Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Ahoj, neměl by prosím někdo volný kód na ubytováni? Pokud ano, prosím do soukromé zprávy. Děkuji moc

0 Citovat

Prazaci vzdy pobavia :)


screenshot-2024-05-05-19-32-16-363-com-booking.jpg

1 Citovat

To už stojí v Praze hostel 66€? 

😯

0 Citovat

A k tomu 18dorm

0 Citovat

Ahoj, můžu se zeptat ohledně Bookingu,dívala jsem se na Bookingu na jedno ubytování a teď mi chodí stále na toto ubytování nabídka do e-mailu,ale je tam cena 9800 kč,ale když jdu přes odkaz v e-mailu na Booking tak je tam vyšší cena o 1500kč

0 Citovat

Reklama je jedna věc a realita je druhá věc...

0 Citovat

Airbank má stále 4% zpět a myslím je to bez omezení.

0 Citovat

Po spoustě let u Bookingu pěkná podpásovka. Objednal jsem týdenní pobyt v NY. Zrušení zdarma, ale požadavek na platbu ihned s tím, že v případě zrušení peníze vrátí. Po dvou měsících info od Bookingu, že mi ruší pobyt a neplatí se žádné storno. Důvody žádné, info o vrácení platby žádné. Psal jsem jim zprávu, prý mám poslat komunikaci s hotelem a potvrzení o platbě. Komunikace žádná, okamžitě po rezervaci v rámci webu jsem platbu udělal uloženou kreditkou. Několikrát telefonát, několik emailů a pak mi řekli, ať reklamuju platbu u banky. Fakt skvělý přístup. Hotel běží dál na jiných serverech, na bookingu už ne. Psal jsem i do hotelu, bez reakce. Banka má čas do konce června, tak jsem zvědavý. Nerad bych hodil 50k do kanálu :-(.

 

2 Citovat

Dá se v ubytování zaplatit jinou kartou, než mám připnutou k účtu, např. Revolutem?

0 Citovat

V ubytovaní môžeš platiť akoukoľvek kartou....

0 Citovat

Dík, myslím, že jsem to tady někdy v minulosti četl, ale teď jsem to nenašel...

0 Citovat

Občas to mají některé ubytování tak hi-tech, že si to opravdu chtějí strhnout z poskytnuté karty na záruku. Měl jsem s tím příjemné chvíle v Jižní Koreji.

0 Citovat

jednou za zivot jsem se setkal s tom (bylo to v holandsku, asi pred sedmi lety), ze preferovali platbu stejnou kartou, jakou to bylo zaruceny na bookingu.

jinak to snad nikdy nikdo neresil.

0 Citovat

To neni nutne. Dokonce jsou platby jen v hotovosti, nelze platit kartou. 

0 Citovat

Však se ta karta dá na Bookingu změnit. Na Agodě teda taky, ale tam se s ní rovnou musí zaplatit. A ubytování, které netrvá na platbě předem, se i tak může dát zaplatit předem.

0 Citovat

Update příspěvku z 20.5.2024.

Reklamace u banky zabraly, peníze 26.6. zpět na karetním účtu. Uff. 

2 Citovat

Jenom chci napsat, ze zas a znova kontrolovat z MOBILU soucasne appku a web, tentokrat na webu jeste dalsi sleva 7% od bookingu oproti appce.🤷

2 Citovat

To jsou pořád nějaké čachry, stejně tak na Agodě, někdy pomůže i jít na ně přes Google Maps, Trivago, Hotellook atp.

0 Citovat

Teď jsem zaplatil 910 Euro za ubytování Revolutem, platba se strhla, ale Booking píše, že došlo k chybě a platba neproběhla. Revolut píše, že si obchodník platbu nepřevzal a že částku vrátí do 30.7. Už se to někomu stalo? A co teď, zaplatit to v ubytování zítra znovu??

0