Zdravim, chcem sa opytat ci nema niekto konkretny tip, najlepsie z vlastnej pozitivnej skusenosti, na ubytovanie v Chorvatsku, ktore by splnalo nasledovne podmienky: -samostatny objekt s 3 spalnami (5-6 osob) -tak do 10 minut napeso od peknej mensej plaze -s vlastnym bazenom -lokalita ideal niekde do tych cca 6 hod autom z BA, cize niekde v okoli Rijeky, mozno Krk atd., Max vzdialenost tak po Zadar -budget max 2000e za ubytovanie na 7 noci (2ha polka Septembra) Stravil som nejaku hodinu+ na bookingu a airbnb ale tie filtre su tam uplne nanic, villa s popisom na plazi je 2,5km od plaze, samostatny dom s polozkou bazen ma nakoniec len nafukovaciu virivku atd., takze ak ma niekto tip ktory by pasol an tie podmienky, budem velmi vdacny    .

Chorvatsko_tip na "vilu" pri mori s bazenom

Založil ve fóru Tipy na ubytování

0 reakcí

Zdravim, chcem sa opytat ci nema niekto konkretny tip, najlepsie z vlastnej pozitivnej skusenosti, na ubytovanie v Chorvatsku, ktore by splnalo nasledovne podmienky:

-samostatny objekt s 3 spalnami (5-6 osob)

-tak do 10 minut napeso od peknej mensej plaze

-s vlastnym bazenom

-lokalita ideal niekde do tych cca 6 hod autom z BA, cize niekde v okoli Rijeky, mozno Krk atd., Max vzdialenost tak po Zadar

-budget max 2000e za ubytovanie na 7 noci (2ha polka Septembra)

Stravil som nejaku hodinu+ na bookingu a airbnb ale tie filtre su tam uplne nanic, villa s popisom na plazi je 2,5km od plaze, samostatny dom s polozkou bazen ma nakoniec len nafukovaciu virivku atd., takze ak ma niekto tip ktory by pasol an tie podmienky, budem velmi vdacny

 

1
0 reakcí