Otevru  trosku  zase tohle  tema , v posledni dobe  se mi zda,  ze spousta vyhledavacu stagnuje  a  nema  zadnou  novou  techniku vyhledavani Samozrejme je mi jasne, ze  se neda pouzivat jen jeden vyhledavac a  ze to zabere spoustu casu k vyhledni zajime ceny letenky  a ze pak clovek musi u nekterychy letenek  kupovat okamzite , prototoze jsou  v kratke dobe pryc  Vsimam si ale jedne  veci , zda se mi , ze cim dal vic  vyhledavacu pouziva pak presmerovani  na dalsi subjekt , chapu ze  nektere subjekty nabizeji  letenky  levneji, nez kdyz  si to najdu pak  primo u  te letecke spolecnosti co let leti  a to pak nekdy muze byt problem,  kdyz  dojde k nejakym zmenam  Po Evrope  letenky zasadne kupuju jen u primeho dopravce , nevim co by tam musel byt za rozdil v cene  abych risknul nejakeho zprostredkovatele Jaka je vseobecne s tim zkusenost ? Ma  nekdo poznatky ze se mu takova koupe vyplatila a s  kym ? Letenky mimo Evropu jsou  prakticky nejzajimavejsi,   kdyz jde o error fare,  nebo akci . pri akci  by logicky  nemel byt veliky rozdil v cene co uvadi primo spolecnost  co ten let leti a  co nabizi prodejce U error fare  je  to zase logicke,  ze to bude nabizet  ten  co si toho vsimnul , prepravce to pak  pochopitelne  opravi  A zase tedy otazka, jaka  je zkusenost , kdo neni z tech  prodejcu  prilis  duveryhodny  a kdo naopak je  tak nejak bezproblemovy  Muze to byt sice subjektivni nazor  ,ale i tak by me to zajimalo , treba  prvnich  5 nejlepsich   a  5 nejhorsich  .

nejlepsi vyhledavace

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

12 reakcí

Otevru  trosku  zase tohle  tema , v posledni dobe  se mi zda,  ze spousta vyhledavacu stagnuje  a  nema  zadnou  novou  techniku vyhledavani

Samozrejme je mi jasne, ze  se neda pouzivat jen jeden vyhledavac a  ze to zabere spoustu casu k vyhledni zajime ceny letenky  a ze pak clovek musi u nekterychy letenek  kupovat okamzite , prototoze jsou  v kratke dobe pryc 

Vsimam si ale jedne  veci , zda se mi , ze cim dal vic  vyhledavacu pouziva pak presmerovani  na dalsi subjekt , chapu ze  nektere subjekty nabizeji  letenky  levneji, nez kdyz  si to najdu pak  primo u  te letecke spolecnosti co let leti  a to pak nekdy muze byt problem,  kdyz  dojde k nejakym zmenam 

Po Evrope  letenky zasadne kupuju jen u primeho dopravce , nevim co by tam musel byt za rozdil v cene  abych risknul nejakeho zprostredkovatele

Jaka je vseobecne s tim zkusenost ? Ma  nekdo poznatky ze se mu takova koupe vyplatila a s  kym ?

Letenky mimo Evropu jsou  prakticky nejzajimavejsi,   kdyz jde o error fare,  nebo akci . pri akci  by logicky  nemel byt veliky rozdil v cene co uvadi primo spolecnost  co ten let leti a  co nabizi prodejce

U error fare  je  to zase logicke,  ze to bude nabizet  ten  co si toho vsimnul , prepravce to pak  pochopitelne  opravi 

A zase tedy otazka, jaka  je zkusenost , kdo neni z tech  prodejcu  prilis  duveryhodny  a kdo naopak je  tak nejak bezproblemovy 

Muze to byt sice subjektivni nazor  ,ale i tak by me to zajimalo , treba  prvnich  5 nejlepsich   a  5 nejhorsich
0

MyTrip, krásná chybička v jejich vyhledávání a GIG-IGU za 650 místo běžných 2500 (prodáno jako podivný let s přestupem GIG-IGU-GRU, co ani nezná aerolinka). Tak jsem to risknul a proletěl. Naštěstí jsem od nich nic nepotřeboval. 

0 Citovat

Za mě můžu říct, že kdykoliv kupuju Ryanair letenku, tak ji rumbuju nebo to aspoň zkouším. Úspora cca 10-20%. U Wizzu se mi to skrz klub nikdy nevyplatilo. Kupuju tak ale jen lety, který jsou následující 1-3 měsíce. S Malaysia Airlines jsem kupoval letenku ráno na odpoledne s cca 50% úsporou přes MyTrip nebo něco jinýho pochybnýho. Kvůli tomuto dotazu si nemusel zakládat nový vlákno a spíš jít do Proč nechci ušetřit 200 Kč...

0 Citovat

10 nebo 20 % u Ryanairau  ? to znamena,   1 nebo 2 eura ,  na 3 letenkach koupenych v  posledni dobe  by to bylo  50 centu ,to fakt  neresim , letos jsem s Ryanairem asi jeste nemel  zadny let  pres  40 euro  a to jich mam letos   uz  18  a vetsina  neprekrocila  30  euro

0 Citovat

Dobrý den, mohu poprosit o vyplnění následujícího dotazníku?

https://www.survio.com/survey/d/...6D4R3J9D2E


0 Citovat

Oprav si překlep. 😊 "Čas ve kterém je dána linka provozována"

0 Citovat

Dík za upozornění :) a i za vyplnění

0 Citovat

Máš to tam :)

0 Citovat

Díky moc všem

0 Citovat

Ahoj všem,

Předem se omlouvám pokud už toto téma je rozebírat jinde, hledal jsem a nenašel.

    Jak víme teď mají Cinani akci do celé JV Asie, hledám něco na jarní prazdniny, je mi jedno celkem kam, řídím se cenou. Používám google flights, ale poslední dobou se mi nedají že najdou ty nejlepší výsledky. Matrix už dlouhodobě nepoužívám, ten nenajde skoro nic a když už tak to je po expiraci.

    Existuje ještě nějaký vyhledávač který přehledně ukáže v rámci měsíce tabulku letu napr BUD - KUL a jejich nejlevnější let v daném dni odletu při např 7 době pobytu?

Děkuji Jirka

0 Citovat

Kayak.de si neskúšal pozrieť?


screenshot-20240822-150334-chrome.jpg

0 Citovat

nezkousel, dekuji za tip:)

0 Citovat

Nevím no, ale v googlu flights mi z toho padaj stejný čísla ve stejný tabulce :-D 

Ono to už principiálně něco dramaticky jiného, než kayak najít nemůže

 

 


snimek-obrazovky-2024-08-22-v-17-19-13.png

0
12 reakcí