14.10. Brno - Řím za 377 Kč 17.10. Řím - Praha za 632 Kč Letenky do Říma tady za 1.009 Kč .

Wizzair: akční ceny letenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

Jsme také rádi, že Polsko patří mezi čtyři nejlepší země z hlediska tržeb  ,  říká Sasha Vislaus

Poláci se vrhli na roční permanentky Wizz Air „All You Can Fly“!

https://www.fly4free.pl/wizz-air...-sprzedaz/

 

Vždy se najde dost naivních, kteří nakrmí ty chytré....

0 Citovat

No jistě se  i tady našli jedinci, co si to koupili. Jen se tím zatím nechlubí. Pokud by Wizz překročil svůj stín a myslel to poctivě, jistě se ozvou a budou tvrdit, jací jsou borci. No spíš ne, ale vše je možné 😀

1 Citovat

spíš bude pláč a skřípění zubů

1 Citovat

Já jsem se jim na to vyprdla.

 

0 Citovat

Podle mě to je nejspíš scam. Navíc mi nedává ekonomicky smysl kupovat tohle členství když si u nich stejně člověk stejně koupí letenku za podobnou cenu.

 Měl jsem koupené wizz premium na příruční zavazadlo a sedačku grátis na tento rok a musím říct, že jsem se s wizzem nalítal až dost. V nejlepším (nebo v tomto případě nejhorším), se má přestat. Posledním hřebíčkem do rakve wizzu je pro mě ta nemožnost změnit nebo zrušit letenku pokud změní datum odletu, pak datum odletu změní znova a ta možnost změny pak zmizí :) a dohaduj se s nimi...

0 Citovat

Zlaty Ryan, tam by sa nieco take nemohlo stat.

0 Citovat

Ja by som to kúpila, keby to bolo od kohokoľvek okrem Wizzu. Pre expatov je to dobrá ponuka. Pár krát za rok sa ti stane, že sa musíš dopraviť “domov” na poslednú chvíľu a máš tých 500€ naspäť 🤷🏻‍♀️

1 Citovat

… pokud tam bude zrovna volne misto.

Predstavuji si to tak, ze presne ty tri dny pred letem se ty stovky (tisice?) lidi vrhnou na te h par volnych mist v letech, na ktere se to otevre, a behem 2 minut bude vybrano …  takze bych si nemaloval, ze kdyz se clovek v ramci tech 3 dnu rozhodne, ze poleti, ze se na nej dostane.

Docela by me za ten rok zajimala nejaka statistika, kolikrat se v prumeru na jednoho drzitele opravdu dostalo.

1 Citovat

No sice tisice lidi, ale na tisice letu, to nebude významné cislo na konkretni let. Spis je to pro jednotlivce, vetsi skupina 3+ to uz bude bez sance.

0 Citovat

Tak ono je to určeno pouze pro jednotlivce.

Problémem jsou delší trasy, kde tvoří podstatnou část ceny letenky palivo, to si nemohou dovolit prodávat za těch 10 euro a pokud ano, tak 1-2 sedačky v celém letadle.

0 Citovat

My jsem ted do Dubaje meli rozhozena mista v letadle vc. deti a bylo tak narvano, ze nas s detma nebyla letuska schopna posadit k sobe🤦‍♀️, jedno dite za mnou a jedno prede mnou😁, vsechno plne anebo dvojky dospelak + deti anebo na druhe strane letadla. Takze zrovna Dubaj nebude ta spravna destinace.

1 Citovat

Tak zasa tie trasy kam sa ľudia typicky sťahujú do zahraničia nebudú nejaké terno pre väčšinu cestovateľov. Londýn, Brusel, Škandinávia. Reálne tam v priebehu roka doletíš za 10-15€ keď môžeš plánovať dopredu. Väčšinou máš niekoľko letov a trás na výber. Aj ak máš niekoľko stoviek ľudí ktorí chcú letieť rovnakú trasu, máš niekoľko stoviek letov ročne. 
Keby to nie je Wizz tak sa nebojím že sa mi neujde miesto. Z môjho pohľadu dobrý produkt, len keby to chcel ponúknuť aspoň Ryanair. 

0 Citovat

Já si pořád myslím, že z logiky věci to fungovat může docela dobře. Minimálně do doby, než si Wizz vyhodnotí výhodnost celé akce. Jestli je systém nastaven tak , jak tady píšete, tak tam má možnost dobře řídit rizika, která pro něj z akce vyplývají. Klíčový pro něj bude úbytek/přírůstek prodeje drahých letenek 3 dny před odletem + nákup služeb k paušálním letenkám. Docela by mne zajímalo jestli ten jeho rezervační systém v kombinaci s tím klubovým umožňuje individualizaci nabídky  pro každého jednotlivého člena klubu a jestli to obchodní podmínky umožňují.

0 Citovat

Možná už to někde proběhlo, ale překvapilo mě friendly nacenění Praha-Catánie červenec/srpen 2025. Nejlevněji s clubem od 1200,- bez klubu cca 1800,- s pelikánovým kódem kolem 1400,- ...

Nutno zvážit úskalí horka, draha a overturismu zejména v srpnu. 


1.png

0 Citovat

Ještě mě zaujala letní Albánie z Vídně od 30 eur s clubem ... 

 


1.png

0 Citovat

Petr _75 napsal(a):

Možná už to někde proběhlo, ale překvapilo mě friendly nacenění Praha-Catánie červenec/srpen 2025. Nejlevněji s clubem od 1200,- bez klubu cca 1800,- s pelikánovým kódem kolem 1400,- ...

Nutno zvážit úskalí horka, draha a overturismu zejména v srpnu. 

To vyvazi ceny pronajmu aut a ubytovani, neco jako prazdninova Mallorca, to nechceš🤦‍♀️

1