Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Ahoj, 

našel by se prosím slevový kód pro mě (do SZ)? Věřím, že aktivního uživatele upřednostníte. Díky a těšte se na další cestopis. 

0 Citovat

Ahoj,

Daroval by někdo slevový kód? Prosím, pošlete do SZ.

Díky moc.

0 Citovat

Tentokrat bych potrebovala kod ja, jestli zde nekomu prebyva, podzimni Kypr s rodinou by se mi o neco zlevnil. Diky, do SZ….. Anebo ja napisu, aby slo psat i z mobilu do zprav.

0 Citovat

Skusím to jěšte jednou, nemáte někdo booking kód, který nevyužijte? Poprosím do soukromé správy, děkuju :)

 

0 Citovat

5NYFMGA11U

platne zrejme do 1.8.

0 Citovat

Superweb - díky, využito.

Další to už nemusíte zkoušet.

1 Citovat

Dobré ráno, jelikož mě nyní vypekly všechny varianty slev, které obvykle používám /10% cashback MC nebo zpětné míle přes rezervaci u MM - všechno teď vidím přes proklik dražší než napřímo u booking / zkusím poprosit o promo kód, pokud někdo máte a věnujete mi do zprávy, obratem použiju na solo trip do Valencie. Děkuji, hezký den :-)

 

0 Citovat

dobry den, nemel by prosim nekdo do SZ kod na ubytovani ktery nevyuzije?

 predem dekuji:)

 

Jirka

0 Citovat

Mandre napsal(a):

Tentokrat bych potrebovala kod ja, jestli zde nekomu prebyva, podzimni Kypr s rodinou by se mi o neco zlevnil. Diky, do SZ….. Anebo ja napisu, aby slo psat i z mobilu do zprav.

Moc dekuji, pokud by se nekomu urodil jeste jeden kod, poprosim do zprav. Tak bych poresila jeste druho pulku pobytu.🥰

0 Citovat

Ahojte, nemáte někdo, prosím, kód? Včera večer mi někdo vyfoukl hotel těsně před tím, než jsem klikla na tlačítko zaplatit 🫣 už 30.7. Odlétáme na Maltu, tak by se mi kód moc hodil. Děkuji ☺️

0 Citovat

@Breathe moc děkuji ! :-)

0 Citovat

Ahoj, měl by prosím někdo kód na Booking ? Kdyžtak prosím do sz. Děkuji 

0 Citovat

Také bych se přidal s prosbou o kód :) Vím, že tu moc s cestovatelským obsahem nepřispívám, ale když mám kód, který nevyužijí, vždy nasdílím :)

0 Citovat

XUUW53R29M kdyby se někomu hodilo :)

0 Citovat

Zkouším ještě jednou, neměl by, prosím, někdo kód? Chtěla jsem využít výše uvedený, ale někdo už ho bohužel použil, ani nenapsal, že je využitý. Chystám se objednávat ubytko za 22 tisíc, tak by mi to docela pomohlo. Moc děkuji ☺️

0 Citovat

Ahoj všem, pokud by měl ještě někdo volný kód, budu moc rád za zaslání do zprávy. Díky!

0 Citovat

Ahoj, tentokrát bych potřebovala jeden kód pro sebe. Díky předem za zaslání.

0 Citovat

Ahoj, prosím kdo by měl volný kód, o poslání do SZ (z mobilu SZ nefungujou, kdyby to nešlo, dejte mi sem vědět a já pošlu SZ, na kterou lze pak odpovídat). Díky moc.

0 Citovat

Alo, to tu od Vás už dlouho nebylo. Možná by stálo za to založit si vlastní téma, kam budete každý den psát stejný příspěvek, kde prosíte o kód.

Ale je od Vás hezké, že tu staré příspěvky po sobě pak hezky vymažete. Vypadalo by to tu blbě, kdyby každý x-tý příspěvek tady byl od Vás.

13 Citovat

@Pyjtrie: Diky za pouceni, prosim jeste o radu, jak casto doporucujete prosit o kod, aby to bylo pro vas snesitelne a prijatelne?

0 Citovat

Mám další kód navíc. Kdo má zájem ať napíše sem do vlákna.

0 Citovat

Ahoj, mela bych o ten kod zajem, diky.

0 Citovat

Booking mení spôsob poskytovania tých 10%?

Do mailu mi prišlo z bookingu, že mám nárok na 10% odmenu po prihlásení sa do konta s platnosťou do 6. 8. 2024. Žiaden kód, iba oznam.

Po prihlásení sa do konta vidím oznam "Vaša odmena vo výške 10 % je aktívna - Vytvorte si rezerváciu ešte dnes a po skončení pobytu získate späť až do € 100 vo forme cestovateľského kreditu. Platnosť ponuky sa skončí 6 aug 2024"

Dokážem to použiť len pri vytvorení rezervácie vo svojom konte, preposlať niekomu inému to nedokážem.

0 Citovat

Pokud je volný, prosím na l.uxie@seznam.cz 🙏 děkuji!

Shinoda napsal(a):

Mám další kód navíc. Kdo má zájem ať napíše sem do vlákna.

0 Citovat

Ahoj! Prosím, nemáte někdo platný kód, který byste darovali, pokud máte, napište mi do SZ? Moc děkuji!!

0