Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Oni to pisou i v tom mailu jakoze to zpracovavaji a muze to trvat xx dnu. Pak ti poslou mail, ze je to zpracovany a pripsany do penezenky.

0 Citovat

Asi záleží, odkud a jaký kód nebo cashback byl použitý .. kdyz používám k rezervaci link od MC, odměnu mi připíšou po probydleni až za dva měsíce, stejně jako míle do Miles and More. Já ty podmínky vidím v " informaci o rezervaci ", úplně dole kde je " vaše odměna " a po rozklinkuti je bližší info. 

Při použití klasického kódu mám odměnu do týdne.

0 Citovat

Kód jsem použil ze zdejšího fóra.

0 Citovat

YH4G5GE1B3

2 Citovat

Tento kód jiz někdo použil,prosím napište ,kdyz využijete. 

0 Citovat

tramin napsal(a):

Kód jsem použil ze zdejšího fóra.

Použito, moc děkuji 

1 Citovat

Mám kod.. kdo chce, ať napíše zprávu :) 

 

EDIT - využito 

0 Citovat

Ahoj, neměl by někdo ještě jeden nevyužitý kód? Předem moc děkuji!

0 Citovat

Klasika, nechodilo mi měsíce nic a teď když už jsem s cestováním skončila, tak přijde kód. :) 

C8PMG6H4BF - musí se zadat dnes, ale to tu nebude problém :) Přeji dobrý výběr. A prosím o informaci pro ostatní, že je uplatněn!

0 Citovat

Davno jiz nekdo uplatnil Aleno,ale opet to ani nenapsal

0 Citovat

To jsou totiz kolemjdouci, kteri jen cekaji na kod.🤷

0 Citovat

medhu napsal(a):

Davno jiz nekdo uplatnil Aleno,ale opet to ani nenapsal

Doufala jsem, že když to napíšu, tak se ta špetka slušnosti objeví. No nic. Tak třeba zase příště. :)

0 Citovat

Mandre napsal(a):

To jsou totiz kolemjdouci, kteri jen cekaji na kod.🤷

Že mají ale takové štěstí. Když jsem potřebovala kód já, tak tu nic moc nebylo...A oni jdou kolem a hned ho mají? Asi mám špatnou karmu :D

0 Citovat

Taky jsem ho zkusil asi 30 min po zveřejnění ale už byl pouzity:))každopádně dekujeme:)

0 Citovat

To je překvapení... Neustále se opakující...

0 Citovat

Zkuste to psát ať posílají sz. Jsem to takhle měl a dvě dobře duše mě to poslali.  Kdybych to mě chodilo také do mailu tak to dělám stejně. Chtěl bych ať vidím komu to dávám, a neposlat to někam do tmy. 

0 Citovat

Jo, to dělávám, když má někdo víc než jeden komentář, že mu to posílám do sz. Ale teď tu takový uživatel s poptávkou nebyl. Tak zase příště. :) Snad zase začnou chodit. Před půl rokem mi chodili co 14 dní a pak zas několik měsíců nic. :D

Přeji krásný den :)

0 Citovat

Já za celou dobu u Booking nedostal ani jeden. A to ho používám x let...

1 Citovat

Mám další kod, kdo chce, napište zprávu :) 

Platí do zítra. 

 

EDIT: POSLÁNO

1 Citovat

Napsal jsem Ti SZ:)

1 Citovat

Někdo prahnoucí po kódu ? Pošlu jen po SZ. 

1 Citovat

Ano prosim :)

0 Citovat

tramin napsal(a):

Já za celou dobu u Booking nedostal ani jeden. A to ho používám x let...

 

Taktéž stejně.... 8 let využívání, 51 rezervace - 0 voucherů...

0 Citovat

Holt vidí, že nás nemusí přemlouvat k rezervacím  :) 

1 Citovat

Zase mám kód, tak se může přihlásit zájemce o poslání přes SZ.

EDIT: Posláno (tentokrát se sešlo víc aktivních přispěvatelů, tak jsem vybral toho asi nejaktivnějšího z nich podle mého dojmu).

2