Hledám ve vyhledávačích přívětivou cenu za letenku do Tokia, nejlépe v období kvetoucích sakur (cca konec března - do půli dubna). Chtěl bych cca na 14 dní. Prozatím mi vychází nejlépe odlety z Vídně s EVA AIR s přestupem na Taiwanu v economy za cca 20.000Kč. Zkoušel jsem odlet: Norimberk, Berlín, Prahu (přes Curych a Varšavu), Mnichov i Frankfurt. Vše mi vyšlo dráž 🙈 Je nějaká šance sehnat let na 03-04/2023 do Tokia levněji? Vyplatí se čekat nebo už to koupit? Děkuji  .

Japonsko (Tokio) 2023

Založil ve fóru Hledám letenku

Viděl jsem 2 zápasy a jediný kdo neměl roušky byli Češi 😁

Proky napsal(a):

Kdo se díval na zápasy našeho baseballového týmu v Tokiu na probíhajícím World Baseball Classic, tak viděl, že prakticky všichni v publiku měli nasazené roušky. Viz fotka 

0 Citovat

Sensõ-ji 02/2023


img-20230219-wa0083.jpg
screenshot-20230320-103158-gallery.jpg

0 Citovat

Tokio a Arakurayama Sengen park 02/2023


screenshot-20230320-104812-gallery.jpg
screenshot-20230320-104842-gallery.jpg
screenshot-20230320-104852-gallery.jpg
screenshot-20230320-104817-gallery.jpg

0 Citovat

@cestovatelx Při příletu do JP jste měli tu jejich aplikaci "visit Japan" a šli jste fast trackem nebo jste to neřešili? Zajímá mě hlavně, jak dlouho tahle priletova procedura zabere. Díky 

0 Citovat

@puketapu ..... Letiště NRT..... Ano, měli jsme Visit Japan a vygenerované 3ks QR kódů na osobu - imigrační, karantenní (zdravotní), celní. Jde to docela rychle. Mají tam spoustů "asistentů", co vás budou posunovat dál správným směrem 🙂 Mají tam i průchod chodbou s namířenou termovizí u PC, kde se snaží zachytit cestující s teplotou. Otisk prstu, foto obličeje, nálepka do pasu, skenování pasu.... atd.

 

1 Citovat

Nazdar cestovatelia, tak sa pridam k teme Tokio 2023. Niekedy 10-11mesiac 2023 chcem ist  s dcerami do Tokia. Pozeram ceny leteniek uz par mesiacov a postupne ich ceny rastu. Tak neviem, ci kupit letenky uz teraz, alebo je sanca, ze ceny pojdu este dole. Dostalo sa ku mne neoverene info, ze tento rok je na japonsko menej leteniek, vdaka covidu a opatreniam ktore boli v jpn. Vopred dakujem za vsetky odpovede

0 Citovat

Letenky boli po veľmi veľmi dlhej dobe v akcii cca pred mesiacom (predtým 700-900€) https://www.fly4free.com/flight-...-from-e372, stále vyzerá že nejaké termíny sú tak skús pozrieť, ale treba dávať pozor aj na covid pravidlá keďže je to cez Čínu. Históriu akcií si vieš pozrieť tu https://www.flightor.com/filter/...e/japan/*/

0 Citovat

Tuto akciu som zaregistroval, ale vsetko do Tokia bolo na leto. Tak mi ostava iba dufat, ze este nieco v zlave bude 🙂

0