14.10. Brno - Řím za 377 Kč 17.10. Řím - Praha za 632 Kč Letenky do Říma tady za 1.009 Kč .

Wizzair: akční ceny letenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

Zkušenost konkrétně s tímto nemám, ale reklamace karetní transakce (chargeback) u vaší banky by to asi spravila, když se Wizz nemá k placení. S tím zkušenosti mám (u jiné aerolinky než u Wizzu, ale to nevadí, chargeback funguje obecně). No a příště se Wizzu vyhnout.

0 Citovat

Dnes ve 2 hodiny ráno vrácena plná částka na Revolut - v CZK, žádáno hned po zrušení, ve Wizz účtu šly kredity do poslední chvíle vidět. Je to Wizz - chce to jen čas, hodně času...

0 Citovat

sa mi rata aky rozruch vyvolala Catania u Wizz panicov a panien :D

 

 


07b89120-b48d-45fb-af1d-49af6cd16790-1.jpeg

9 Citovat

Tak revolut vrátil první 2 letenky přes chargeback (ještě visí asi 6). Komunikace s wizzem je porod. 

0 Citovat

Dotaz: nesledujete nekdo delsi dobu Catanii z Prahy…. za jakou akcni cenu se da koupit?? (Pominu tu chybu, kdy to vse zrusili, za par stovek). Mimo letni prazdniny.

0 Citovat

Mimo letní za 1200-1400 úplně v pohodě, třeba na týden. (členství wizz)

0 Citovat

Dnes jsem zažil příjemné překvapení. Ač jsem tvrdil, že už s Wizzem nikdy, tak mě Pelikán se svou akci přece jen přesvědčil a koupil jsem pár letenek za pár desetikorun až nižších stovek a vedle FR i u Wizzu. Dnes mi přišel mail od Pelikána, že je změna a ať to odsouhlasím nebo navrhnu co by se mi líbilo. Čekal jsem nějakou leváru jako vždy, třeba přesunutí zpátečního letu z 8:35 hod na 5:50 hod atd. Ale jsem neskutečně překvapen. Původní let do Ohridu v říjnu v 6 ráno posunuli na odlet ve 13 hod. Jsem v šoku. Snad jim to vydrží. Do října daleko  ;-)

 

 

0 Citovat

Aha, středa. Už jsem se lekl, že mi taky něco pokazili. 😆

0 Citovat

Wizzair zavádí předplatné na letenky z celé své sítě.

https://zdopravy.cz/wizz-air-zav...ni-215041/

Podle všeho to bude mít pár prvotřídních háků. Z podmínek na mě vyskakuje, že je to bez příručního zavazadla, automatické obnovení nebo nějaká speciální dostupnost míst pro All You Can Fly zavánějící tím, že klasická letenka koupit půjde, ale s All You Can Fly se budete moct jít vycpat.

1 Citovat

Jojo, už to rozebíráme pod aerolinkou. Chystám se sepsat samostatný článek, nicméně až budou opravdu jasné detailní podmínky, které zatím odkazují na MultiPass, což je úplně jiný produkt.

0 Citovat

predpokladam ze datumove obmedzenie bude rovnako ako ma Multipass

 

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Wizzair zavádí předplatné na letenky z celé své sítě.

https://zdopravy.cz/wizz-air-zav...ni-215041/

Podle všeho to bude mít pár prvotřídních háků. Z podmínek na mě vyskakuje, že je to bez příručního zavazadla, automatické obnovení nebo nějaká speciální dostupnost míst pro All You Can Fly zavánějící tím, že klasická letenka koupit půjde, ale s All You Can Fly se budete moct jít vycpat.

Tak samozřejmě, že nepůjde vyblokovat celé letadlo. Budou zájemci rádi, když bude 1 sedačka v každém letu.

0 Citovat

U All you can fly by neměly by být Black-out dates (minimálně Wizz Air píše na svých profilech formulku "(even in peak seasons!)"

