tu od Vás měli včera, o jaké platnosti to píšete?

2 Citovat

Kód se zadává ještě před rezervací, tak jestli už máte rezervaci, tak kód už neuplatníte.

2 Citovat

Dnes nebo zítra budu rezervovat ubytko, tak kdyby někdo věnoval kód, buud rád. Díky moc

0 Citovat

Ahojte cestovatelé, nemáte prosím někdo booking kód, který nevyužijete? Když ano, poprosím do sukromé správy, děkuju :)

 

0 Citovat

Petr Soukup napsal(a):

Dnes nebo zítra budu rezervovat ubytko, tak kdyby někdo věnoval kód, buud rád. Díky moc

 

Odesláno do SZ.

0 Citovat

ahoj,nema niekto kod do ss? dakujem

0 Citovat

Shinoda napsal(a):

[citace="Petr Soukup"]

Dnes nebo zítra budu rezervovat ubytko, tak kdyby někdo věnoval kód, buud rád. Díky moc

 

Odesláno do SZ.

 

Moc děkuji

0 Citovat

Dnes bych chtěl rezervovat ubytování na dovolenou, kdyby mi někdo věnoval booking kód, byl bych vděčnej. SZ

0 Citovat

kdyz mi vcera vyprsel kod, ale u ubytka jde normalne nakliknout a ukazuje i slevu, tak to probehne nebo to booking zamitne ? ze nebyly splneny podminky, cili datum expirace ?

0 Citovat

Ahoj, cestovatelé, kdyby měl někdo k dispozici kód, pošlete mi ho prosím přes sz. Děkuji a mějte fajn den!

0