Tenerife (PRG - TFS - PRG) 2.990 Kč/RT/osoba Smartwings Odbavené zavazadlo do 23 kg https://p.eximtours.cz/s-z1gr4mkw  .

Letenkový koutek

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Já se asi nevyjádřil úplně přesně. Je lepší dělit se se čtenáři tohoto vlákna o info o letenkach (I když jsou třeba rel. drahé - ale to je samozřejmě relativní), nebo napsat příspěvek 'já to dala za polovic'? Za mě a) je správně.

Až vychytáš tu letenku za polovic, poděl se s námi v tomto vlákně... Mě do Azorů hodil vidle covid, vše už jsme měli kompletně zajištěné... Tak až sem hodíš tu akci za 3000, tak ji třeba využiju.

15 Citovat

Čedok nabízí letenky na 11. - 18. 9. letenky s Air Montenegro z Bratislavy do Podgoricy za krásných 1 990 Kč/osoba/zpáteční. V ceně je jak kabinové, tak odbavené zavazadlo do 23 kg. :) Jedná se o poslední lety v tomto roce. Přímo u dopravce jsou za cenu 6 790 Kč

3 Citovat

divan napsal(a):

Já se asi nevyjádřil úplně přesně. Je lepší dělit se se čtenáři tohoto vlákna o info o letenkach (I když jsou třeba rel. drahé - ale to je samozřejmě relativní), nebo napsat příspěvek 'já to dala za polovic'? Za mě a) je správně.

Až vychytáš tu letenku za polovic, poděl se s námi v tomto vlákně... Mě do Azorů hodil vidle covid, vše už jsme měli kompletně zajištěné... Tak až sem hodíš tu akci za 3000, tak ji třeba využiju.

Tahle akce probehla eterem, asi si zrovna nesledoval. Tak muze to sem davat, me to zrovna neprijde levne, tak napisu, ze levne mi prije za 3k, v tom nevidim nic proti nicemu. Nebo az nekdo napise, ze z Prahy na Madeiru s SW je ted super cena 8k, tak budes kyvat no super a nebudeme na cestujlevne psat, ze super na Madeiru je do 100€?

2 Citovat

Díky za reakce, až to bude někde za ty 3k, tak mi napište :-)

 

Zatím i těch 6 je v aktuální situaci maximum. Jinak zkuste SW za 11 bez příručního. Šlo by to s TAP i za 4k, ale s přestupem 10 hodin, a to se dvěma dětmi nedám. Sorry jako… Ale je fakt, že loni jsme letěli na Madeiru TAP v březnu v super časech odlet oba směry za 4k. To se nedalo odolat :-) Užívejte, šetřit na bejvák stejně nedává smysl.  

1 Citovat

...kde jsou ty časy, kdy byly Azory za 7,99 € OW ;-(

0 Citovat

Petr napsal(a):

Díky za reakce, až to bude někde za ty 3k, tak mi napište :-)

 

Zatím i těch 6 je v aktuální situaci maximum. Jinak zkuste SW za 11 bez příručního. Šlo by to s TAP i za 4k, ale s přestupem 10 hodin, a to se dvěma dětmi nedám. Sorry jako… Ale je fakt, že loni jsme letěli na Madeiru TAP v březnu v super časech odlet oba směry za 4k. To se nedalo odolat :-) Užívejte, šetřit na bejvák stejně nedává smysl.  

 

v tydnu byla v akci z Prahy po vanocich a po silvestru zpet pod 5k …..

0 Citovat

Petr napsal(a):

Šlo by to s TAP i za 4k, ale s přestupem 10 hodin, a to se dvěma dětmi nedám. Sorry jako… Ale je fakt, že loni jsme letěli na Madeiru TAP v březnu v super časech odlet oba směry za 4k. To se nedalo odolat :-) Užívejte, šetřit na bejvák stejně nedává smysl.  

My tyhle ostrovy děláme se stopover v Lisabonu. TAP jej umožňuje zdarma. Sice narostou výdaje, ale máte dva výlety v jednom. Dětem se Lisabon moc líbil a dodnes vzpomínají na výtečnou čerstvou pomerančovou šťávu.

4 Citovat

Nedávno od easyjety byla akce a na Vánoce jsem viděl Praha - Porto za 3000,-

K tomu úplně v pohodě se da koupit za 2000,- zpatecni. 

Takže pokud jsou nějaké letenky na Azory za 5000,- s TAPem tak je to normální cena. Za stejnou letět trochu s více spolehlivější společnosti než je FR

 

 

Moje osobní zkušenost byla v roce 2019 přesně v období Vánoc. Kombinace Wizz air + Ryanair s cestou Vídeň - Lisabon - Ponta Delgada - Porto - Vídeň vyšla na 3500,-

Teď ale takové ceny nejsou…

0 Citovat

Praha Madrid Praha
18. - 21. 10. 1302 kč


snimek-obrazovky-2024-09-07-115518.png

4 Citovat

Když nakoupíš pro 9 lidí, letenka vyjde dokonce o kilo levněji :D ... hlavně, že tam svítí poslední 4 místa.