Nicméně to vypadá, že lety jdou rezervovat maximálně 3 dny před samotným letem, což v kombinaci s možnou nedostupností sedaček nemusí být úplně prima situace :D

"If there is no return flight available due to seat unavailability or if it is not within the 3-day (72 hours) booking window, you can book a flight using the regular booking process."

0 Citovat

Kdy se bude první člověk soudit, že do toho nacpal 15 klacků, ale dostano se na něj jednou za celý rok? :)

1 Citovat

"After registration, the given credit card will be charged and after a successful payment you can start searching and booking for available flights and seats* for the next 3-days on a rolling basis."

Za mě je to opravdu doprodej volných míst 3 dny předem. Sice za výhodnou cenu, ale takto pozdě už jsou brutální ceny sedaček i zavazadel, což má asi zvýšit příjmy. 

2 Citovat

­­Toto je taky hlavně chutovka a navíč že pokud nebude dostupná sedačka pro all you can fly, můžeš si koupit normální za plnou cenu. Chce to to detailní PDF :). Seat availability is subject to various internal and external factors (including flight schedule, plane load, etc.). Wizz Air cannot guarantee that All You Can Fly seats are available (or available to a desired extent) on a certain flight or flights within the eligible period.

0 Citovat

Jj, máš samozřejmě pravdu - pak už jsem to tam také našel na jiném místě, ze kterého vyplývalo, že jde o 3 dny dopředu. Takže jsem to smazal .)

1 Citovat

tmx napsal(a):

"After registration, the given credit card will be charged and after a successful payment you can start searching and booking for available flights and seats* for the next 3-days on a rolling basis."

Za mě je to opravdu doprodej volných míst 3 dny předem. Sice za výhodnou cenu, ale takto pozdě už jsou brutální ceny sedaček i zavazadel, což má asi zvýšit příjmy. 



Přesně, taky to tak chápu. Wizz Air má právě nejspíš dobrá data na to, že ty nejdražší letenky dobře prodává těsně před odletem, ale rezervace právě od 3 dnů po 0 hodin do odletu už tolik nepadají. Proto je nabídne předplatitelům.

0 Citovat

Takže se někam dostaneš v rámci předplatného, ale zpět se už nemusíš dostat :D.

1 Citovat

Zdá se mi, že to bude ještě chuťovka i pro úřady za klamání spotřebitele.

Podle indicií to vypadá na koupi zajíce v pytli, kdy teprve tři před odletem se dozvíte, zda poletíte nebo ne a u delšího pobytu také, jestli se vrátíte zpět. Nebo, že by u zpáteční letenky šlo rezervovat let více jak 72 hodin dopředu? 

Za to se mi i těch 499 ojro zdá hodně.

1 Citovat

ad zpáteční let - maj to přímo v podmínkách - pokud je zpáteční let dál, než ty tři dny, tak si ho můžeš koupit jako normální letenku (a nebo můžeš počkat, jestli nebudeš mít štěstí v tom 3 denním okně "zadarmo").

už vidím ten "bzukot" na travelskupinách na facebooku (a od zítra na instagramu). 

1 Citovat

Mě ta stránka All You Can Fly stále odkazuje na podmínky Multipass... A tam si toho moc k věci nepřečtu.

2 Citovat

To z těma zpátečníma letama maj přímo ve FAQ k tomu all you can fly: 

If there is no return flight available due to seat unavailability or if it is not within the 3-day (72 hours) booking window, you can book a flight using the regular booking process.

0 Citovat

Aneb nechci slevu zadarmo. Tady bude asi u hodně členů ještě velké mrzeníčko, zvlášť, když to nejde vypovědět. 

1 Citovat

Už tam jsou správné podmínky, ale z nich jsem se stejně moc nedozvěděl.

https://wizzair.com/static/docs/...2f5614.pdf

Zajímavý je akorát odstavec 6.1

The number of Wizz All You Can Fly members are limited on a country specific basis , meaning that Wiz Air may determine an overall number of Wizz All You Can Fly members based on the airport of preference You provide to Wizz Air during the registration. Italian domestic 

Ale jestli je to na celou síť, nerozumím roli volby preferovaného letiště.

0