Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

@Mandre promiň, někdo byl přes SZ rychlejší.

0 Citovat

Ahoj, nemáte prosím někdo platný cashback promokód který nevyužijete? 😊 Díky

0 Citovat

Ahojte, mam otazku. Pokial zadam cashback kod ale nastavim platbu dajmetomu az o mesiac, nestrati ten kod platnost? Alebo to treba zaplatit radsej hned? Diky 

0 Citovat

Ahoj, kód platí po celou dobu rezervace. Je jedno, jestli zaplatíš hned, nebo za měsíc, nebo až v ubytování. Důležité je provést včas tu rezervaci.

2 Citovat

Ahoj, mám kod na 8% cache back s platností do 31.8, pošlu do SZ, tak se ozvěte.

2 Citovat

Mam platný do dneška a nevyužiji. 

0 Citovat

Ahoj, měl bych zájem do SZ pokud je ještě k mani:)dekuji

0 Citovat

Nefunguji mi zprávy na mobilu tak davam sem.

3ZBD7HFZHB

0 Citovat

Ahoj všichni. Nemá někdo ze zdejších aktivních uživatelů platný kód pro další aktivní uživatelku - mne? ;) (nikdy mi ho booking neposlal).

0 Citovat

Mandre napsal(a):

Jde Vam kombinovat nekomu kod zaroven s cashbackem od napr. Erste nebo CSOB? Mam dojem, ze to tu nekdo psal, ze mu to funguje. Ja teda pokud jdu pres jejich odkazy, tak tam  rdek pro promokod chybi. A + kdyz jdu pres CSOB Mastercard, tak po prihlaseni mi i ta jejich sleva az 10% zmizi, takze to lze vyuzit jen bez prihlaseni do uctu, coz nechapu, jak se pak spravuje rezervace, kdyz to neni rezervace pres ucet v bookingu🤦‍♀️🤷. 

Ahoj, mne funguje cez Erste cez odkaz cez appku 4% cashback + promo kod od booking 10% mozes zadat az uplne na konci tesne pred platenim, policko tam je (viď. foto), aspon teda u mna..takto robim kazdu jednu rezervaciu a uz ich bolo viac 🙂


img-2740.jpeg

0 Citovat

Tak to ja tam prave nemam pres odkaz🤷

0 Citovat

Ahoj, hledám 10% kód, díky  

0 Citovat

Já tam pole na slevový kód někdy mám a někdy nemám, někdy fungovala zároveň i sleva přes link od ČSOB a příště nefungovala... Žije si to vlastním životem..

0 Citovat

🤦‍♀️ takze potreba zase pokazde zkusit

0 Citovat

ahoj, nemá pro mě někdo kód? Svého dalšího dám také zpět do skupiny. děkuji a přeji hezký víkend

0 Citovat

Mám kódík do 2.9., napište mi sz, z telefonu to klasicky nejde... pouze pro aktivní členy fóra ;-) 

2 Citovat

Ak niekto vyuzije, tak 10% max 100e do 2.9.: KW6XXKSBX4

0 Citovat

Jako vždy je kód po 10 minutách použitý a nikdo nic nenapíše...

0 Citovat

Ohledně použití 10 % zpět v kreditech a cashbacku od Erste se mi možnost zadání promo kódu zobrazuje až v posledním kroku při platbě, a to i s možností cashbacku. Občas se ale musím přes George proklikávat vícekrát, protože mi stále vyskakují Mapy.cz. Ale ještě se mi nestalo že bych tam možnost zadat promo vůbec neměl.

0 Citovat

Možná už je použitý, ale na zaslání přes SZ nebyla reakce a aplikace hlásí, že stále platí do půlnoci, tak můžete někdo zkusit: FQKMPPAFP6

1 Citovat

@Libor_S Už je použitý a info žádné. Asi opět nějaký kolemjdoucí... Kdyby náhodou měl někdo volný, prosím o zaslání,  mám v merku ubytování za 35 tisíc a to už by bylo poznat.

0 Citovat

Dobrý den všem, měl by někdo kodik co nepoužije? Moc prosím za SZ aby zase nebyl už pouzity:)

Děkuji Jirka

0 Citovat

Dobrý den, má pro mě někdo kód? Pošlete prosím S Z. Moc děkuji a přeji hezký týden

0 Citovat

Kód nad 50 eur, bohužel máme levnější ubytko, bohudík pro vás :) 

WDX93Q26H4 

Platí do dneška. 

0 Citovat

vyuzil jsem, dekuji moc:)

2