Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Diky za tip.

O verejne doprave pres Booking jsem netusil. Mne to nabizi odvoz busem v Neapoli. Letiste - pristav za 2.5 eura. Normal cena je 5 euro. Nabizi to tedy jen dospelou jizdenku, pricemz mam s sebou i deti. Na zpatecni ceste pro tri je tedy uspora prijemnych 15 euro.

3 Citovat

Mam dojem, ze ji u spousty mist nabizi jen z/na letiste. Kdyz na Rhodosu zadam jina dve mista v ramci zastavek mhd, tak to vyplivne jen taxiky.

0 Citovat

Tak teď jsem je koupila za 1.30 Euro za kus a na každém vydaném lístku je uvedená plná cena 2.50. Z pohledu řidiče to jsou normální lístky za plnou cenu :)

1 Citovat

Zkoušel někdo v poslední době překlik z KK Mastercard na Booking ohledně slevy na ubytování? Mě to neustále hlásí "too many redirects error". Vymazal jsem cookie, mezipaměť, ale nic nepomáhá.

0 Citovat

@tramin Děje se mi to samé.

0 Citovat

Dělo se mi to samé, takže jsem odmazala část odkazu, úplně random, a obnovila a podařilo se mi to rozjet. A už mi to funguje jako kdysi.

0 Citovat

Jak odmazala část odkazu? Vždyť se to přesměruje automaticky z aplikace (u mě ČSOB)

Edit: tak jsem to zkusil s odmazáním části odkazu, ale potom to ukazuje ceny jako z mobilní aplikace, bez slevy Mastercard. Takže k ničemu...

0 Citovat

Takže zpět k Booking slevám na jízdné.

Zkusil jsem dnes, ale neprojde platba. Netušíte, v čem je problém? Hlásí to chybu, zkusit později, případně jinou platební metodu. Zkusil Visa, MC, jedna osoba, víc osob, nic, zmar, neúspěch.

1 Citovat

tramin napsal(a):

Jak odmazala část odkazu? Vždyť se to přesměruje automaticky z aplikace (u mě ČSOB)

Edit: tak jsem to zkusil s odmazáním části odkazu, ale potom to ukazuje ceny jako z mobilní aplikace, bez slevy Mastercard. Takže k ničemu...

Ano u ČSOB je to k ničemu, to jsem měla napsat, pardon. 

Ale zkusila jsem to i u Erste, tam není sleva, ale cashback a to funguje. 

0 Citovat

Ahoj všem, nenašel by se prosím někdo s kódem, který nevyužije a rád se podělí? Budu moc vděčný. Děkuji

0 Citovat

tu to nie je o kodoch ,nato je ina rubrika

3 Citovat

@ JanaV _1 : tak už jsem na to přišel. Je potřeba v telefonu přepnout na Chrome, pokud ho někdo nemá. pak už to jede i s ČSOB.

0 Citovat

Chrome a mazat cookies pro booking.com pokud to píše to too many redirects. Mně to po smazání funguje vždy.

0 Citovat

ahoj,

   kdyz se rezervuje ubytovani pres booking tak se kupuje pokoj nebo pokoj s dannym poctem osob? jde mi o to ze je nas 5 a v pohode nam staci 4 luzkac, nebot nejmladsi dceri jsou 4 a v pohode se s nami vyspi na manzelske posteli. Chci jet ted Amerika na par dni s detma roadtrip a je tam velky rozdil mezi 5 luzkovym (resp 2 pokoje) a 4 luzkacem. Tak jen vlastne co je obecne pravidlo, plati se za pokoj nebo se dodrzuje striktne pocet osob na pokoji?

0 Citovat

Zdravím, tohle bude mít každý hotel jinak. U nás v hotelu se například řídíme podmínkama pro ubytování dětí, které máme na Booking.com uvedené. My například máme dítě do 6 let BEZ nároku na lůžku zdarma. Ale pokud byste takto přijel "nečekaně" s osobou navíc nad 6 let (nebo druhou do 6 let), tak bychom ji účtovali jako "přistýlku". Hosté nám to většinou píšou do poznámky a moc to neřešíme. 

 Nicméně znám i hotely, kde je to pravej opak... takže bych osobně raději napsala ubytku zprávu na Booking a oni by měli za svůj hotel uvést vše na pravou míru. Případně koukněte do jejich podmínek, zda tam náhodou to dítě bez nároku na lůžko nemají rovnou uvedeno? :-)

0 Citovat

Tohle je asi fakt od hotelu. Jen pozor na to, když se v po rezervaci objeví v confirmation "pro 5 osob", přičemž jste vyhledávali jen 4 osoby. Imho většina hotelů to má tak, že se tam sice vejde až 5 osob, ale cena, kterou vám to při vyhledávání nabídlo je právě pro ten počet osob, který jste vyhledávali (tzn. pro 5 by byla vyšší). Jednodušše na potvrzení se někdy udává maximální kapacita toho pokoje, což ale nemusí odpovídat té booknuté ceně. Asi největší jistota je obrátit se na hotel mailem, nebo dotazem přes komunikační kanál na bookingu

1 Citovat

Občas to taky řeším (jsme 2+1), dřív s malým dítětem nám to v pohodě dávalo dvoulůžák podle předpokladu, že se vejdeme do jedný postele (a ještě byla cena "dítě má pobyt zdarma"). Teď už je dítě větší než já a když není trojlůžák, tak některá ubytování samy od sebe nabízejí přistýlku (případně za doplatek, která se tam přidává až v další fázi rezervace), takže to je v pohodě. Občas se stane, že mě to nutí vzít 2 pokoje, což nechci, tak jsem to řešila tak, že jsem napsala maila přímo do hotelu a nějak se s nimi dohodla, např. mi řekli, ať si přes booking zarezervuju ten jeden dvoulůžák a do poznámky připíšu, že chci extrabed pro třetí osobu a napsali mi cenu, kolik budu připlácet. Tedy myslím není problém napsat předem do hotelu, že jako pátá osoba pojede malé dítě bez nároku na vlastní postel a jak na to udělat rezervaci na bookingu a ono se to nějak pořeší.

0 Citovat

dekuji za odpovedi, kdyz jedeme nekam na 14 dnu do jednoho hotelu  tak taky jim napisu o extra bed, nebo si proste vyberu hotel kde je pobyt pro dite zdarma..ale kdyz jedeme roadtrip a kazdy den jsme nekde jinde po 14 dnu, tak je casove i orientacne narocne kazdemu hotelu psat:)

          chapu ze clovek si asi nemuze vzit jeden pokoj a byt nas tam dvacet..ale proste zda vubec resit jedno extra male dite ktere stejne bude spat s nama:)

0 Citovat

To za vás asi nikdo nerozhodne jestli to řešit nebo to risknout...

1 Citovat

To jo no:)

0 Citovat

Převážně to funguje  v Evropě na hotelech že  nepočítají za děti do 6 let nic pokud se nenárokuje samostatné lůžko. V USA dokonce u většiny hotelu *** že děti jsou zdarma do 10 let. Days Inn apod.

0