Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

jery napsal(a):

Booking mení spôsob poskytovania tých 10%?

Do mailu mi prišlo z bookingu, že mám nárok na 10% odmenu po prihlásení sa do konta s platnosťou do 6. 8. 2024. Žiaden kód, iba oznam.

Po prihlásení sa do konta vidím oznam "Vaša odmena vo výške 10 % je aktívna - Vytvorte si rezerváciu ešte dnes a po skončení pobytu získate späť až do € 100 vo forme cestovateľského kreditu. Platnosť ponuky sa skončí 6 aug 2024"

Dokážem to použiť len pri vytvorení rezervácie vo svojom konte, preposlať niekomu inému to nedokážem.

 

Možná se pletu, ale jde jen o to, že se ti v aplikaci kód automaticky vloží do nové rezervace a tím pádem ho nemusíš nikde kopírovat. Kód potom uvidíš v košíku před platbou, takže ho můžeš zkopírovat a dělat si s ním co chceš. 

PS: mám další kód, daruju komukoliv kdo  ode mně ještě kód nedostal

0 Citovat

Shinoda,

ak je kód ešte voľný,potešil by. Ďakujem.

0 Citovat

Posláno.

1 Citovat

Ahoj,

 

Neměl by někdo volný kód na cashback? 

Nedávno jsem tu dával kód k dispozici, teď by se mi jedel hodil.

Díky

0 Citovat

Mam 1 kod navic, poslu aktivnimu uzivateli, plati do dneska (distala jsem ted vecer). Napiste mi sz, nesedim u PC, poslu z mobilu.

posláno

2 Citovat

Ahoj, mám volný kód.

Pošlu ho tomu, kdo má účet více než 6 měsíců, 50+ příspěvků a alespoň jeden publikovaný cestopis. 

 

Edit: obdarováno

 

0 Citovat

Dobrý den, nebyl by jeden slevový kód  .Děkuji 

0 Citovat

Taky bych rád kód na slevu 10%.... uvítám SZ....

Tihle lidé to po mém získání kódu mají zaručeně:

AlenaZ, Hanka K, lucii.cr, P_P, hugonovak, jery, Jan Vidim .....  🍀😊👍

2 Citovat

CestovatelX:

tak keď patrím do tej vyvolenej skupiny :) tak máš za to odo mňa kód v SZ.

2 Citovat

5NCQFP7CUY, kdyby se někomu hodilo :) 

0 Citovat

jery napsal(a):

CestovatelX:

tak keď patrím do tej vyvolenej skupiny :) tak máš za to odo mňa kód v SZ.

Jery, díky 👍

0 Citovat

Kod do dnesni pulnoci (31.7.)

9R56U4A5VG

Vyjimecne ne pres SZ, snad nekomu poslouzi. A snad dotycny napise, ze vyuzil.

0 Citovat

@Karel: využil jsem, děkuji moc!

1 Citovat

Můžu poslat kód, tak napište asi sem, kdo má zájem a já ho pošlu tomu s více příspěvky.

0 Citovat

Nikdo se nehlásí, tak dávám do pléna. Platnost píšou do 2.8., takže asi do dnešní půlnoci: H2CP6WNK9V

0 Citovat

Ahojte, vidím jak nikdo nepíše sz ale tady ve vlákně kód je již použit 😁 asi nemístní chodí sem to vybírat. 

Každopádně kdyby někdo měl kódik (do sz)  tak budu velice vděčný, zrušili mě jedno ubytování tak musím vzít jiné, a tak zároveň bych využil i nějaký bonus. 
diky moc 

0 Citovat

Tak ono by tie ss museli fungovat aj cez mobil nielen cez web

1 Citovat

romancient napsal(a):

Ahojte, vidím jak nikdo nepíše sz ale tady ve vlákně kód je již použit 😁 asi nemístní chodí sem to vybírat. 

Každopádně kdyby někdo měl kódik (do sz)  tak budu velice vděčný, zrušili mě jedno ubytování tak musím vzít jiné, a tak zároveň bych využil i nějaký bonus. 
diky moc 

 

Kdyby fungovaly sz na mobilu, jeden mám k dispozici… 

0 Citovat

Ahojte, kdyby měl ještě někdo jeden kód, byl bych moc vděčný, děkuju moc! 

0 Citovat

Zdravím cestovatelé, neměl by prosím někdo kodik? Děkuji

0 Citovat

Kto chce kód platný dnes do polnoci, nech pošle SS. Šťastného výhercu vyberiem po 18,00.

Výherca martin.radejov, uživaj

2 Citovat

Dobrý  večer neměl  by jste prosím  někdo nevyužitý  kod na booking.Do sz 

Děkuji 

 

0 Citovat

Za jak dlouho se připíše odměna do peněženky po skončení pobytu? Já jsem se vrátil v úterý a zatím nic.

0 Citovat

Ted zrovna jim to trvalo 14 dnu.

0 Citovat

OK, dík za odpověď.

0