Existuje ještě nějaká možnost jak alternativní cestou zlevnit letenky Ryanairu? Většina více či méně pofiderních OTA je vůbec nevyhledá. Srovnávače nabídnou přímo letenku od FR nebo minimální nabídku OTA za navýhodnou cenu.  .

OTA a letenky FR

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Ahoj, buď som debil a robím niečo zlé, ale stále mi to vypisuje chybu, že "Zľavový kód nebol prijatý", skúšam to na pelikan.cz, ako aj appku (cz verziu) ale je tam nejaká kontrola IP adresy, alebo nejaké nápady? Díky 

0 Citovat

Ta sleva funguje na základě chyby v nastavení algorirmu. To má za následek, že někdy nejde uplatnit z důvodu chyby v nastavení algorirmu.

Vyber si jinou letenku, kde to půjde, nebo to kup rovnou u aerolinky.

0 Citovat

Zkusil bych nejdřív cvičně zdražit nějakou službou, pokud to půjde, byla letenka moc levná.

0 Citovat

Udajne promo kod nefungovava, pokud jsi uz dopredu prihlasen k uctu dlouhozobeho nebo nacenena castka je presne 650 Kc nebo mene.

Pri zobrazene castce 651 Kc uz bys mel zaplatit za letenku sympatickych 51 Kc, ovsem jen v pripade, ze pujde o okamzitou platbu prostrednictvim skenu QR kodu. V pripade volby platby nejakou platebni kartou je tam priplatek okolo 100 Kc.

0 Citovat

Po čase jsem kód opět zkusil využít a také mi nefunguje.  Viz hláška v příloze. Nepřihlášený, zkoušeno z mobilu i desktopu, cena letenky přes 2 kkč...Vám, jak jste tady, to funguje?:)


pel600cz.jpg

0 Citovat

Používáš nový kód? https://www.mujmastercard.cz/sta...00-kc.html (Děkovné dopisy posílat Michalovi. 😆)

0 Citovat

PELIM7CZ

PEL600CZ

 

Něco by mělo fungovat.

0 Citovat

Děkuji tímto Michalovi a Joxovi;) Používal jsem starý kód PEL600CZ.

0 Citovat

Včera mi fungoval i ten původní ;) 

 

0 Citovat

Tady je podmínka navíc - pouze zpáteční lety....

1 Citovat

Má, pravdu předsedo :-(

Podmínky
Nabídka platí pouze při platbě kartou Mastercard.
Kupon lze uplatnit pouze jednou.
Sleva platí na všechny zpáteční letenky na Pelikan.cz, minimální hodnota objednávky je 650 Kč.
Není možné ji kombinovat s jinými slevami.

0 Citovat

Levných zpátečních letenek zrovna moc není.

Lehce orientální Banja Luka již podražila, takže na scénu těch nejlevnějších zpátečních letenek nastupuje neméně působivé důlní městečko Charleroi ...

0 Citovat

Náhodou, ten důl je docela zajímavý. A to je asi tak skoro všechno. 😆

0 Citovat

Náhodou do Charleroi je teď zajímavý termín 03.09-06.09, odlet oběd, návrat večer. Ryan a z Prahy, 1060,- Kč

0 Citovat

Škoda, že už nejde koupit ow VIE-CRL za 97 Kč. 😢

0 Citovat

J0x napsal(a):

Náhodou, ten důl je docela zajímavý. A to je asi tak skoro všechno. 😆

 

Pro příznivce urbexu je tam toho víc. Opuštěná chladicí věž ve mně nechala hodně hluboký dojem...

Nicméně je to nejúchylnější letiště, co znám:

1. jediný letiště s placenými toaletami

2. pětikilometrový oplocení, aby náhodou někoho nenapadlo se tam dostat hromadnou dopravou, na kole nebo pěšky. Dá se proběhnout bránou pro autobusy, když nějaký vjíždí/vyjíždí, cestou ven v poho, cestou dovnitř místní fízli (+ samozvaní fízli) silně šikanujou.

3. celkově dobrý maximálně pro přestup. 

 

 

 

 

0 Citovat

Snad se ještě dá pěšky přes tu benzinku. Horší letiště jsem taky nezažil.

Jestli se nepletu, tak ta chladicí věž už je passé.

Zajímavý je víkendový blešák na břehu řeky. Pak ještě nejpitomější "metro", jaké jsem kdy viděl. Fanoušci architektury asi ocení domy z období zašlé slávy města. Jinak je možné zkouknout hodně zavřených provozoven, navštívit spousty orientálních obchůdků, potěšit se v neděli zavřenými supermarkety, nepříliš příznivými cenami v restauracích (snad kromě nějakých fastfoodů; třeba Fritapapa je super).

0 Citovat

kolem benzínky je to ovšem na druhou stranu, než je tramvaj, tj. tak o 5km delší. Zřejmě to oplotili, aby lidi museli platit jejich shuttle výpalný. Maximální idiocie.

0 Citovat

Tohle letiště je symbolem zahnívajícího kapitalismu.

 

0 Citovat

Zase na druhé straně jezdí bus... občas.

0 Citovat

tak trošku klamavá reklama...


screenshot-2024-07-18-at-17-21-38.png
screenshot-2024-07-18-at-17-21-57.png

1 Citovat

CRL je letiště pro socky, taky podle toho vypadá, stejně tak i celé město, které je opravdu velmi "bezpečné". Navštívil jsem jen kdysi dávno, když ještě byly nějaký ultra levný letenky (ty ovšem vykompenzovala nutnost noclehu v tomto ráji světa), to se ještě dalo pěšky, i když obtížně. 

To "metro" je zajímavý provoz, zejména svou historií, úpadkem, tak trochu urbex... no, raději rychle pryč. 

 

0 Citovat

Není se čemu divit když Charleroi je nejvíc nebezpečné město v cele Belgii. 

Já tomuto letišti i Ryanům mužů jen poděkovat za jeden z mých nejlevnějších letu CRL - PRG za 5€

0 Citovat

Letiště pro socky si teda nepředstavuju tak, že na něm bude placené WC, drahá doprava do města a ještě mnohem dražší doprava jinam.

Spíš bych řekl, že ho navrhli a řídí kreténi.

V Charleroi jsem se necítil nebezpečně, asi jsem nebyl v té správné čtvrti nebo nevím.

1 Citovat

Ad CRL - letěl jsem nedávno, shuttlem z Bruselu na CRL... Pokud ten shuttle beru jako příplatek k letence (stejně levnější než letět do Bruselu) tak už to bylo v pohodě. Na odletu lounge přes LK kde nebyl nikdo, a záchody v patře u jídla placený nejsou stejně... Z prázdné lounge výhled na dráhu a klid na práci, za mě v pohodě...

0