Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Ahoj, měl bych zájem 

0 Citovat

DC6DCP3CXN 

do zitra

0 Citovat

Jak to tady ctu, priste dam taky pres PM nekomu aktivnimu

0 Citovat

No už to někdo použil :( 

0 Citovat

Mám teď info, že můj kód nakonec nebyl použitý. Vzhledem k platnosti asi jen do půlnoci ho dám sem: SCBTRW9KMA

0 Citovat

Ahojte, nemal by niekto ešte nevyužitý kód? Poprosím do súkromnej správy. 

Vopred ďakujem :)

0 Citovat

@Domi4

registrace kvůli kódu :D

2 Citovat

A to se vyplatí!!:D 

 

4 Citovat

Sultan Mahagon bin Bordo napsal(a):

@Domi4

registrace kvůli kódu :D

 

Stálé je to lepé než na tajňáka použit a ani o tom nenapsat...

2 Citovat

Ahojkyy, nějaká dobra duše s kódem? Kdyžtak prosím do zpráv, moc děkuji.

0 Citovat

Kto chce kód platný dnes do polnoci nech pošle SS, prvému posielam.

Edit Využité

0 Citovat

Kdo chce kód platný dnes do půlnoci nechť pošle SZ. Prioritně zašlu někomu webově staršímu či někomu s příspěvky. 

0 Citovat

Ahoj všem, nenašel by se prosím někdo s kódem, který nevyužije a rád se podělí? Budu moc vděčný. Děkuji

0 Citovat

Zkusil jsem a píše mi to, že platnost kódu vypršela :( každopádně děkuji.

Jestli by byl někdo tak hodný a poslal mi do SZ, budu moc rád. Děkuji předem.

0 Citovat

Ahoj, 

kdyby měl náhodou někdo cashback kód k využití navíc, budu vděčný a ujmu se ho 😅. Zrovna chci bookovat dražší ubytko. Díky moc 🤘

Každopádně ještě dotaz - tyto kódy Vám chodí přímo od bookingu? Celkem tam mám dlouhou historii, Genius 3 už x let, jeden čas opravdu využívané xkrát za měsíc a snad nikdy mi kód nepřišel. 

Mějte se a užívejte léto 😎

 

0 Citovat

Kódy chodí od booking.com, ale nepochopil jsem dle jakého klíče ty kódy rozesílají. Jedno vím jistě, nikdy mi ten kód nedojde v čase platby dražšího ubytování :-) 

1 Citovat

Ahojte, mám další kod :) napište zprávu, kdo chcete 

 

EDIT: POSLÁNO 

2 Citovat

Ahoj, jestli má někdo kód, může prosím poslat do SZ? Děkuji 

0 Citovat

ahoj, taky bych poprosil do SZ. jak mi prijde, tak tez zde poskytnu. dekuji 

0 Citovat

Ahoj, prosím, neměl by někdo slevový kód na booking? Až mi příjde, taky se podělím. Děkuju moc, prosím kdyžtak do zprávy :)

0 Citovat

Ahoj,

pokud chce někdo kód napište mi. Ráda předám. :)

EDIT: Udáno :)

2 Citovat

Ahoj, prosim, poslala bys mi kod do zprav? Me nejde napsat zprava :((. Dekuju moc♥️

0 Citovat

Máš to tam :)

0 Citovat

Ahoj, tak zkouším poslední šanci na dnesní rezervaci, zda má někdo kód navíc, budu vděčný, když by mi ho poslal do zprávy. 🎉👌Kdyby mi někdy přišel, klidně vrátim, ale popravdě mi nikdy nepřišel 😅 sorry za spam po dvou dnech, ale přijde mi, že vždy se zadaří poslednímu 😁 dík moc, mějte se 🖐

0 Citovat

Ahoj, prosím kdyby někdo měl kód budu rad do sz, docela akutně to potřebuji ..

dekuji moc 

0