Ahoj všem Zkoušel jste někdo v poslední době Saudia Airlines? Ty jejich tarify do Thajska mi celkem dráždí plánovací závity.  Na YT jsou celkem fajn video recenze z poslední doby. Pochopil jsem, že se aerolinka snaží pomalu, ale jistě konkurovat Emirates a četl jsem, že do roku 2030 chce ze Saudské Arábie udělat transit hub jako právě V SAE. Bez alkoholu na palubě se obejdu a relativně nový Dreamlinery mě určitě nevadí 😂 Mají amenity kity, deky, údajně slušnej palubní servis… Na druhou stranu všude na netu (Trustpilot, SkyTrax, apod.) jsou dokola negativní recenze o customer service, nespolehlivosti apod.   Tak mě zajímá, jestli má někdo aktuální info a zkušenost (z doby “po COVIDu”). Děkuji!  .

Saudia Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Možná ten tlak od Korejců. Kdo vi. No nebudu v noci vypínat mobil.😂

0 Citovat

Původně koncem července, teď začátkem srpna. 

0 Citovat

To mám stejně. Zítra ti napíšu děvče ;-). 

0 Citovat

mně teda taky volali, ale mě řekli že jen refund :( měl jsem CAI-ICN :( achjo, ale zksuim vícekrat

0 Citovat

Sue si z vás dělá legraci

0 Citovat

Já jsem opakovaně volal na španělské číslo +34 910 602 163 a komunikace byla vždy konstruktivní. V půli června mi nabídli refund nebo alternativní let +- 7 dní od data původního letu, což jsem s díky odmítl. Momentálně je pro mne refundace přijatelnější, tak jsem nic dalšího nezkoušel.

0 Citovat

Jestli kecám, ať se propadnu do Západního Německa, chtěla jsem při stopoveru navštívit tu jejich díru, ale dělají ofuky s chlastem, tak zaplať Alláhovi za přímý let s Koreanem...

1 Citovat

Kdy soudružko letíš?

0 Citovat

2-14/8 a ne, že se to dostane do médií. Nechci na letišti žádný fanklub, hysterické scény, selfie s fanoušky a autogramiádu...

2 Citovat

Já myslím, že to celé je jeden velký scam a ve Vídni na ní bude čekat nějaký arabský záprcek a bude chtít Sue jen fiknout... Však je známe, ty kluky opálený, fousatý...

0