ČSA změnili vizáž webových stránek  .

ČSA - obecné téma

Založil ve fóru Letecké společnosti

Nezbyly někomu ještě OK míle? Chybí mi na nějakou rozumnou bonusovku... ať to mohu už u ČSA zabalit :-) 

0 Citovat

Mně se povedlo ještě rozumně na Vánoce vystavit Vietnam, spíš se jen bojím, aby to ještě nezrušili po ukončení programu.

0 Citovat

Jestli jsi zaplatil, máš letenku tak na 99 % poletíš. 

1 Citovat

Letenky mám, u doprovaců se rezervace otevírá. Nejistotu ve mně budí jen to, že je ta letenka 064…, což od listopadu moc letenek nebude. Snad se to nepokazí až při check inu😀

0 Citovat

Tak uvidíme po 26. říjnu (mám taky koupeno na Vánoce). Ale rezervace mi šla v pořádku přidat do my bookings u AF/KLM, místa šla vybrat, já bych se nebál...

0 Citovat

proboha, neplaste. proc by tam nemela jit pridat? proc byste nemeli odletet?

0 Citovat

Já se nebojím, já věřím poslední "ČSA" letenku proletím :)

1 Citovat

Zdravím, kdyby někdo potřeboval, tak nabízím 215 000 mil  v programu OK plus, nemám je jak využít srojicek@gmail.com

0 Citovat

Tak snad už nenajdeš další vlákno, kam bys to fláknul.

1 Citovat

Standa Rojicek napsal(a):

Zdravím, kdyby někdo potřeboval, tak nabízím 215 000 mil  v programu OK plus, nemám je jak využít srojicek@gmail.com

To je jako dnes nabízet bony...

0 Citovat

Hlavně díky energii, kterou vkládá do toho, aby to napsal kde to jen jde, lze usuzovat, že to chce zpeněžit. O tom ale není ve zprávě ani slovo. No já bych to nechtěl ani zadarmo :-)

0 Citovat

Dobre rano, dekuji za komentare. "zpenezit" si myslim ze to snad ani nejde a vydelat na tom taky ne a nez to nechat propadnout tak treba se nekomu budou hodit. Ja jsem mel v planu to vyuzit ale jedine co jsem nasel byl business za 40ooo czk nebo 14ooo eco na maledivy a to jsme se s manzelkou dohodly ze to za ty penize ten business nestoji. navic mame v rodine vetsi vydaje aktualne tak se to proste nehodi. takze jsem sbiral pres kreditku mile ted par let ale co uz :) ja nevim ani kolik stoji prepis mil a jak se to dela. proto jsem nepsal "podminky" neboli ocekavam, ze dany clovek si to zjisti sam a dojde s resenim. tak to jen tak.  

0