Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Resa, mockrát díky.

0 Citovat

Ahoj, nemate prosim nekdo slevovy kod na booking? Pripadne prosim sz. Mockrat dekuji ✈️

0 Citovat

Tak kód se mi nakonec vrátil, takže je k dispozici (platnosti do dnešní půlnoci).

 

Poslán uživateli Podles.

0 Citovat

Ahojte, som tu nová. Chodia mi kódy 2-3x mesačne a kedže momentálne veľmi necestujem rada by som ich posunula ďalej. Aktuálne mám platný do 23.8.

0 Citovat

Ahoj, mám tu kód na 5 % zpět (max. 2 500 Kč). Platný do 3. 9. 2024. 

Chce někdo?

0 Citovat

Ahojte, mohol by som poprosit o kod na 10% ak mate niekto nevyuzity? Par krat som uz aj ja tu do diskusie posunul ked som mal navyse.

Dik.

0 Citovat

TW69NB9XQM

Platí už jen dnes

0 Citovat

Kdyby nekdo potreboval kod (platny ale asi jen do pulnoci), napiste, poslu do SZ ;) 

edit: kod uz byl zabran 

0 Citovat

Moc prosim o kod na booking 😩👏❤️❤️ az budu mit taky, tak urcite poskytnu 👏👏 moc moc bych ho ocenila  (prosim do sz)

0 Citovat

prosim, ako teraz funguje ten kod na 10% zlavu? Uplatnim to na nejaku rezervaciu a odcita mi to 10% z tej aktualnej ceny, takze zaplatim menej alebo mi to z tej ceny 10% presunie do kreditu na dalsie rezervacie, takze usetrim az nabuduce? diky

0 Citovat

Do kreditu, ale az po odbydleni.

0 Citovat

Připsání kreditu trvá obvykle pár týdnů, občas i nějaký měsíc po odbydlení.

0 Citovat

diky za info, tym ze je to tento sposob je to pre mna nezaujimave zrejme, dufal som ze to bude ta prva moznost, tzn. ze realna zlava na aktualnu rezervaciu

0 Citovat

Jde Vam kombinovat nekomu kod zaroven s cashbackem od napr. Erste nebo CSOB? Mam dojem, ze to tu nekdo psal, ze mu to funguje. Ja teda pokud jdu pres jejich odkazy, tak tam  rdek pro promokod chybi. A + kdyz jdu pres CSOB Mastercard, tak po prihlaseni mi i ta jejich sleva az 10% zmizi, takze to lze vyuzit jen bez prihlaseni do uctu, coz nechapu, jak se pak spravuje rezervace, kdyz to neni rezervace pres ucet v bookingu🤦‍♀️🤷. 

0 Citovat

Prvý kto pošle SS dostane kód na 10%.

Kód darovaný

0 Citovat

Prosím ,hledám a bez šance, jelikož nevisím furt na netu a nestíhám být jako první. Kdo má kód na booking, prosím moc do sz. 🙏🙏🙏

0 Citovat

Ahoj, zeptám se na podmínky kódu, třeba mi někdo poradí🙏. Přímo v chatu jsem se ptala Bookingu, že když mám rezervaci za 70 tisíc a slevový kód 10%, tak mi vrátí 7000Kč v cashbacku. Nějak se mi to nezdá- protože při rezervaci to píše max 2500Kč. Děkuji za radu.

0 Citovat

V podmínkách může být i maximální výše, kolik se vrací. Bývá to 100 eur.

0 Citovat

Max. 100€, teda ubytovani

musis rozdelit po 25tis. a sehnat si prislusny pocet kodu🖐️

0 Citovat

děkuju za odpovědi 🙏

0 Citovat

Nabizim kod, 

klasicky pres PM aktivnim uzivatelum.

0 Citovat

Mam zajem dekuji

0 Citovat

Nabízím kód s platností do 28.08.2024

 

edit: odesláno

1 Citovat

Mám jeden kód platný do 27.8.

1 Citovat

@Shinoda ahoj mam zajem.

0