Tenerife (PRG - TFS - PRG) 2.990 Kč/RT/osoba Smartwings Odbavené zavazadlo do 23 kg https://p.eximtours.cz/s-z1gr4mkw  .

Letenkový koutek

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Skvělý, jsem rád, že nějaký můj tip se někomu hodil 

2 Citovat

Skvělé to je, akorát, že ten vlak jezdí jen do Petrovo Novo (nějaká díra 50km od Tuzly :-D ). Ale už jsem našel nějakého místního taxikáře :-D

 

0 Citovat

V minulosti jezdívaly vlaky Banja Luka - Doboj, Doboj - Tuzla. Teď tam asi něco opravují, tak vlak končí v Petrovo Novo.

Osobně mám zkušenost jen s dvouhodinovým vlakem Banja Luka - Doboj, v jehož kupé může být někdy i pekelně vedro. Zajištění otevřeného okna se řeší buď petkou nebo včasným cuknutím s otevírací částí okna.

1 Citovat

Teď wizzair přidal par % slevu. Vychází srpen, září, říjen, možná i dal Praha Řím za 1420,-Kč s členstvím. Odlet pátek 16:10, návrat 19:50

0 Citovat

Skvělé dva týdny Na Kubě. 7.9-21.9 Berlín - Havana s Airfrance za ~500€

jsou i jiné termíny, pouze září. 

2 Citovat

Wizz uz nahodil letovy řád na leto 2025, aktualne fare finder ukazuje letenky max na jul, ale realne sa daju kupit aj na september.

Zase tu mame na Jun spiatocku VIE - Bilbao za 46€, jul jednosmerky za 26. Pri zmene je mozny odlet na Madrid a Barcelonu, takze potencionalne lacne more. 

1 Citovat

Indie s Etihadem od října po začátek prosince z Vídně pod 10.000,- Kč. 


img-0792.jpeg

1 Citovat

I příští rok a taky už ta akce nějakou tobu trvá. Na různých webech jsem ji viděl vyhlašovat už asi 3x.

0 Citovat

@Jox

Roman je zde aktivní a jsem za to rád. Jeden z mála aktivně posílá nabídky letů. 

Co můžeš doporučit ty za lety? 

19 Citovat

To není kritika Romana, ale informace, že akce není jen do prosince.Taky se dá najít u Pelikána, takže -600. Proč ji sem někdo z adminů nedal, když už je všude možně, to nevím. Říkal jsem si, že je to asi moc drahé nebo nudné. 😆

3 Citovat

vietjet air  má akci. Hodně letu Vietnam - Vietnam, Thajsko, Indie, Austrálie atd. od 9 dolarů. Třeba se někomu bude hodit.

Web a vyhledavač mají mega nepohodlný.

1 Citovat

No, hlavně ty jejich akční ceny zobrazují bez tax a musí se vybrat konkrétní letenka, aby se připočítaly 😁

A web mi loni nefungoval a nic nenašel. Muselo se jedině přes aplikaci.

0 Citovat

Kdo nebyl letos u moře tak je je tam dobrý termín 22.09-30.09 (pátek - pondělí) s členstvím WizzAir Praha - Tirana za 1260,- Kč

 

Na plavání to ještě bude, hlavně někde na jihu, tam je to mnohem lepší.

4 Citovat

Nějak to šlo mimo mě, ale litá ještě Ryanair z Prahy do Ammánu?

Nemůžu již najit přímý let.

Jako alternativa by mohlo být Wizzair PRG - MPX - AMM a zpět.

Vychází to na 1990,- Kč s aktivním členstvím. 

Jako nevýhoda je tam ten zpáteční let. 1) noční. 2) přestup v MXP jen 2 hod. 

0 Citovat

Lita, ale jen pres zimu (od listopadu). Ale ted mozna jsou nejaky zmeny kvuli bezpecnosti situaci v oblasti.

3 Citovat

Lety v rezervačním systému jsou, jen zatím nebyly dány do prodeje. RYR asi čeká na vývoj bezpečnostní situace. Mělo by to létat od zimního letového řádu ve středu a sobotu.


ryr.png

2 Citovat

Akce Pegasus

Letenky do/z Turecka od 28 eur (všechny poplatky jsou v ceně).

Termíny letů: od září do března.

Seznam  destinací do/z Istanbulu: Bahrajn, Kuvajt, Hurghada, Šarm aš-Šajch, Frankfurt, Hamburk, Ženeva, Praha, Budapešť, Brusel.

Slevu mohou získat pouze členové loajálního programu BolBol (je nutné se přihlásit do osobního účtu). Registrace je zdarma.

 

Je to sice hezké od nich, ale kromě Kuvajtu jsem nic nenašel...

Praha - Kuvajt za nějakých 5000,-. Není úplně levné.

Třeba špatně hledám, ten web mají trochu horší...

1 Citovat

Není k tomu ještě nějaký slevový kód, který se musí ještě zadat před platbou? Bývá to u nich.

0 Citovat

Nic takového, jen pro členy bolbol.

0 Citovat

Je tam Istanbul z Prg za 66 euro.

0 Citovat

Tak už to vyslali oficiálně. 
https://www.flypgs.com/en/campai...om-10taxes

18-19. června kupovat na lety  1.9-31.3. Dokonce od 10€ + daně. 

0 Citovat

Chtěl jsem něco koupit, ale web měl jiný názor.

0 Citovat

Exotika indického oceánu


Lety z Vídně do Abu Dhábi s wizz air. Pak rozcestník:

— s air Arabia do Colomba

— s Etihad na Maledivy 

terminy záři a říjen. Ceny od 8500, třeba nakombinujete i levněji 😌 


img-4050.png
img-4049.png

2 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Je tam Istanbul z Prg za 66 euro.



Jaký termín prosím?

0 Citovat

@niemados , a určitě byla zpáteční? 

Našel  jsem pouze jednosměrnou za 33€, zpáteční byla již za ~140€, což v přepočtu 3500 a nevidím důvod ji brát když dá se sehnat turkish airlines  za 4000,- zhruba. 

1