Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

@romancient: nejaka udrzba webu, nejde poslat SZ. Tak jen pro tebe za aktivitu

 HTC6RQC7AY

Do 25.08.

1 Citovat

Děkuji dupy, škoda jen jsem to nestihl využít, nějaký ocas to hned stáhnul a ani nenapsal…

udrzba webu žádná neprobíhá, jen soukromé zprávy nefunguji v mobilu  🥲

0 Citovat

Taky mi nejde poslat zpráva a na pc se teď nedostanu. Mám poslat třeba na mail romancient?

0 Citovat

————@gmail.com

 

diky, skvelý 👌🏻

 

UPD. kód už mám, díky , další nepotřebuji 🫡

0 Citovat

zas pozde :(

0 Citovat

Když chci využít odměnu z peněženky u rezervovaného pobytu, tak to asi musím zaplatit předem, že?

0 Citovat

tramin: v dubnu to tak bylo...

0 Citovat

opravdu prosim nekdo nemate ?

0 Citovat

tramin napsal(a):

Když chci využít odměnu z peněženky u rezervovaného pobytu, tak to asi musím zaplatit předem, že?

ano, ale klidne az pred tim, nez to bude booking chtit stahnout sam. Ne pri rezervaci. Delam to tak pokazde, nejdriv rezervace a den pred stazenim bookingem to platim za pouziti kreditu z penezenky.

0 Citovat

Dík.

0 Citovat

Jestli má někdo volný kód, budu strašně vděčný do SZ. Zkoušel jsem tady psát ale zatím nic. Mám rezervovat delší ubytko, tak by to mělo význam. Moc děkuji a určitě pošlu taky, když obdržím 😀 

0 Citovat

tramin napsal(a):

Když chci využít odměnu z peněženky u rezervovaného pobytu, tak to asi musím zaplatit předem, že?

Mne znížil booking cenu rezervácie o hodnotu peňaženky, s poznámkou, že 10,54€ zaplatil booking. Platba z peňaženky bola automaticky vyznačená a ja som zvolil platbu na ubytovaní. Na rezervácii z bookingu mám pod cenou za ubytovanie uvedenú poznámku, že 10,54€ zaplatil booking.

0 Citovat

Ahoj, nemal by prosím niekto voľný kód na booking, ktorý nevyužije? Prosím do zs. Moooc ďakujem 🙏🙏🙏

0 Citovat

Mam k dispozici volny kod platny do 17.08.2024. 
Nabizim nejrychlejsimu zajemci z rad zaslouzilych clenu fora. SZ

edit: odeslano 

0 Citovat

Mám zas kód a pošlu někomu z aktivních členů.

Edit: Posláno (zase se sešlo několik aktivních).

1 Citovat

@Libor_S Ja bych si vzala prosim.

0 Citovat

zas pozde :(

0 Citovat

@provozovatel CL: tak jak jde třeba zvolit tučné pismo by mělo být možné 'zneviditelnit' určitý text pro nepřihlášené a pro vyhledávače. Tím by se omezily návštěvy nepřihlášených vyzobavacu kódů. Ale z toho samozrejme nic nebude - pro CL čím víc návštěv stránek, tím líp pro reklamy...

@mil.maccza: myslíš že 5 příspěvků (z toho min. 2 jspu žádost o kód) za 4 roky je dostatečná aktivita, jak to požadoval Libor_S?

0 Citovat

divan: nevim jak se to vycita, ale prispevku mam tedy rozhodne vic. a omlouvam se, ze nejsem vyrecny. myslim, ze tu "neotravuju" porad. ale zrovna planuju ubytko za 1000e, tak by se kod hodil. bohuzel co mi zatim prisel do mailu, tak jsem stacil uplatnit ja sam. samozrejme pokud bych ho nepotreboval, tak nemam problem ho zde poskytnout. pokud to nekomu vadi, ze tu zadam, tak at mi ho neposkytuje, myslim, ze to preziju i bez toho. ale kazda mala pomoc je dobra

1 Citovat

Vyčetl jsem to na CL viz screenshot. Pokud je to jinak, tak to CL špatně počítá a omlouvám se.


screenshot-20240815-181109-samsung-internet.jpg

0 Citovat

Občas mám na mysli, že udělám na Bookingu nějaký účet kam ani nebudu chodit a nic tam hlavně rezervovat ať mě lákají a posílají kódiky do mailu 😁

0 Citovat

Je pravda, ze ten pocet komentaru tam je nejaky zvlastni.

0 Citovat

romancient napsal(a):

Občas mám na mysli, že udělám na Bookingu nějaký účet kam ani nebudu chodit a nic tam hlavně rezervovat ať mě lákají a posílají kódiky do mailu 😁

to jsem zkousela, nefunguje🤦‍♀️

0 Citovat

divan napsal(a):

Vyčetl jsem to na CL viz screenshot. Pokud je to jinak, tak to CL špatně počítá a omlouvám se.

 

mil.maccza má

tady se to nějak počítá zvlášť komentáře a příspěvky, také nějak tomu nerozumím. 

 

 

@mil.maccza není to otravné, pomáhat si navzájem je normální  

1 Citovat

Mandre napsal(a):

Je pravda, ze ten pocet komentaru tam je nejaky zvlastni.

Ak tomu dobre rozumiem, tak v profile je uvedený len počet komentárov (pod cestopismi, pod sprievodcami... ale nie v diskusii).

Pod ikonkou v diskusii je počet príspevkov v diskusii (ale nie pod sprievodcami a cestopismi).

ja mám napr. v diskusiách 331 príspevkov, ale vo svojom profile vidím  uvedené: 6 komentárov.

Je to fakt dosť zvláštne.

0