Existuje ještě nějaká možnost jak alternativní cestou zlevnit letenky Ryanairu? Většina více či méně pofiderních OTA je vůbec nevyhledá. Srovnávače nabídnou přímo letenku od FR nebo minimální nabídku OTA za navýhodnou cenu.  .

OTA a letenky FR

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Nevíte někdo, co Pelikán myslí tím "Kupon lze uplatnit pouze jednou" na tom šestistovkovém kupónu?

0 Citovat

Že by to mělo jít jen chybou a systém mají tak kvalitní, že to jde víckrát.

0 Citovat

Kupuj letenky, jako odhlášený uživatel. Pak to funguje bez problému

1 Citovat

Nenašel někdo způsob jak ze sekce Akčních letenek vyzobnout pouze "let zpátky" z letiště neuvedeného v jejich seznamu odletových letišť? Příklad Krakow - Oslo jde koupit za pěknou cenu, Oslo - Krakow už to ovšem samostatně nenabídne...

0 Citovat

Můžeš přes hledání rybožrouta jednosměrný let (často drahé), případně u letecké společnosti. Nic jiného jsem nenašel.

0 Citovat

jasně, u letecké společnosti ho najdu, jen jsem si ho případně chtěl také zlevnit u tohohle těžkotonážního opeřence:)

0 Citovat

Ještě jednou díky @RonaX za kód od MasterCard. Použito na:

Praha - Budapešť 138kč zpáteční 

Vídeň - Benátky 53kč jednosměrka 

Praha - Poznaň 475kč zpáteční 

Praha - Riga 454kč zpáteční 

1 Citovat

Benátky - Treviso se dají s ptačím heslem sehnat na léto na pár termínů za 77 Kč i z Prahy;)

0 Citovat

To jste se tedy rozšoupli...

2 Citovat

@Sue

Prachy dělaj prachy 😁 a halíře talíře 

2 Citovat

Benátsko v létě klidně oželím, dával jsem to jen jako tip, ale třeba kombinaci navazujících letů PRG-KRK-TRF celkem za 127 Kč jsem neodolal.

1 Citovat

Našel jsem další variantu, věřím, že někdo bude rybožrouta škubat.

Praha - Turín - Praha

11. 7. až 15. 7. za 338 kč
25. 7. až 29. 7. za 338 kč

0 Citovat

Potvrzuji, že se pracuje i v neděli a ušetřeno dalších 300,- :) 

11:15 objednáno, zaplaceno.

11:40 potvrzeno zaplacení.

11:48 údaje k letu.

2 Citovat

 

Tak Pelikán jsem nikdy nepoužíval a nikdy asi nebudu.
— dnes přes den kouknu jaké to je, nápisu kód, uvidím, že funguje, zavírám to a jdu něco delat

 

— dnes večer už jsem připraveny to koupit a jdu na to, píšu kód - jako odpověď mám “už byl použit” , píšu jiný mail, chci psát kód jen ten nemůžu kliknout na “uplatnit”, ok , aktualizace stránky - a jako výsledek letenka už za dvojnásobek 🤣

 

 

každopádně nevidím na to nějakou slevu. Pokud beru cestu z Prahy tak zaplatím naftu do Vídně nebo autobus, letenky 100 Kč dejme tomu. Pak auto nájem na 6-7 dni + benzin.  
svym autem přímo do Bosny vyjde výhodneji 😅

 

 

UPD. Pokud vybírám zpáteční tak už funguje a i za normální cenu 🤣

 

UPD. UPD. Stačí tam dat změnu letenky (jako pojištění) za 59,- Kč a už to frčí , juhuu


img-3660.png

0 Citovat

Mozna Ti slevovy kupon nefunguje, nebot jsi na apce jiz prihlasen.
Na webu je stale funkcni (samozrejme i s vyplnenim osobnich informaci) az 30.6., mozna i dele?!

Rozsoupli jsme se zatim jen evropskym poletanim:
VIE - BNX - VIE ... 85 Kc
PRG - GDN ........... 51 Kc
GDN - KRK ......... 447 Kc
VIE - KRK ............... 58 Kc

0 Citovat

Da se toto nejak pouzi na deti? Kdyz normalne se daji koupit jen s dospelakem a jeste s vyberem sedacek🤦‍♀️ a to mame uz 10+. 

0 Citovat

Ne

1 Citovat

Mimochodem dnes jsem měl někam letět,  ale něco mi do toho vlezlo, takže jsem tu stovku musel odepsat :-). Každopádně jsem se nemohl dostat do rezervace, kterou jsem už měl normálně uloženou na FR v apce. Pelikán ale poslal nové přihlašovací údaje pro  Check-in na mail, se kterými jsem se tam v pohodě dostal.

0 Citovat

@niemandos - takže PNR a původně zaslaný mail už nefungovaly? Nové přihlašovací údaje sis od ptáka vyžádal, nebo je poslali automaticky?

0 Citovat

Poslali to těsně před začátkem checkinu sami.

0 Citovat

PNR byl logicky stejný, ale  e-mail asi jiný. Nějak jsem to nezkoumal. Zadal jsem to znovu a šlo to.

0 Citovat

J0x napsal(a):

Nevíte někdo, co Pelikán myslí tím "Kupon lze uplatnit pouze jednou" na tom šestistovkovém kupónu?

No jednou na objednávku, nejde zlevnit letenku třeba za 1850 Kč na 50 kč když použiješ třikrát po sobě kupon -600 Kč.

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

PNR byl logicky stejný, ale  e-mail asi jiný. Nějak jsem to nezkoumal. Zadal jsem to znovu a šlo to.

 

jasný, nepřesně ode mě formulované, překvapilo mě, že se může k PNR najednou pojit jiný email. U tohohle opeřence se mi navíc dokola opakují dvě gmailové adresy..

0 Citovat

2 ne a nejsou jenom gmailové.

0 Citovat

u většiny letenek FR mi to slevňuje max o stovku (při průměrné ceně letenek kolem 30-40€/os), dělám něco špatně nebo lepší to jde pouze u velmi levných letenek?

nějaký jiný kod nebo hledání přes nějaký agregátor?

0