Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Mám další kód, kdyby někdo potřeboval, napište zprávu :) 

 

POSLÁNO. 

2 Citovat

Zdá se mi, že čím víc kódů jsem poskytl (a tedy bylo využito), tím víc jich dostávám. Nyní jsem poprvé použil kód pro sebe ..... to bude průser :-) a za trest mi kódy přestanou chodit. 

1 Citovat

Ano, je to tak. Já nyní kódy dostávám od Bookingu každý týden :D 

1 Citovat

No a ja vyhradne pouzivam cizi kody🤦‍♀️ a nedostala jsem nikdy nic😂.

0 Citovat

Já jsem taky měl období, kdy mi chodily kódy 4 měsíce po sobě (něco jsem tu přenechával) a od té doby nic. Takže logika žádná. 

0 Citovat

No a zase zajimavost, pres webovky (ne appku) booking, ale koukano z mobilu, mam slevu jak pro mobilni zarizeni, tak jeste dalsich 50€ plati booking (oproti tomu samemu v appce), kod -10% tam jde taky zadat, takze koukejte i pres web z mobilu.😁👍

2 Citovat

jojo, to je pravda. nekdy jsou i lepsi ceny, treba pres benefity, kdyz jdete pres sporku, unicredit apod. kde dostanes cashback. tam pak ale zase nejdou zadat kody.

je potreba prochazet vsechny varianty, je to zvlastni, ale nekdy je rozdil i dost velkej

0 Citovat

Dobrý den, prosím měli by jste jeden kod, využila bych hned děkuji prosím do SZ. Velice děkuji 

0 Citovat

mil.maccza napsal(a):

jojo, to je pravda. nekdy jsou i lepsi ceny, treba pres benefity, kdyz jdete pres sporku, unicredit apod. kde dostanes cashback. tam pak ale zase nejdou zadat kody.

je potreba prochazet vsechny varianty, je to zvlastni, ale nekdy je rozdil i dost velkej

 

ja bezne objednavam ubytko na booking cez link cez sporku kde ziskam 4% moneyback a zadavam aj 10% cashback kod od booking a funguju mi obe zlavy naraz 🙂 ..akurat sa mi naposledy stalo, ze v booking appke som mala ubytko za 714€ a ked som sla uz objednat cez link cez sporku, tak mi ho navysili na 776€ a poskytli na to moneyback 😏 ..ako pises, treba vyskusat vselico, pospekulovat, aby to vyslo co najvyhodnejsie 😁

0 Citovat

CYX1DU43RC
Platí do dnešní půlnoci. Rezervace musí být za min. 2500 Kč. Nebudu mít dnes čas řešit SZ, jinak bych kód dal jen pro aktivní členy.

0 Citovat

Nazdárek, měla by prosím nějaká dobrá duše kód? Případně prosím SZ, díky!

0 Citovat

Ahoj, pustil jsem do oběhu uz par kodu, a ted jak na sfinu jeden urgentne potrebuju. Poprosim do SZ, aby to nejaky .... zase nevyzobl, i kdyz byl poskytnuty verejne konkretnimu přispěvatelovi. Dik

0 Citovat

Ahojte, potrěboval by cashback kód, samozřejmně se stavím do rady, když tak mi napište SZ, děkuju :)

0 Citovat

Ahojte, ak by mal niekto voľný kód a mohol by mi ho poslať cez SZ budem veľmi vďačný :) nie a nie jeden dostať a to bookujem pomerne často...

0 Citovat

Připomínám se, pokud byste náhodou měli booking kód, který nevyužijete, poprosím do soukromé zprávy, čeká mě nákladná dovolená, tak bych chtěl, aby se mi něco z toho vrátilo, diki :)

0 Citovat

Ahoj, prosím prosím nemáte někdo volný?

Děkuji 

 

Edit: vyřešeno

0 Citovat

Tak booking uz posila kod i na 12%, me ne ale.😂

0 Citovat

Dobre ráno,

Měl by někdo volný kód do SZ?prosím prosím?:)

Děkuji Jirka

0 Citovat

Mandre napsal(a):

Tak booking uz posila kod i na 12%, me ne ale.😂

Už jsem viděl i kód na 15 %, zatím ale také nejsem mezi šťastlivci 😄

0 Citovat

Mám zas kód a pošlu někomu z aktivních členů.

Edit: Posláno.

0 Citovat

Zdravím,

 

mohl bych také poprosit o jakýkoliv kód pro booking?

 

Předem mockrát děkuji.

0 Citovat

Kod do dnesni pulnoci.
Poslu pres SZ aktivnimu clenovi.

0 Citovat

Mám další kód platný do dnešní půlnoci.

 

edit: Posláno

0 Citovat

Ahoj, prosím pokud by měl někdo kód k zaslání do SZ, tak by se mi hodil. Díky.

0 Citovat

@ Ala - odesláno

0