Ahoj, poradíte někdo, kdy kupovat letenky někam "do tepla" v období Vánoc? Žádné last minute asi v tomhle období (třeba od německých CK asi nehrozí, nebo ano? Díky moc, I. .

Nějaké tipy kam cestovat přes Vánoce?

Založil(a) ve fóru Zájezdy s CK

Jo to vím, proto píšu ne úplně co jsem chtěl. Ale  směr aspoň dobrý. 

Po dalším hledání je tam 20.12-1.1 KLM za 13.600

0 Citovat

nebyl bych tak přísnej, ještě nedávno byl Bangkok za 14tis přes vánoce....

niemandos_1 napsal(a):

Naivní představa v dnešní době. V těch termínech budeš rád, když seženeš něco za 20-25 tis a to s návratem na silvestra a ne na nový rok a rozhodně ne s odletem z PRG. Ale ano, nějaká šance podobná výhře ve sportce je :-)

0 Citovat

Takový malý tip: Není to úplně do tepla, ale Malta je na Vánoce super. Oni to tam berou hrozně vážně, takže když se člověk ubytuje v soukromí mimo hlavní turistické peklo, tak se dají prolézat nazdobené nasvícené uličky, poslouchat moře s koledami v pozadí a požírat pomeranče :D

Jediná nevýhoda je, že moře je studené a občas sprchne, ale my tam většinou oblézáme útesy a vyhlídky, takže nám to nevadilo :)

 

3 Citovat

Já k moři stejně moc nejezdím takže teplota vody je úplně jedno.  
Chtěl bych hlavně na 10 a více dnů. Na Maltě nevím co bych tolik času dělal. A také ostrov není úplně levný.

 

0 Citovat

Já si teď koupil za 17966,- Hongkong na 24.12.-31.12. (Swiss-Cathay-LH-LH). Ale je pravda, že hlavně kvůli a340-600. 

0 Citovat

Zvířátko napsal(a):

Takový malý tip: Není to úplně do tepla, ale Malta je na Vánoce super. Oni to tam berou hrozně vážně, takže když se člověk ubytuje v soukromí mimo hlavní turistické peklo, tak se dají prolézat nazdobené nasvícené uličky, poslouchat moře s koledami v pozadí a požírat pomeranče :D

Jediná nevýhoda je, že moře je studené a občas sprchne, ale my tam většinou oblézáme útesy a vyhlídky, takže nám to nevadilo :)

 

 

Letím tam. Beru jako kompromis, spolucestovatel nechce absolvovat dlouhý let a bude tam vždycky lépe, než tady (myslím ty klasický naše středoevropský Vánoce na bahně). Psala jsem sz ještě s krátkým dotazem. Díky ;) 

0 Citovat

Doporucuju Gozo, zazila jsem tam v lete slavnosti svateho Jiri a nadhera. Gozo je krasne a pokud nebude prset a foukat, tak i na chozeni super. A spousta pamatek.

0 Citovat

Na Gozo se da chodit narozdil od Malty, centrum Rabatu a citadela nadhera, ale myslim ze i vanocni Valetta stare centrum na par dnu + zajet do Mdiny stoji za to.

0 Citovat

:-D na Mikuláše jsem se na Maltě koupal a opaloval. Lítám tam před vánoci na králíka, zatím bylo vždy slunečno.

1 Citovat

Je tam teď Indie za fakt levno. Škoda, že skoro přes celý rok, kromě Vánoc akorát...

0 Citovat

Pokud by někoho zajímalo tak přes Norse se dá chytit teď Vánoční New York z Berlína za ~9000,- Kč (381$)  19-30 prosince, návrat 31. odpoledne takže je možné stihnout na sekt domu.  

standard letenka, jen  příručak 


img-0801.jpeg

0 Citovat

Mám BTS_MLA s FR.  Vím, není to žádná exotika, ale bude pořád lépe, než tady v nížině :D Let tam koupen s PEL kódem, zpátky jsem vyčkávala. Namísto 70E je teď 40E, což považuji za dobrý deal na exponované období konec roku. 

0 Citovat

...vanocni Valetta stare centrum na par dnu...  Záleží co člověk vyhledává a očekává. Maltu a obzvlášť Gozo mám rád. Historické centrum Valletty je malé, dá se projít celkem v klidu za den. Pokud tedy člověk nechce navštívit všechny muzea, výstavy, kostely, ... - to by pak asi zabralo víc dnů. A hlavně Valletta je plná turistů i mimo sezónu. Byl jsem tam 2x v říjnu a 1x v březnu a lidí hodně. Doporučil bych netrávit těch pár dnů  jen ve Vallettě, ale navštívit některé ze 3 Cities - tam to bylo příjemné, málo lidí a k vidění je toho taky dost.

1 Citovat

Ahojky, nejaky tip ne na letenku, ale kam dojet dodavkou s pejskem na ty cca 3 tydny pres svatky? Co nejvetsi klid, zadne ohnostroje, max trochu lidoveho folkloru, mozna nejaky ostrov? Idealne jiznim smerem bez snehu ... Dekuji, dekuji! A.

0 Citovat

Vánoční Madeira je super. Celý ostrov doslova svítí, prakticky každá ulice vyzdobená.

0 Citovat

Města možná, ale určitě ne celý ostrov, kde většinu tvoří příroda.

2