Ahoj všem Zkoušel jste někdo v poslední době Saudia Airlines? Ty jejich tarify do Thajska mi celkem dráždí plánovací závity.  Na YT jsou celkem fajn video recenze z poslední doby. Pochopil jsem, že se aerolinka snaží pomalu, ale jistě konkurovat Emirates a četl jsem, že do roku 2030 chce ze Saudské Arábie udělat transit hub jako právě V SAE. Bez alkoholu na palubě se obejdu a relativně nový Dreamlinery mě určitě nevadí 😂 Mají amenity kity, deky, údajně slušnej palubní servis… Na druhou stranu všude na netu (Trustpilot, SkyTrax, apod.) jsou dokola negativní recenze o customer service, nespolehlivosti apod.   Tak mě zajímá, jestli má někdo aktuální info a zkušenost (z doby “po COVIDu”). Děkuji!  .

Saudia Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Možná ten tlak od Korejců. Kdo vi. No nebudu v noci vypínat mobil.😂

0 Citovat

Původně koncem července, teď začátkem srpna. 

0 Citovat

To mám stejně. Zítra ti napíšu děvče ;-). 

0 Citovat

mně teda taky volali, ale mě řekli že jen refund :( měl jsem CAI-ICN :( achjo, ale zksuim vícekrat

0 Citovat

Sue si z vás dělá legraci

0 Citovat

Já jsem opakovaně volal na španělské číslo +34 910 602 163 a komunikace byla vždy konstruktivní. V půli června mi nabídli refund nebo alternativní let +- 7 dní od data původního letu, což jsem s díky odmítl. Momentálně je pro mne refundace přijatelnější, tak jsem nic dalšího nezkoušel.

0 Citovat

Jestli kecám, ať se propadnu do Západního Německa, chtěla jsem při stopoveru navštívit tu jejich díru, ale dělají ofuky s chlastem, tak zaplať Alláhovi za přímý let s Koreanem...

2 Citovat

Kdy soudružko letíš?

0 Citovat

2-14/8 a ne, že se to dostane do médií. Nechci na letišti žádný fanklub, hysterické scény, selfie s fanoušky a autogramiádu...

2 Citovat

Já myslím, že to celé je jeden velký scam a ve Vídni na ní bude čekat nějaký arabský záprcek a bude chtít Sue jen fiknout... Však je známe, ty kluky opálený, fousatý...

0 Citovat

Aktuálně se dají přes nizozemský Skyscanner najít letenky MUC-BKK od ~330€. Termíny od září do března. Koupit to lze pouze přes jednu konkrétní OTA na NL (asi i FR) mutaci. Prakticky hned po zaplacení mi přišel potvrzovací e-mail, vzápětí poté e-mail s číslem e-ticketu a booking reference. Po 8 minutách od zaplacení přišel e-mail přímo od Saudie s potvrzením vystavení e-ticketu. Platil jsem 340€. 

Příklad dostupných termínů:
4. 2. – 18. 2.     337€
11. 2. – 25. 2.     337€
19. 2. – 4. 3.     337€

A mnoho dalších... 

[Zdroj: F4F Forum]


muc-bkk.png

1 Citovat

Tak dnes dorazil refund za zrušené lety od Saudie.. Zaplatil jsem 2x 1460 rijálů, po půl roce slavnostně poslali 2x 375.. Mezitím cca 15-20 emailů.. Jsou fakt třída.. Takže počítám s tím, že si ještě tak 20x napíšeme a možná do konce roku vrátí ten zbytek. Jestli mě ty svině naserou, podám na ně podnět na Evropské spotřebitelské centrum. Znovu pro všechny, co nechtějí řešit sračky, jsou tu svině, svině a svině, nic tam nekupovat.

2 Citovat

chargeback nic?

0 Citovat

Michal_LBC napsal(a):

Tak dnes dorazil refund za zrušené lety od Saudie.. Zaplatil jsem 2x 1460 rijálů, po půl roce slavnostně poslali 2x 375.. Mezitím cca 15-20 emailů.. Jsou fakt třída.. Takže počítám s tím, že si ještě tak 20x napíšeme a možná do konce roku vrátí ten zbytek. Jestli mě ty svině naserou, podám na ně podnět na Evropské spotřebitelské centrum. Znovu pro všechny, co nechtějí řešit sračky, jsou tu svině, svině a svině, nic tam nekupovat.

Také mi refundovali menší částku, ale stačil jeden email. Vzápětí se omluvili a zbytek přišel cca do týdne. 

0 Citovat

Se Saudii mam jednu neleteckou zkusenost. Castku vratili na prvni pokus hned celkovou.

0 Citovat

Já s nima mám pár letů. Jednou změna bez problémů na KLM z Filipín (rok 2023) v Cčku.
Letos refund na začátku června, let v Y. Do 10 dní plná částka (kupováno na jejich stránkách v USD) na účtu.

0 Citovat

Michal_LBC napsal(a):

Tak dnes dorazil refund za zrušené lety od Saudie.. Zaplatil jsem 2x 1460 rijálů, po půl roce slavnostně poslali 2x 375.. Mezitím cca 15-20 emailů.. Jsou fakt třída.. Takže počítám s tím, že si ještě tak 20x napíšeme a možná do konce roku vrátí ten zbytek. Jestli mě ty svině naserou, podám na ně podnět na Evropské spotřebitelské centrum. Znovu pro všechny, co nechtějí řešit sračky, jsou tu svině, svině a svině, nic tam nekupovat.

Saudia a ESC? Koukni nejprve do mapy, kde vlastně leží, abys nebyl zklamán neúspěchem.

7