ČSA změnili vizáž webových stránek  .

ČSA - obecné téma

Založil ve fóru Letecké společnosti

Děkujo za doporučení!

Bohužel jsem zatím nenašel možnost online vyhledání. Experflyer je asi jediná možnost zjištění dostupnosti a potom ČSA.

0 Citovat

Online vyhledávní u CSA na bonusovky nikdy neexistovalo, vzdy se muselo pres telefon. Plus meli spousty omezeni, na ktere skyteam lety se to da pouzit. Nejvetsi sance byva ten Karibik, zejmena ty destinace, kam primo lita KLM nebo AF (Aruba, Svaty Martin a takove). Byznys sel jen na lety operovane CSA a castecne ty, ktere byly codesharovane OK, ale treba budes mit stesti. 

0 Citovat

Business šel i na ostatní skyteam aerolinky, před dvěma lety jsem měl Reunion a minulý rok Peru.

0 Citovat

to s tim businessem je nesmysl. Business sel uplne normalne na jakekoli *ST.

jen dostupnost je obecne proste dost mala. Treba na AF a KL to clovek musel hledat vetsinou tech 10 mesicu dopredu, jinak byla nulova dostupnost.

0 Citovat

Martin _72 napsal(a):

Děkujo za doporučení!

Bohužel jsem zatím nenašel možnost online vyhledání. Experflyer je asi jediná možnost zjištění dostupnosti a potom ČSA.

Neni. jen expert flyer. a najit si, jake jsou booking classy na jednotlivycvh aerolinkach (napr na AF/KL je to O do businessu, X do economy … ostatni si uz nepamatuju)

kdyz byla dostupnost podle expert flyeru, tak to ok plus bylo schopne vystavit

0 Citovat

Tak zkušenost pár minut stará. Na expertflyer sem našel termín s KLM. Volný místa, za 10 minut hotovo. Vánoce neplánovaně v teple :)

2 Citovat

Máte někdo zkušenost s bezplatnou změnou termínu bonusovky, když mi jen nepatrně hnuli s původními časy (desítky minut)? Potřebovala bych cestu posunout o tři měsíce :-)

0 Citovat

OK. Moje zkušenost s hledáním bonusu u OK byla pár let stará. 

0 Citovat

berda napsal(a):

Máte někdo zkušenost s bezplatnou změnou termínu bonusovky, když mi jen nepatrně hnuli s původními časy (desítky minut)? Potřebovala bych cestu posunout o tři měsíce :-)

 

Bezplatná změna mi byla zamítnuta. Tu lze údajně udělat pouze při zrušení letu. V minulosti jsem ale bezplatně měnila lety, u kterých došlo k větším časovým posunům. Na můj nový termín ještě nejsou bonusové letenky v systému, budu tedy vyčkávat a třeba se ještě nějaké větší změny/zrušení  dočkám. Případně přebukuju za poplatek.

0 Citovat

Kdo nestačil utratit zbytky, asi bude už bez šance:

Věrnostní program OK Plus bude ve své stávající podobě ukončen k 26.10.2024.

Získávání a využívání mil OK Plus je možné bez jakýchkoliv změn do 26.10.2024. Využití mil pro bonusové letenky na letech ČSA a aliančních partnerů v rámci aliance SkyTeam je možné pro lety nejpozději do 26.10.2024.

Členství v programu OK Plus zanikne bez náhrady všem členům OK Plus ke dni 26.10.2024. Pokud nejsou míle do tohoto data využity, dojde k jejich automatickému smazání. Smazané míle nelze následně využít.

 

Zdroj: https://okplus.csa.cz/

0 Citovat

No, tak už je to venku ... 

0 Citovat

Takže asi opuštění SkyTeamu?

0 Citovat

Opuštění Skyteamu je na 100 %. Škoda, ale život jde dál...
Ještěže sem koupil letenky už ve středu a prošly mi vánoční svátky s KLM

0 Citovat

Na stránkách RB již ukončena partnerská ČSA kreditka.

0 Citovat

Mě se jen líbilo to lhaní nedávno, že se pro klienty ČSA nic nemění :-D

0 Citovat

Budme realisti .. poslední dva tři roky do OK Plusu mohlo míle sbírat kolik ... dvacet, třicet lidí max? .)

1 Citovat

Stojí aerolinka která vlastně skoro nikam nelítá vůbec za řeč? Jejich obchodní model není životaschopný a vedou to od pěti k nule.

4 Citovat

Barney Flyer napsal(a):

Petr76: https://www.csa.cz/kreditni-karta

třeba toto. Možná jsem se špatně vyjádřil..

 

Já jsem ji měl teď do konce května (zděděná po Citi, respektive HVB Bank).

 Vzhledem k nekončící kolaboraci Raiffeisenbank s Putinem jsme se rozloučili.

Vše kolem ČSA je mi líto, míle jsou mi šumák, všechny jsem proletěl při prvním dramatickém zhoršení podmínek pro awardy a přestal jsem je sbírat někdy ve 2013. Držel jsem ji jen kvůli relativně ok cestovnímu pojištění, ale i to jsem postupně nahradil separátním pojištěním s řádově vyššími limity plnění.

0 Citovat

Každopádně bych doporučil o utrácení mil uspíšit :D 

https://okplus.csa.cz/cs/ - Ok Plus k 26.10. končí. Zajímavé, asi jsem hodně naivní a trochu doufal, že s příchodem A220 budou ČSA aspoň užitečný SkyTeam feeder. Škoda.

0 Citovat

JJ už jsme to psal výše. Taky sem doufal, že přežijí s A220. Za mě utraceno co šlo a na co sem měl dovolenou. Zbývá mi cca 80 tisíc, kdyby někdo potřeboval at se ozve

0 Citovat

Jo, já si nepřečetl všechny příspěvky a moc zbrkle reagoval, mea culpa. 

0 Citovat

JPP: A220 údajně půjdou obratem někam na pronájem. 

0 Citovat

On uvidíme, ale je fakt, že využití pro ně asi z Prahy nebude :(

0 Citovat

Dá se za míle ČSA jít do Erste luonge? Ve formuláři není výběr salonku, tak nevím...

0 Citovat

Citace z OKplus:
Odlétáte-li do zemí mimo schengenský prostor, je pro vás určen salonek Mastercard Lounge v Terminálu 1 (5:30 do 23:00). Pokud směřujete do zemí v rámci schengenského prostoru, využijte Erste Premier Lounge v Terminálu 2 (5:00 do 22:00).

Řekl bych, že Ano :)

0