14.10. Brno - Řím za 377 Kč 17.10. Řím - Praha za 632 Kč Letenky do Říma tady za 1.009 Kč .

Wizzair: akční ceny letenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

Jakub Langer napsal(a):

Ale v pripade zpozdeni letu o vice nez 3 hodiny by mohlo byt mnozstvi kompenzaci za 250 euro a 400 euro primo zavratne.

To by si ale musel mať tých 10eurových leteniek zakúpených viac (nikdy nevieš, ktoré lietadlo bude meškať 3+ hod...) a logicky by si ich väčšinu nepreletel. 

Vyššie dal Audit odkaz na FAQ, podľa ktorých už 3 nepreletené lety môžu znamenať zánik členstva, bez nároku na vrátanie tých 500 eur.

3 Citovat

Vsak by mel spekulant tendenci vsechny lety absolvovat, dostavil by se na letiste, eventuelne opozdene by odletel a pak jen inkasoval tucne kompenzace. Samozrejme jen pro toho, kdo ma cas a provozuje slow travel.

Narok na kompenzaci pry zanika, i kdyz mas sice web-check-in, ale palubni vstupenka nebyla skenovana u odletove brany.

0 Citovat

Já už živě vidím, jak se členové klubu hromadí na Maledivách v hostelech a svádějí tam online boje o jednu klubovou letenku za 10 eur v každém spoji...

4 Citovat

Chápu to dobře tak, že je to navíc na každej leg zvlášť?

0 Citovat

vztahuje se to vůbec na lety Wizz Air Abu Dhabi (5W)?

0 Citovat

Všechny mezinárodní linky, ale vyplatí se to do vzdálenějších destinací, třeba Kanáry, Abú Dhabi, apod. A na techto linkách se dá očekávat také minimální množství letenek pro členy toho klubu.

U lowcostů je každý leg jedna letenka a to dělá 10 euro pro člena klubu. Navic ty zajímavé linky nelétají z PRG a tak se ještě musíš dostat do nějakého jejich hubu.

0 Citovat

A čím vzdálenější destinace, tím větší šance, že se cesta zpátky neplánovaně protáhne. 

2 Citovat

No a koupil to nekdo tady vubec?😇😁

Na FB CL jsem tam nejakeho jednotlivce zategistrovala….

0 Citovat

Teď jsem se díval na to předplatné, ale i v rámci slevy 100 Eur do dneška, mi to nevychází pro mne zajímavě. Ale  na rozdíl od většiny zde si myslím, že alespoň ze začátku to může fungovat a pro některé lidi to může být výhodné. A označovat tyto lidi za blbečky, jak to dělají někteří místní kolenovrti, mi přijde poněkud nevhodné. 

5 Citovat

Odpoledne se chlubili na Facebooku, že už našli 10.000 hejlů a vyprodali členství.

@sali: Jestli to vychází zajímavě nebo ne, záleží na alfě a omeze - dostupnosti a tvé chuti využívat wizzí medium a long-hauly. O dostupnosti letů mám však značné pochybnosti.

1 Citovat

floodland napsal(a):

Chápu to dobře tak, že je to navíc na každej leg zvlášť?

Kdo ví :)))

V podmínkách: "With the registration to Wizz All You Can Fly You can book one-way flights that are available in the itinerary of the Website or App within the Eligible Period if the booking is made within calendar 3 days (72 hours) before departure. You can book a maximum of 3 one-way flights for 1 day (24 hour)."

Ale zároveň při koupi člověk zaškrtává políčko, že se seznámil s podmínkami, kde se píše: "I hereby expressly acknowledge and accept that with the registration to WIZZ All You Can Fly I can book one-way or return flights"

0 Citovat

No hlavně z PRG má smysl snad jedině Kutaisi a Larnaca. Ostatní linky se dají sehnat za pár euro i bez toho členství.

Zajímavější linky jsou z Budapešti, tam ale Wizz z Prahy nelétá. Z Dubaje a Abu Dhabí, ale tam se také z Prahy s Wizz nedostaneš.

Kdo to má kousek do Vídně, Katovic, nebo Krakova, tomu to může dávat smysl. Ale je potřeba počítat s tím, že dostupnost členských letenek bude na delších linkách naprosto minimální. 

 

4 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a):

No hlavně z PRG má smysl snad jedině Kutaisi a Larnaca. Ostatní linky se dají sehnat za pár euro i bez toho členství.

Zajímavější linky jsou z Budapešti, tam ale Wizz z Prahy nelétá. Z Dubaje a Abu Dhabí, ale tam se také z Prahy s Wizz nedostaneš.

Kdo to má kousek do Vídně, Katovic, nebo Krakova, tomu to může dávat smysl. Ale je potřeba počítat s tím, že dostupnost členských letenek bude na delších linkách naprosto minimální. 

Mně spíš šíleně překvapuje že osoby stejně jako jsi ty, tedy zarputilé haterky WizzAiru mají stále potřebu komentovat jejich nabídky a akce. Jestli se nemýlím, tak jsi s nima už několikrát skončila a já když s někým skončím, tak nemám potřebu to víc ani komentovat.... ale jak se říká pod lampou největší tma. Ti co nejvíc kritizují a končí s nima tak v konečné fázi stejně mají u nich několik letenek. Jak úsměvné :)

7 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):



Ale zároveň při koupi člověk zaškrtává políčko, že se seznámil s podmínkami, kde se píše: "I hereby expressly acknowledge and accept that with the registration to WIZZ All You Can Fly I can book one-way or return flights"

 

Ked sa zmestite do tych 72 hodin tak sa da aj R/T, teda ak bude volne miesto :D

0 Citovat

No já s Wizz dávno skončila, ale oni tě jen tak ze spárů nepustí, ruší ti dříve koupené lety a odmítají vrátit peníze, dají ti jen kredit a nezbývá než to proletět, pokud to tedy zase nezruší, jsou to píčusové... 