0 Citovat

@David Eiselt

Poslal jsem tento let na fórum pro aktivní uživatele CL. Ne, aby jste to hned sdíleli na své hlavní stránce včetně FB.

Není zač...

P. S. Příště se hodně rozmyslím, jestli sem něco přidám... Tuším, že nejsem jediný, koho toto na CL štve. 

Edit: Po hodině zveřejnění na vašem FB je cena 2800...Gratuluji

7 Citovat

Sultáne,  toto (jen jinými slovy) jsem psal předevčírem pod  postem na  hlavní 😂

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Když nakoupíš pro 9 lidí, letenka vyjde dokonce o kilo levněji :D ... hlavně, že tam svítí poslední 4 místa.

hlavně to zkopírovat...

0 Citovat

Seš blázen? Přidáš něco na fórum a divíš se že to někdo sdílí? 

...otevřel si hospodu, ale chodili mu tam lidi

17 Citovat

Tvl... tak já už nevím 🤦‍♂️ Četl jsi obsah akce alespoň...?

Sultan Mahagon bin Bordo napsal(a):

Po roce vám můžeme znovu přinést krásný tip na letenky do Madridu. V letenkovém koutku na ně upozornil Sultán Bordo a díky jeho tipu můžete naplánovat výlet do španělské metropole jen za 1 302 Kč.

11 Citovat

Nejdříve koupím, pak sdílím, a pokud cena vzroste / vyprodají se,  je mi už jedno, ne?

11 Citovat

romancient napsal(a):

Sultáne,  toto (jen jinými slovy) jsem psal předevčírem pod  postem na  hlavní 😂

Vzhledem k faktu, že akce už obletěla internet, než jsme se rozhodli pro volbu posílat lidi na Pelikána místo na aerolinku, jak děláme vždycky, tak mi to nepřišlo adekvátní. Jinak bychom samozřejmě kredit rádi přihodili.

Však je i pro nás zajímavé ukazovat širší veřejnosti, že spoustu tipů si tu sdílí cestovatelé mezi sebou ve fóru a zvyšujeme tím zapojení lidí na webu.

Takže to určitě nebylo osobní.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Tvl... tak já už nevím 🤦‍♂️ Četl jsi obsah akce alespoň...?

 

Ono o ten obsah nejde, že je tam zmíněn Sultán, je to fuk. 
Jde o to, že zveřejnil to při cestovatele a aktivní členy, kteří koukají na fór a čtou to tady.  Nechtěl aby to vidělo 2640 blbečku na FB, kteří o stránkách CL ani netuší. 

Jak vidíš já už také žádnou akci nerozepisuji. Vždy hodím jen stručně o co jde. Protože to píšu pro cestovatele, nikoliv pro CL . S toho stejně nemám ani halíř. 
každopádně děkuji za ignoraci 😘

1 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Takže to určitě nebylo osobní.

 

V pohodě, nic se neděje. 

Nejvíc mě naštvalo, jak si někdo dovolil napsat, že to bylo někde dřív, než jsem to napsal já. Protože nečerpám informace z jiných zdrojů  

0 Citovat

Mistrovství světa v ublíženosti tohle to

15 Citovat

@Jan Vidim

Potrefená husa se vždy ozve. O tom víš přeci své

1 Citovat

Já mám pocit, že blbečků je i tady dost. Romancient a sultan jsou na vrcholu této skupiny. Promiň mikire, že jsme se před lety do tebe naváželi.Byl jsi proti těmto jedincům borec na úrovni. Snad to někde čteš :-). Myslím, že budeš mít výročí úmrtí. Tímto se ti ještě jednou omlouvám a dnes definitivně odcházím z CL. Číst totiž podobné bláboly na to fakt už nemám. Nasdilet sem nějakou akci a pak se divit, že ji David použije, to je stupidita nejhrubšího zrna.  Zdar

17 Citovat

Volejte sláva a 3 dny se radujte!

9 Citovat

@niemandos_1

Chci sdílet levné lety s lidmi, kteří zde aktivně "makají" ve fóru. Díky nim, jsem již x akcí chytil. 

Je to forma poděkování (subjektivní názor). Chci dohodit i něco pro ně. Tato možnost však okamžitě zaniká, když to David sdílí na FB.

0 Citovat

Upřímně mě tahle diskuze překvapila, ani jsem popravdě nepřemýšlel, že by někomu sdílení dál mohlo vadit.

Bral jsem to naopak tak, že je super rozšířit něco, co se objeví jen ve fóru i pro ostatní cestovatele a pokud tu akci máme opravdu jen z fóra, přihodit kredit i s odkazem s tím, že třeba přiláká nové aktivní členy, kteří se sami zapojí do diskuze.

Naopak bych měl radost, pokud se akce využila naplno a vyprodala se všechna místa - prostě víc lidí pozná svět.

11