7 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a):

Všechny mezinárodní linky, ale vyplatí se to do vzdálenějších destinací, třeba Kanáry, Abú Dhabi, apod. A na techto linkách se dá očekávat také minimální množství letenek pro členy toho klubu.

U lowcostů je každý leg jedna letenka a to dělá 10 euro pro člena klubu. Navic ty zajímavé linky nelétají z PRG a tak se ještě musíš dostat do nějakého jejich hubu.

Z čeho jste nabyla názoru že se jedná o nějaký "klub" pro který bude vyhrazená samostatná kapacita. Podle podmínek záleží na dostupnosti míst ve spoji. Já obecně nerad plánuju a letenky kupuju na poslední chvíli a opravdu velmi málo se mi stávalo že by Wizz byl vyprodaný. Tak jsem si řekl že to risknu... A koupil jsem to i ségře (takže i mámě, jmenují se stejně) a manželce... No a uvidíme... Pokud by to nějak omezovali, tak zažalovat je můžeme vždycky. 

0 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a):

No já s Wizz dávno skončila, ale oni tě jen tak ze spárů nepustí, ruší ti dříve koupené lety a odmítají vrátit peníze, dají ti jen kredit a nezbývá než to proletět, pokud to tedy zase nezruší, jsou to píčusové... 

Pokud vím tak vrací peníze, nebo 120% na kredit. Tak si neberte ten kredit a nechte si vrátit cash. To Vám nemají právo odmítnout. 

1 Citovat

Sykous napsal(a):

vztahuje se to vůbec na lety Wizz Air Abu Dhabi (5W)?

Ano, je vysloveně uvedená v podmínkách

0 Citovat

Nevrací peníze, pokud byl k nákupu použit i částečně kredit, což byl, protože rádi lety ruší.

A pro ten klub alokují samostatné letenky na každou linku, bez ohledu na volná místa. Do atraktivních destinací typu Maledivy to může být také třeba jen jedna letenka v každém spoji a mezi Vídní a Makedonií přes zimu třeba 20 letenek na každý spoji. Nezveřejňují to. Dostupností míst ve spoji je myšleno dostupnost pro členy toho klubu. Je naivní se domnívat, že s klubem budeš kromě paušálu létat s Wizz už jen za 10 eur ow po celý rok, pokud nebude letadlo úplně komplet vyprodáno. Klubovou letenku na daný spoj už neseženeš, ale za plnou cenu ti letenku samozřejmě rádi prodají a nedají ti ani slevu, jako když teď máš WDC. 

Ale jestli jsi to koupil, můžeš to sám vyzkoušet a pak sem napsat recenzi.

4 Citovat

Jedna vec je fakt - myslet si, ze pro “all you can eat”  budou k dispozici vsechna volna neprodana sedadla na dany let, je dost blahove.

4 Citovat

Vim, ze jedna vlastivka jaro nedela, ale zrovna ty linky, kde se muze neco takoveho vyplatit, budou dle me dost natriskane, z me zkusenisti smer Dubaj natriskane letadlo, 0 mist, a z AUH zpet 2 mista volna.

2 Citovat

To su uz len spekulacie. Wizz rocne prepravi cca 60 milionov pasazierov, 10 k z tohto klubu sa rozlozi v priestore a case (ale je jasne, ze si nenechaju vypredat lietadlo do Abu Dhabi clenmi AYCF). Podla mna si spocitali, ze 3 dni pred odletom si uz len malo kto kupi letenku za 250 €, a ako letiet s load factor 91%, tak to ponuknu clenom a kludne nech to lietadlo vyplnia.

Priemerna cena letenky je cca 42 €, cize s clenstvom si clovek predplati 12 letov, co je si myslim na bezneho cestujuceho aj celkom dost. Mnohi z nas tu mame letenky za priemernych 20-25 € ... no a neviem si celkom predstavit, ze by som tych svojich 20 leteniek preletel za 1 rok, takze Wizz podla mna s All You Can Fly, tak ci onak neprerobi (ak si teda clenstvo nekupila aj Lexie Alford)

0 Citovat

inak ak radi planujete dopredu, tak Wizz ma lacne letenky z Viedne na leto 2025 (aj prazdniny) - Jerevan okolo 55-60e (takmer isty rebook, aj napr. na Baku prip. Kutaisi), Tirana za 25 e (prip. rebook na Ohrid alebo Podgoricu) a aj Bilbao je tam za 45 od maja az miestami do konca prazdnin. Ceny s WDC samozrejme.
A netreba vam ani all you can fly :D

5 Citovat

Docela me zajima, proc z nemeckych letist jsou vesmes destinace Albanie, Balkan proste, zadna Spanelska, Recka, Italie, ostrovy techto statu apod., tohle vsechno se realizuje ve Vidni, Budapesti prip. Polsko…ale na SZ od nas nic🤷, takze pro nas na druhe strane republiky je nejatraktivnejsi Praha, protoze do Vidne to mame cca 400km🤦‍♀️😁.

0 Citovat

Gastarbajtři?

2